Adopce chrtů - Greyhound Adoption Czech Republic

Adopce psů - greyhound, galgo, lurcher a podenco

Přejít na obsah

Rio-Greyhound (Anglie)

Zde se dozvíte vše o adoptovaných pejscích v ČR. Zadejte profil svého pejska.

Re: Rio-Greyhound (Anglie)

Příspěvekod st9 v 29 dub 2011 06:31

tady rádio Rio {5;1} ,

tak vám musím říct, jak se zase můj páníček předvedl {5;13} .
V rámci resocializace, jsme jeli tramvají a to by nebyl páníček, aby hned nekoukal po lidských fenečkách {5;1} !
Jednu pěknou v tramvaji vyčíhnul (on má tedy lepší oči, než chrt ), seděle na sedadle , na klíně měla krásnou kočičku, kterou hladila na bříšku. Páníček hned zaujal startovací pozici a povídá:
"Slečno, já bych tak chtěl být na místě té kočičky."
Ta mu to ale dala, povídá:
"Já bych Vám to moc neradila, není to kočička, ale kocour a jedu s ním na veterinu na kastraci!" {5;24}
Tak jak říkáme my chrti, páníček stáhl ocas a odtáhnul mne raději o kus dál !!!! Jo, je s ním tedy legrace {5;14} .

Váš kamarád Rio od lesa {5;15}
RIO, kříženci Meggi a Romi, kočičky Terezka (už jí Rio zakousnul ) a Kačenka.....a páníček Standa
st9

Příspěvekod Magda v 29 dub 2011 06:35

No Rio, hlavně, že páníček uhlídal tebe, že kocour na tu kastraci dojel v pořádku :lol:
Magda

Příspěvekod st9 v 29 dub 2011 06:41

Já si myslím, že hlavní je, že jsem uhlídal páníčka, že nejel na tu veterinu on , to by ho úplně složilo {5;24}
RIO, kříženci Meggi a Romi, kočičky Terezka (už jí Rio zakousnul ) a Kačenka.....a páníček Standa
st9

Příspěvekod Martina.vac v 29 dub 2011 06:53

{5;24}
Martina, Radek, Zuzana a Filip, Frank a Sonny, kocouři Merlin, Black a Chris, činčilák Viki, chameleón Hugo a agamy Agáta a Světlana
Martina.vac

Příspěvekod st9 v 29 dub 2011 07:07

..to ale neznáte mého páníčka...večer se v hospodě před chlapama vytahoval, že ho v tramvaji oslovila jedna krásná mladá slečna (jeden by mu věřil, kdyby u toho nebyl) {5;1} .
Oslovila ho, to je fakt, ale povídá:"Starý pane pojďte, já Vás pustím sednout!"
Ale to už v hospodě nedořekl......
{5;24}
Váš Rio {5;14}
st9

Příspěvekod Mon v 29 dub 2011 08:32

Ahoj Rio, tady Amy :67: Hele, oni to ty lidský páníčkové mají nějaký divný... ten můj tu má fenku, teda paničku, ale právě prohlásil, že se z ní zvencne, že prej nebydlíme v roubence, ale v psí boudě a že si asi nechá transplantovat chrtí uši a pomaže si lehnout do kotce.... :24:

No nic, já jdu chroupat granule a zítra se uvidíme na srazu! :3:
Mon, boxer Maxík, Lady Amy Greyhound, galgušky Olympia a Vincenta, pan šiperka Geoffrey od Prachovských skal, prcek šiperka Dassy Bohemia Animo (neboli Daphne) a naše šéfka Miška.
Mon

Příspěvekod Kateřina D v 29 dub 2011 10:03

{5;24}
Set a Setovo otroci.
Kateřina D

Příspěvekod st9 v 29 dub 2011 11:27

Ahoj Amy, ty uši by snad nevadily, ale nesmí si nechat kupírovat ocas!!! To prý je v EU zakázáno
{5;24}
Pá Rio
st9

PředchozíDalší

Zpět na Adoptovaní