Adopce chrtů - Greyhound Adoption Czech Republic

Adopce psů - greyhound, galgo, lurcher a podenco

Přejít na obsah

Minni a Jack

Zde se dozvíte vše o adoptovaných pejscích v ČR. Zadejte profil svého pejska.

Re: Minni a Jack

Příspěvekod jesi v 29 říj 2011 14:48

Já říkala že tapou jak kačenky :lol: tak přejem mufínkovi at se u vás líbí a Jackovi a Minnie (a vám také) hodně trpělivosti s prdolou :113:
jesi s Honey
jesi

Příspěvekod Návštěvník v 29 říj 2011 14:54

Ty jsou úžasní ""9-()
Návštěvník

Příspěvekod mallorn1 v 29 říj 2011 17:32

Ti naši dva "starci" ho toleruji. Občas zavrčí, když provede něco špatného...třeba když s rozběhem rafne Jacka do čenichu nebo když mu začne kouskat nohu. Minni taky kouše a leze po ní.

Hlídáme je a když je to už moc, tak dáme Muffina pryč, ať mají klid. Jack si spí v klidu na posteli, kam jsme mu dali na sebe pelechy, tam na něj prcek nemůže. Minni to snáší lépe, k ní si i lehne a blbne u ní.

Jack i Minni moc dobře vědí, to jsme jim "vysvětlili, že to je další člen rodiny. Nedovolují si na něj, ale napomenou ho, když se jim to nelíbí. Teď je hlídám, aby mu nechodili do misek a nežrali mu jeho jídlo. Brzy to ti dva pochopí a nechají mu to. Mističky má pod těmi jejich, co mají ve výšce na stojánku. Je to srandovní a skoro to vypadá jak Jurský park, jak jim běhá pod nohama a oni jsou tak velicí...

Vypadá opravdu jak nějaká želvička v tom kabátku ;-)
mallorn1

Příspěvekod Lex v 29 říj 2011 17:38

jak se baští greyhondí nožička ;-)

http://www.youtube.com/watch?v=ramuxQ8EwR0
Lex

Příspěvekod iiivetka v 29 říj 2011 18:01

No teeeda, také fešné mimi :8:
Aspoň sa unaví keď im poumýva všetky nožičky :lol:
No a malé želvičky sú fantastické :lol:
Už teraz sa teším na dáke behacie videjko, ako budú chrti naháňať želvičku :lol:
Nech Muffinček rastie pekne do krásy
"1"-()
iiivetka

Příspěvekod Dona v 29 říj 2011 20:40

Pořídili jste si s Adamem krásný mimčo :) Na tom posledním videu mi s těma ouškama od sebe a tmavým čumáčkem připadal trochu jako critters nebo nějaká jiná hororová potvůrka {5;24}
Dona

Příspěvekod hrdlička v 30 říj 2011 23:38

Mrňousek je kouzelnej, gratulujeme k novému přírůstku :113: .
Andrea+Milan+Adámek+Matoušek+bělouš Cargo +greyka Rose +kočičky útulníčci Mourinka a Barča = Sázavská smečka
http://www.mujpejsanek.estranky.cz
http://www.cargoqueenoftwins.estranky.cz
hrdlička

Příspěvekod Verda v 31 říj 2011 08:47

Mimi malýýýý!
Verda

Příspěvekod mallorn1 v 24 lis 2011 18:48

Tak jsem tu zase s novou várkou informací.

Nám i smečce se daří dobře. Minni a Jack jsou v pohodě a mají obrovskou trpělivost s tím malým lotrem, který je kouše, škrábe a skáče po nich. No....Jack má vlastně hodně malou trpělivost :-D Jak se ho Muffin dotkne, nebo mu Muffin přijde příliš blízko halvy, tak už ho upozorňuje, ať kouká kam šlape :-D

Minni má trpělivosti naopak velmi mnoho. Tolik ji nemám ani já :-D Takových kousanců do čenichu a různě po těle a do pysků a prostě všude, bych nevydržel ani náhodou :-D Třeba Muffin Minni dokonce vylizuje pusu...nebo ji olizuje zboku tlamu a zuby... Je to docela srandovní pohled, když Minni sežere něco, co moc voní (a nám ne všechno voní jako jim :-D ) , tak se ji Muffin vecpe do tlamy a líže jí jazyk a patro...a ona se nechá. Nacpe jí tam celou hlavu...ta kdyby stiskla, tak není co řešit.

Psiska teď měla Acanu Adult. Možná že je opravdu dobrá, ale oni měli občas srajdu, tak nevím.

Má přísného strejdu a hodnou tetu.

Muffin krásně roste a prospívá, už má pomalu pět kilo. Krmíme Orijenem Puppy.

Přešli jsme na krmení Lukullus, více info zde.

Fotky najdete na našich stránkách o psiskách, viz odkaz v podpisu. Granule chutnají i Muffinovi a nemá je problém rozkousat.
mallorn1

Příspěvekod Maceska v 24 lis 2011 19:34

Přidáváte to k barfování nebo už syrové nekrmíte. Já dávala calibru, ale ted k syrovému masu nám nešla a zkusila jsem Autarky , ty k tomu super bez problémů, jen jsou dost drahé. Tak možná vyzkoušíme tyto.
Maceska

PředchozíDalší

Zpět na Adoptovaní