Adopce chrtů - Greyhound Adoption Czech Republic

Adopce psů - greyhound, galgo, lurcher a podenco

Přejít na obsah

Alfredo - galgo

Zde se dozvíte vše o adoptovaných pejscích v ČR. Zadejte profil svého pejska.

Re: Alfredo - galgo

Příspěvekod catchie v 21 led 2013 00:10

Dort už konečně vychladnul a potvůrky se dočkaly :)
Přílohy

fredusa kontroluje.jpg

fredusa a mana.jpg
Štěně Nery a Felíska galgo Alfredo, galga Marisol a kobylka ČT Amanda; tzv. "víkendoví psíci" český teriér Taxis, kříženec Charlie; z lidské smečky: já (Katka) a partner Mirek :)
catchie

Příspěvekod Nikola.Mull v 21 led 2013 10:32

Taky přeju všechno nejlepší Freďákovi a všem jeho sourozencům!!! Krásný dort!! ""5-() "4"-() /1§:)
Miláček greyhoundí princezna Urla, bývalý dočásek Dream a v Německu Rhyna, Melody a Stacy.
Nikola.Mull

Příspěvekod Verda v 21 led 2013 13:21

Vše nej nej miminko naše!!! (Stejně jsi byl nejkrásnější žíhaneček ze všech :) )
Verda

Příspěvekod Petula v 22 led 2013 08:07

Pusu na čumáček posílá máma Nera, se "ségrama" Majlou, Valinkou a Amy
Valinka posílá speciální ňuchnutí i Tvojí ségře Marisol (také je ta Tvoje Španělka takové éro?)
"1"-()
Peťula, Pája, Majla, Nera, Valina a šéfová Amy, Pongo (žijící ve Španělsku)+ přímé příbuzenstvo Verdy :-)

Zásadní životní otázka dne:
Chcete muže nebo psa?
Odpověď:
Záleží, jestli si chcete nechat posrat koberec nebo celý život...
Petula

Příspěvekod catchie v 22 led 2013 18:41

Děkujeme všem!!!!!!! "1"-() Péťo, éro je slabé slovo! :lol: Ona je tak vtipná!!! Když se chce mazlit, tak od ní člověk dostane lepáka packou, pokud nereaguje, tak se k člověku přižížalí a graduje to do té doby, dokud ho prostě a jednoduše nezalehne :lol: Měli jsme trochu problémy s hygienou, ale od Nového roku je naštěstí klid. Ale smějeme se tady s nima od rána do večera, s Fredem si neskutečně sedli! A i ten nám dělá radost, dost se mu teď věnuju co se týče chození na volno a musím říct, že je vážně úžasný. Odvolání od čehokoliv není problém (pravda, v kapse mám vždycky sušenou kachnu :lol: ). Tak si užívejte zasněžené a mrazivé dny se smečkou, jak jen to půjde a držím palce, aby Neruška dělala dál samé pokroky!
Štěně Nery a Felíska galgo Alfredo, galga Marisol a kobylka ČT Amanda; tzv. "víkendoví psíci" český teriér Taxis, kříženec Charlie; z lidské smečky: já (Katka) a partner Mirek :)
catchie

Příspěvekod catchie v 07 dub 2013 20:29

Zdravíme všechny chrtí přátele a jejich páníčky! Freduška a Mařenka se mají moc dobře, dělají nám jenom radost! Přemýšlím, co nového napsat, ale ono ani není moc co :) Oba jsou moc hodní, sedli si spolu naprosto báječně a jsme jedna velká šťastná rodinka! Posílám pár válecích fotek (venku v tomhle marastu odmítám fotit, takže naší aktivitu doložím až bude hezky :) ). Ještě podám zprávy především páníčkům sourozenců Fredušky: po úmrtí Doritky jsme nechali na doporučení paní doktorky Freduškovi vyšetřit srdíčko - ekg, sono, rtg. Vše má v pořádku. Ale doporučila bych tato vyšetření i ostatním sourozencům. Jo a bohužel nám letos poprvé pravděpodobně nevyjde sraz, ale holt si s náma osud občas mává a nám nezbývá než se přizpůsobit. Budeme na Vás všechny moc myslet a tiše závidět /4§:)
Přílohy

27032013794.jpg

08012013760.jpg

2013-03-01 20.00.55.jpg
catchie

Příspěvekod Johnka v 07 dub 2013 20:34

Moc jim to sluší Kačí a co Maruška a nožička?
Martina a Andýsek
Johnka

Příspěvekod catchie v 07 dub 2013 20:52

Marti, holčička jde 16.4.na operaci. Nervy mi hrajou, jak jen můžou..... Ale snažím se myslet pozitivně :18:
catchie

Příspěvekod Veronika Křimská v 08 dub 2013 07:49

tybrďo Kačí to mě mrzí :-(( Zrovna když se tam zdržíme my, tak vy nebudete. Chtěla jsem si oňuchňat Freďáka a Mařenku :-(
Veronika Křimská

Příspěvekod Petula v 08 dub 2013 08:57

Jsem ráda, že má Fredík srdíčko v pořádku.
Posíláme pozdravy celé smečce :8: :54:
Peťula, Pája, Majla, Nera, Valina a šéfová Amy, Pongo (žijící ve Španělsku)+ přímé příbuzenstvo Verdy :-)

Zásadní životní otázka dne:
Chcete muže nebo psa?
Odpověď:
Záleží, jestli si chcete nechat posrat koberec nebo celý život...
Petula

PředchozíDalší

Zpět na Adoptovaní