Adopce chrtů - Greyhound Adoption Czech Republic

Adopce psů - greyhound, galgo, lurcher a podenco

Přejít na obsah

Eli

Zde se dozvíte vše o adoptovaných pejscích v ČR. Zadejte profil svého pejska.

Re: Eli

Příspěvekod dana1304 v 15 dub 2011 19:59

Eli si nás naprosto ochočil :) stojím v kuchyni u sporáku a elísek čučí na flákotu a hypnotizuje ji...já nic...za chvíli kníkne, strčí čumec až na linku a já si jen trochu posunu flákotu dál a zas nic...naklepávám obaluju.... když už nic nepomohlo, nejspíš se naprdnul a štípnul mě do do nohy...myslela jsem, že to je nějaká nová hra, ale o den později mě budil,dobýval se na nás pod deku....zase nic, ale tátovi koukala noha, tak ho štípnul do palce...přinese si hračku, chvilku mi ji strká a když dělám drahoty, štípne...nebolí to..jen tak lehce...pak roštácky odběhne o kus dál a čeká..hlavičku na stranu...uši nahoru :) ...nejspíš provokuje...no dělá tohle ještě nějakej chrták?
dana1304

Příspěvekod pzlkovanova v 15 dub 2011 20:05

:lol: to je šašek počmáranej.. tak tohle já od svých kluků neznám :112:
Psala jsem vám mailík .. mrkněte..
pzlkovanova

Příspěvekod dana1304 v 15 dub 2011 20:15

ještě nic nedorazilo...bud je to šašek, nebo by měl třeba chut si tady udělat pořádek :) chováním je spíš jako kočka,přijde se pomuchlovat, ale jen když jemu se chce...taky dokáže dělat totálně hluchýho,. nebo chcíplýho {5;24}
dana1304

Příspěvekod Verda v 18 dub 2011 07:40

Nibb má také kočičí chování, třese se o nohy, opírá se, ale když ho chci poňuňat a on nechce, nemám šanci :)
Jinak to ždíbání znám jen z vyprávění.Jméno Nibbler dosta v útulku (Nibble je žužlat), prý když chtěl pozornost, tak dělal to samé jako Eli :)
Verda

Příspěvekod Martina.vac v 18 dub 2011 09:36

Frank taky tak něžně poštipuje. Ale jen mě. A nejčastěji moje špeky... teď mi došlo, že zbytek rodiny moc špeky vlastně nemá. :? Sonny to nedělá (zatím). :lol:
Martina, Radek, Zuzana a Filip, Frank a Sonny, kocouři Merlin, Black a Chris, činčilák Viki, chameleón Hugo a agamy Agáta a Světlana
Martina.vac

Příspěvekod dana1304 v 04 kvě 2011 07:40

dobré ránko :) Elísek chodí kolem starého kocoura úplně v pohodě...očmuchá ho, kocour je línej, sotva otevře oči, když do něj elí štouchne čumákem, neprská, nevrčí...takže když to shrneme, jedna kočka se odstěhovala, jedna to odnesla,jednu jsme darovali preventivně, jeden všechno přežil a zůstal...myslím, že už je naprosto v bezpečí...a Elí?stává se z něj mazlivý pudlíček {5;24} a tajtrdlík...dřív, když mu žárlivka bubu zalehla pelíšek, šel pokorně na druhej...dneska je mu to fuk,bud nám ukazuje, že ji máme vyhodit, nebo klidně ji zalehne,bud se tam nějak srovnají, nebo odchází bubu ..a postel? do naší si netroufne, ta je tabu, ale pokud zůstanou pootevřené dveře do pokoje nejstaršího syna, který je pořád s kamionem pryč, elí tam hned hupne a porochní se...je mu to tolerováno.... ;) zvládáme povely sedni, ale z toho je hned lehni i bez povelu :) chápe slovo nesmíš..... krade housky, krade nám naše věci všechno zatahne pod postel,telefon najdu až když zazvoní {5;24} je neskutečně nenažranej , pořád ukazuje misku, na váze se ale drží pořád stejně...asi 37 kilo....poslední dobou nás kolem čtvrté ráno budí, chce ven a tam pak lítá po zahradě jako blázen třeba půl hodiny sám, doráží na ostatní pesany a má nejvíc provokování ke hře...jenže bubu i jack chtějí jako každý pořádný člověk v noci spát {5;24} a mazlení, to vyžaduje hlavně po ránu, když vstáváme...to je už asi i nějaký rituál...přijde sám...jinak je přes den tak trochu samorost....tak hezký den.. :)
dana1304

Příspěvekod Verda v 04 kvě 2011 12:13

Jsem ráda, že se daří dobře!!!
Verda

Příspěvekod dana1304 v 24 čer 2011 14:21

zdravíme z Holic :) je to 3 dny, co jsme zase nějak záhadně {5;24} přišli k pejskovi...malinká tříletá šicinka.S obavou jsem ji navečer dovezla domů, je to takový střapatý, přesně to , za čím se Elísek honil při závodech....první noc spal Elis s košíkem, nevěřili jsme mu ani pozdravení,on u postele, ona na posteli v nohách, přímo nad jeho hlavou...nespala jsem strachy...pořád jsem hlídala, jak se pohnul, co bude... no nebylo nic hrozného...ráno jsme je vzali spolu na zahradu, zdálo se mi, že na ní naběhne, už už jsem startovala, ale všimla jsem si, že Elis vrtí ocáskem jako blázen..byla to výzva pojd si hrát {5;26} sundali jsme košíček, očmuchal si ji,lehl si k ní do trávy, malá ho taky očmuchala a už jsem byla v klidu...ze všech pesanů, právě tahle nesourodá dvojka jsou nejlepší kámoši...on mi připadá jako galantní gentleman, při procházkách po zahradě se malá nehne ode mě na krok, a on od ní taky ani na krok...začal nás doprovázet,chodí všude za ní,když ho chytne křeč a kvíkne, malá hned letí a utěšuje ho :) oblizuje ho..Elis je ted nějak víc mazlivý, když hladím malou, taky přijde sám,svorně je krmím pod stolem :) jednou Elis, jednou Biginka...no nestačíme zírat, co se to děje ;) malá a velkej {5;35} to bych teda neřekla, že zrovna tohle střapatý třeštidlo mu padne do noty...a ještě něco...sotva dal kocourovi pokoj Elí, má chudák Lukáš trable s Biginkou..ona na něj doráží, vrtí na něj ocáskem, vyštěkává ho a on jen syčí a když to nepomůže, tak si vleze zas na střechu a kouká na ni shora..tak to jsou novinky......
dana1304

Příspěvekod Magda v 24 čer 2011 15:12

On má Eli asi mateřský pudy :lol: Ne, je to asi tak jako když k nám přišel do dočasu Beník, chtěl sežrat co se mihlo, pak se naučil žít s malýna nahatcema a když se občas objevil nějaký malý pejsek který potřeboval pomoc, vzal ho už úplně v pohodě, u Aničky po operaci dokonce oddaně ležel a nikoho k ní nepustil. Ted je Beník u nás zase a zapadl opět krásně. Eli ví už že je váš, tak to co máte rádi vy, má rád i on :P
To je skvělé, ne?
Magda

Příspěvekod Lenka Č v 24 čer 2011 17:16

:113:
Lenka,Michal a Matýsek+ grey Bob,afghán Barbucha Armani a Agátta hroznýšová a Emilie osminohá
Lenka Č

PředchozíDalší

Zpět na Adoptovaní