Adopce chrtů - Greyhound Adoption Czech Republic

Adopce psů - greyhound, galgo, lurcher a podenco

Přejít na obsah

Eli

Zde se dozvíte vše o adoptovaných pejscích v ČR. Zadejte profil svého pejska.

Re: Eli

Příspěvekod stana v 22 bře 2011 18:55

Jj, ja tohle znam. Proto radeji jezdim k veterinari mimo nase mesto. Kdyz jsem nechavala operovat pudlicku, tak jsem i s narkozou, leky atd. zaplatila az na zaver leceni nejakych 800Kc. tady u nas chteli 8tis. Takze jezdime stale k naemu dvornimu veterinari jinam a jsme max. spokojeni. Navic, kdyz prijdu s adoptakama, tak za drapky neplatime nic, za drobna osetreni nic, pouze platim leky. Je fakt bezva.
stana

Příspěvekod pupulu v 22 bře 2011 18:59

No bomba.Jsou veti a veti.Tan Váš první typ veta já pracovně nazývám Vet všeuměl-zlatokop!to by se snad mělo trestat.a druhý typ Vet pohodář-lidumil... ""5-()
pupulu

Příspěvekod Liba v 22 bře 2011 20:16

No to čučím zas jak puk.... nejlepší by bylo nějaký dobrýho kvalitního veta uhnat ženy... :21: se to doma vždycky sejde... škoda že Zuzka není chlap... mlátily bychom ji na dveře.. :21:
Liba

Příspěvekod pzlkovanova v 22 bře 2011 23:14

NO, to je přesně ono.. nemyslím tím teď ty peníze (i když to je taky síla) , ale celkově "diagnozu" .. již z několika zkušeností víme, že už několik vetů zbytečně vyděsilo páníčky a pak u jiného veta se vše v poklidu vyřešilo ....
Hlavně, že je Elísek v pořádku a zdráv :54:
pzlkovanova

Příspěvekod dana1304 v 31 bře 2011 18:49

tady zas elis {5;26} no...přátelé...víte že nejlepší venčení je v kufru auta?jak někdo přijede, už skáču metr vysoko kolem autíčka, otevřou kufr a už jsem tam...klidně si lehnu mezi tašky s nákupem, nebo mezi nářadí...mě je to fuk...rozplácnu se tam a ne a ne a nejdu ven, i kdyby mě prosili {5;24} zkoušeli to, jenže jim to bylo platný ;) já se teda vylákat nedal, ani na pamlsky...ani když mi rozkazovali...zalehnu, připlácnu se a hotovo..ted si se mnou něco dělejte...vzdali to.....já si tam teda ležím, koukám se do světa a je mi tam blaze...když prší, tak jenom zavřou dveře, abych nezmok...no a takhle já si tady žiju...už mě všichni znají, takže od nás se tomu nikdo nediví...jenže drbna od naproti kulila oči až sebou flákla na zem...asi myslela, že páníci přivezli kozu v kufru...(aspon tak to pak říkala jiné drbně a pak se to doneslo až k nám.)tak hezký večer všem, fotka se objeví na fb.....
dana1304

Příspěvekod dana1304 v 31 bře 2011 18:56

no jo...elísku....jenže ses zapomněl pochlubit, že nelezeš jen do našich aut....kdokoliv přijede na firmu do dvora a otevře kufr, tomu tam skočíš taky {5;24} a kdyby jenom to, ty maniaku autíčkovej....jednomu pánovi ses nacpal pod volant a pak si nemohl ven, tak ses rozklepal jak malej ratlík a nešlo s tebou pohnout ani tam, ani sem... {5;26}
dana1304

Příspěvekod wild owl v 31 bře 2011 19:10

{5;24} Elíku, já to chápu, naši jsou také skoro všichni nastupovací maniaci. Na majiteli auta nezáleží, hlavně, když se může nastoupit... :21:
Lída, greyové Jet, Boss a Tiny, podenco Luna, Dani a Tíma (Timanfaya) plus další ...
http://wildowl.webnode.cz/
http://wildowl.rajce.idnes.cz/
http://www.youtube.com/user/rejcka13?feature=mhum
wild owl

Příspěvekod pupulu v 31 bře 2011 19:20

No jo maniak {5;24} ,naši taky nastupují....
pupulu

Příspěvekod Verda v 01 dub 2011 07:51

To jsou milovníci aut! My jsme před pár dny seděli u tchýně na zahradě, si říkám, chudák Nibík, bude mu tam zima, byl už večer, ty jejich knířači se válejí v trávě, hledám svého psa a on si vegetí v autě.. ani se neobtěžoval vystoupit, když jsme přijeli :)
Verda

PředchozíDalší

Zpět na Adoptovaní