Adopce chrtů - Greyhound Adoption Czech Republic

Adopce psů - greyhound, galgo, lurcher a podenco

Přejít na obsah

Lope - galgo

Zde se dozvíte vše o adoptovaných pejscích v ČR. Zadejte profil svého pejska.

Re: Lope - galgo

Příspěvekod bianka v 17 kvě 2011 12:58

Četla jsem tu něco o zoubcích ,tak nám už také padají už máme šest nových a ostatní se viklají :-)Lopánek ted běhá bez bolesti a dělá samé skopičiny.O víkendu jsme navštívili Jeseníky a vyšplhali na Praděd,fotečky sem dodám.Lope si to moc užil a já doufala že bude spát déle než jen ty dvě hodinky:-))Opak byl pravdou já jsem padla s virozou a Lopíček byl plný sil:-)) {5;26}
bianka

Příspěvekod Verda v 17 kvě 2011 13:00

:) jsem ráda, že kostičky nebolí! To jste se zoubky pěkně napřed!
Verda

Příspěvekod bianka v 17 kvě 2011 13:06

Také jsem ráda že ho ted nic nebolí,není nad to vidět štastné a veselé štěně:-)
bianka

Příspěvekod Liba v 17 kvě 2011 17:50

Lopíčku bráško náš zlatý to jsme rádi že je ti dobře.... to máme velikou radost!!!!!! ((19:))
Liba

Příspěvekod Zuzana v 17 kvě 2011 20:08

To je dobře, Lpoíčku, že už tě nožičky nebolí ""-()
Těšíme se na fotečy
Zuzana, Bedříšek, Jenny a náš páníček Michal
Zuzana

Příspěvekod catchie v 27 kvě 2011 17:21

Brááááško náš, nemůžeme se dočkat nových foteček! {5;26}
Štěně Nery a Felíska galgo Alfredo, galga Marisol a kobylka ČT Amanda; tzv. "víkendoví psíci" český teriér Taxis, kříženec Charlie; z lidské smečky: já (Katka) a partner Mirek :)
catchie

Příspěvekod Lex v 01 čer 2011 07:00

jak je ten svet maly... vcera jsme potkali u jezera Lopeho... koukam, koukam, blizi se k nam dlouhonohe stenatko a tak trochu povedome ze srazu... rikam Adamovi, "to je prece od Nery" a svete div se, bylo to tak... :) tak jsme se dali reci a po chvilce zacal Lope delat lumparny... nedaleko je piskove volejbalove hriste a uz bylo docela pozde, nikdo tam nebyl, tak jsme tam dali pejsky vyblbnout... Minni stenikovi ukazala jak se poradne beha a Jack mu predvedl jak se tupe zira do blba.... :lol:
Adam neco nafotil mobilem, tak pokud bude neco pouzitelne, tak to sem vecer dam...

:103:
Lex

Příspěvekod bianka v 10 črc 2011 13:53

Tak Vás všechny po delší době zdravíme.Co nového u nás napíšu ve zkratce nejsem velký pisatel.:-)Lopíček se má čile k světu má už komplet všechny druhé zuby a váhu 25 kg,v kouhoutku už má 65 cm a stále roste asi budu muset za chvilku použít cihlu abych ho zabrzdila:-))Když na mě při dovádění skočí tak už je to znát:-)Je to hrozný mazel a musím napsat že i hrozný flegmatik:-))Pokud se mu nechce tak na zavolání nepříjde i kdybych se postavila na hlavu,naučila jsem ho na pískání a to přijde vždy ,ale né až ke mě to mu jeho hrdost nedovolí.-))Na zvířata je v pohodě žádná neloví a ani nemá tendenci to dělat a to je dobře,doma běhá s fretkou a řádně ji prohání:-)Nožičku máme v pořádku a zatím to vypadá že vitamíny pro poníky které jsem zvolila na rust kostí zabírají:-)S jídlem máme kříž granule jí pouze v nejnutnějším případě a to tak že si zobne,zvolila jsem tedy těstoviny s mořskou řasou k tomu maso a nebo konzervu,vločky mu také chutnají a piškotky a tvaroh a mléko v něm také mizí závratnou rychlostí.Přidávám krátké video z výletu na kole.-)

http://www.youtube.com/watch?v=5jloDI7LlvU
bianka

Příspěvekod Zuzcha v 10 črc 2011 14:31

týýý jo Lope bude prostě kus psa - supeeer :), Carly od Gabči, je krásně vykrmený, ale váhu má tak 22kg (v dospělosti), vypadá krásně!!!
Zuzka, Laura a jejich smečka Suri a Butch (greyhounds) a pan Šedivý
Zuzcha

Příspěvekod jitul v 10 črc 2011 14:38

téééda, ještě na jarním srazu byl takový prdítko a teď takový obřík :-) je nádherný ""9-()
jitul

PředchozíDalší

Zpět na Adoptovaní