Adopce chrtů - Greyhound Adoption Czech Republic

Adopce psů - greyhound, galgo, lurcher a podenco

Přejít na obsah

Leo

Zde se dozvíte vše o adoptovaných pejscích v ČR. Zadejte profil svého pejska.

Re: Leo

Příspěvekod einys66@seznam.cz v 31 srp 2011 11:53

Bronislave,to jste napsal velice trefně,tady už jsou hranice daleko překročeny.
Ale co teď?Mám hrozný strach o syna..
Lída,Radim,Martin a naši pejsánci Leo a Denis
einys66@seznam.cz

Příspěvekod Bronislav v 31 srp 2011 12:07

Podle toho co píšete tak s ním má problém více lidí. Zkuste se s nimi domluvit a postupovat společně, zainteresovat do toho obec, třeba i starostu, od toho tam jsou, by měli být. Asi to bude chtít přitvrdit, tedy pokud není nemocný, potom ale patří jinam. Syna určitě, pokud to jde doprovázet a taky pepřák není od věci. Já nejsem policista ani právník, ale tady bych si opravdu poradil jak jsem psal, ale to neberte jako návod pro sebe, neznám všechny souvislosti.
Bronislav

Příspěvekod Věra od Aimee v 31 srp 2011 12:22

Teda to je síla co to tu čtu, dědek jeden, potřeboval by někam do ústavu, takhle se přeci nechová normální člověk, Liduš, opakovaně to hlaste policii, řekněte že vám vyhrožuje, že ohrožuje vaše dítě, ať vám daj kopii protokolu, Věra
Věra od Aimee

Příspěvekod Verda v 31 srp 2011 12:33

achjo, to je hrozné! asi bude nejúčinější dávat další trestní oznámení, s tím, že máte strach o psa, dítě. Možná by Vám vyhověli s předběžným opatřením na zákaz přiblížení na určitou vzdálenost.
Kamárad toto řeší se dvěmi ženskými, kterého všude stopují (tzv. stalking), možná jste o něm i četli v novinách, policie je frt neobvinila, tak každý měsíc podává návrh na zákaz přiblížení (vzdálenost si určí on sám), stojí to prý 500,- ale soud prý může nakázat, aby to zaplatil, ten na koho to opatření je. Zkuste se na policii na toto zeptat, s tím, že máte strach, že Vás napadne.
Verda

Příspěvekod westička v 31 srp 2011 12:49

To snad není možný... Kamarádka je v Náchodě na intru a sama tam nevystrčí nos, jak se bojí.
V takové situaci bych se asi neovládla a šla bych na něho stejným metrem, jako on na mého psa, ale jak se tady píše, vedlo by to k dalším a dalším potyčkám až do nekonečna.
My máme naproti přes silnici ubytovnu, takže je asi každému jasné, kdo tam asi tak bydlí a sousedce taky nakopli malého psíka, bohužel, dopadlo to tím nejhorším možným scénářem :( Ale Leošek je velký chlap, co všechno zvládne po zdravotní i psychické stránce. Držíme mu tlapky a myslíme na vás, ať se to všechno co nejdřív vyřeší a nedojde k dalším incidentům. :54:
"Za peníze si můžeš koupit docela dobrého psa, ale nekoupíš si zavrtění jeho ocasu."
westička

Příspěvekod einys66@seznam.cz v 31 srp 2011 14:18

Veškeré výhružky hned hlásíme na policii,dnes synovi zase vyhrožoval,že si na něj počká až půjde sám a zmlátí ho.Chtěl po nich hodit i dělobuch,který měl v ruce,ale protože byli venčit i s Radimem tak si to asi nedovolil.Běžně ho prý hází po kočkách,to vím z doslechu.Připadá mi to všechno,jako zlý sen.Ke starostovi jsme objednaný na pondělí,tak nám držte pěsti ať je ochotný s tím trochu pomoct.Chtěla jsem za ním jít už toto pondělí,kdy se ten celý incident vyhrotil,ale nepustili mně k němu.A proč to celé začalo?Mají před vchodem podél chodníku nasázené kytky(bydlíme na sídlišti)a Leošek jednu kytičku očůral a od té doby Martina vyhlížel a sledoval až nenormálním způsobem,kdy zase půjde kolem,aby mu mohl nadávat.Jenže to začalo nabírat na síle a i přesto že ho Martin ignoroval,jsi na něj zase počkal,vyběhl za ním na chodník a napadl jak jeho,tak i Leoška.Do Martina jen strkal,ale Leošek to odnesl.Teď už ví,že jsme to ohlásili,ale začíná být o to víc agresivnější.Za chvíli máme jít ven,Radim má odpolední tak to musíme zvládnout sami...nikdy jsem si nemyslela,že se budu bát vystrčit nos,co je horší mám strach o syna a Leoška.
Moc Všem děkujeme za podporu!!!!
einys66@seznam.cz

Příspěvekod Verda v 31 srp 2011 14:24

a co chodit s tím pepřákem v ruce a jakmile se přiblíží, tak zvednout ruku s tím pepřákem, třeba by se aspon lekl, než se to trochu pohne u policie nebo starosty...
Verda

Příspěvekod einys66@seznam.cz v 31 srp 2011 14:30

Pepřák máme u sebe,měla jsem ho v práci,tak jsem ho už včera Martinovi dala.Ale stejně mě mrzí,proč za námi nepřišel normálním způsobem,já bych mu tu počůranou kytku zaplatila.Denně tam chodí 100 pejsků,ale on si musel zasednout na nás.Omlouvám se,prostě mě to štve.Je to zbytečný problém,ale pan důchodce se alespoň nenudí,konečně se něco děje a jemu to dělá dobře.
einys66@seznam.cz

Příspěvekod L + L v 31 srp 2011 17:54

Tak to tu čtu a je mi z toho smutno, ale fakt je, že kolem nás žijou i takoví lidé.
Nejhorší na tom je, že velká mlčící většina chodí okolo jako, že se jich to netýká.
Většinou do chvíle, než takový člověk napadne je osobně - potom teprve pochopí....,
a kroutí zase oni hlavou nad zbývající mlčící většinou.

To se fakt v celém sídlišti nenajde někdo, kdo mu v sebeobraně vysvětlí,
že takhle mezilidké vztahy nefungují?

Tihle lidi totiž nerozumí slušnému jednání, protože ho sami neznají a berou ho jako slabost,
která je ještě provokuje k větší agresivitě. Znají a respektují jen odpověď ve stejném stylu.
Potom se velmi rychle stáhnou a někdy dokonce projeví i pochopení ....,
pokud zjistí, že za každý agresivní výpad přijde stejný nebo ještě silnější protivýpad....

"3"-()
Klikněte a podívejte se na další naše nová videa, je jich už více než 450 !!!:
video.html
L + L
Administrátor

Příspěvekod west v 31 srp 2011 18:56

To L+L : souhlasím bez výhrad. Ten člověk musí cítit, že narazil. Tihle, s prominutím, "vysírači" nemají strach z policie nebo magistrátu. Ti se musí bát, že za útok přijde odveta. Beze svědků.
west

PředchozíDalší

Zpět na Adoptovaní