Adopce chrtů - Greyhound Adoption Czech Republic

Adopce psů - greyhound, galgo, lurcher a podenco

Přejít na obsah

JAKE - Governor Jake

Zde se dozvíte vše o adoptovaných pejscích v ČR. Zadejte profil svého pejska.

JAKE - Governor Jake

Příspěvekod pzlkovanova v 28 úno 2011 10:42

Závodní jméno: GOVERNOR JAKE
Barva: Černá/bílá
Pohlaví: Pes
Datum narození: listopad 2005
Počet odběhaných dostihů: 0

Jake do ČR přicestoval spolu s dalšími 8 kamarády dne 26.2.2011 transportem z Velké Británie, kde na něj již čekala jeho rodinka :113:

IMG_3374.JPG
IMG_3374.JPG (59.24 KiB) Zobrazeno 2967 krát

P2268200.JPG
P2268200.JPG (54.7 KiB) Zobrazeno 2967 krát

P2268348.JPG
P2268348.JPG (78.28 KiB) Zobrazeno 2967 krát

P2268349.JPG
(101.43 KiB) Zatím nestaženo

P2268354.JPG
P2268354.JPG (65.75 KiB) Zobrazeno 2967 krát
pzlkovanova

Re: JAKE - Governor Jake

Příspěvekod pzlkovanova v 28 úno 2011 10:43

od Lucka v ned 27. úno 2011 20:37:41

Zdravíme z Chrudimi,
tak Jake už je doma
Včera jsme dorazili navečer, ještě sme ho stihli vykoupat.
Pak sme mu udělali papání. Měl neskutečnou žížeň
No, já byla dnes v práci, tak s ním byl Víťa. Pořád se snaží dostat na gauč a nebo v ložnici do postele
je to sranda. Jinak celou noc byl hodný, občas přešlápaval...ale se záchodem nebyl žádny problém! je to prostě šikula!!!Zase se ozveme Lucka
pzlkovanova

Příspěvekod Katka-Temnotka v 28 úno 2011 11:18

Ahoj rodinko :) Přeji Vám hodně štěstí a spokojenosti a moc se budeme /§:5) tady Všichni těšit na info o tom jak se Jake zabydluje :)
Katka +Martin + děti Kačenka +Péťa+ voříšek Kirí + CC Abrinka + Grey Beníček :) http://abraka-red-witch.estranky.cz
Katka-Temnotka

Bydliště: Kladina u Sezemic-9,8km od Pardubic, 22,5km od HK, 11,6km od Holic

Příspěvekod pupulu v 28 úno 2011 11:34

Děkujeme za zprávičky z domova a přejeme jen samé krásné chvíle!! {5;13}
pupulu

Příspěvekod Lucka v 03 bře 2011 08:55

Ahojky, tak jsem se konečně dostala k internetu...
Jake se už zabydlil :) jen musíme pořád trenovat odchody,ty zatim moc dobře nesnáší... Ten dablik se vždycky na truc počůrá a už nám i trochu upravil dveře drábkama ((5:))
Jinak je to miláček,pořád rozdává pusinky.
Doufáme, že si brzy zvykne být doma sám...
Jake + páníčkové Lucka a Víta
Lucka

Příspěvekod Lex v 03 bře 2011 09:08

Lucko,

problem se samotou se mi docela uspesne podarilo vyresit... tady si precti me zkusenosti... hlavne to nenechte vygradovat, to je pak docela velky pruser...
viewtopic.php?f=12&t=2935
Lex

Příspěvekod pzlkovanova v 03 bře 2011 10:21

Určitě to Luci řešte.. musí se to řešit ihned zpočátku, aby to nevygradovalo, jak píše Lex.. pokud by to nešlo jinak, pak také hodně pomáhá kennelka - klec, s tou máme skvělé zkušenosti u Reda, který měl se samotou velkou potíž viewtopic.php?f=10&t=2000&hilit=RED&start=100

V případě potřeby můžeme zapůjčit!
pzlkovanova

Příspěvekod ordeel v 03 bře 2011 10:34

Luci určitě trénujte, trénujte a zase trénujte! Je to "pakárna", ale jinak to nejde. Pokud vám dělá problém samotné odcházení z celého bytu, doporučila bych nechávat ho v jedné místnosti, nenechávat mu otevřený celý byt, může být z toho velkého prostoru ustrašený. Chce to trénovat opravdu celý den dokolečka. Vím o čem mluvím, prošli jsme si tím docela dost dobře a teď trénuji kluky zase nanovo - od soboty máme Devlíka.
Jestli vám takhle vyvádí, tak bych ho asi nepřivazovala, jak to praktikuje Saša u Jacka, vím co dělal Redík a jestli Jake takhle blbne, mohl by si ublížit.
Trénujte a trénujte a nebojte, nejste na to sami! Vždycky vám někdo pomůže, když jsme to zvládli my, zvládne to každý!
ordeel

Příspěvekod Lucka v 04 bře 2011 14:15

Ahojky,moc děkuji za rady!!Jsem ráda,když si přečtu zkušenosti :)) Jake nás poslouchá na "místo",ví už moc dobře co smí a nesmí a poslouchá i na "čekej", ale tu samotu pořád řešíme.Dneska se půjdu zeptat sousedů jestli byl slyšet.Když ho třeba posloucháme na chodbě tak slyšíme jak občas zakňourá,ale nevím co se děje když ho necháme 5 hodin jako třeba včera...Přišla jsem a bylo tam opět načůráno...Trenujeme co můžeme,zavíráme ho občas i na chvíli do chodby a my sme v obýváku...Snad to čas zpraví
Jake + páníčkové Lucka a Víta
Lucka

Příspěvekod Lex v 04 bře 2011 14:24

muze knikat protoze vas za dverma citi a slysi... ja jsem musela odejit a bouchnout vchod.dverma a az pak jsem naslouchala...

ja myslim ze mi jeste hodne pomohlo, ze jsem si dala na odchod vice casu, cca o 10min navic... predtim jsem spechala, popadla veci a utikala na bus, myslim ze to byla taky chyba, Jack znervoznel... je lepsi ho opravdu dat na pelisek, v klidu se chystat k odchodu, a pak se jednoduse jen obliknout a zavrit dvere... ja Jackovi ani nekoukam do oci, nemluvim na neho uz 10 min pred odchodem... podporite tim klid psa... a odchody zkousejte ruzne... na 5 min... pak 30min... pak klidne zase 10min... pak treba jen minutu... pak i 40min... aby nikdy nevedel kdy prijdete....
Lex

Další

Zpět na Adoptovaní