Adopce chrtů - Greyhound Adoption Czech Republic

Adopce psů - greyhound, galgo, lurcher a podenco

Přejít na obsah

TROY greyhound

Zde se dozvíte vše o adoptovaných pejscích v ČR. Zadejte profil svého pejska.

TROY greyhound

Příspěvekod L + L v 29 čer 2014 09:06

Závodní jméno: EMLY TARGET
Datum narození: 8.3.2008
Původ: Sire: Tom The Rag Dam: Maude Said
Počet závodů/výherních: 103/13
Poslední závod: Oxford 15.12.2012

Troy je opravdu kliďas, drží se zpátky, je hodný, bezstarostný.

Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Klikněte a podívejte se na další naše nová videa, je jich už více než 450 !!!:
video.html
L + L
Administrátor

Re: TROY greyhound

Příspěvekod colorka3 v 29 čer 2014 19:19

Trojík mi vzal kus srdce. ♥ Je nádherný,něžný,klidný,vyrovnaný pes.Touží po mazlení a novém domově.Kdo si vezme tohoto krasavce,tak získá věrnou dušičku a moře lásky. /4§:) ((14:))
Starinka, Hanička a Summer Mostecký,Zdenčí a Míša
colorka3

Příspěvekod monika v 30 čer 2014 20:42

Troy je opět k adopci? On byl přeci adoptován a po něm adoptovali ještě Annie, nebo se pletu?
Monika, Agáta-bulteriérka a Sue-greyhoundice
monika

Příspěvekod Dáša Trojáková v 30 čer 2014 21:16

Oba jsou zase k adopci Moni :-(
ObrázekPes je jediné stvoření, které vás miluje víc než sebe a jestli nejde po smrti do nebe, tak chci jít tam, kam půjde on...
Dáša Trojáková

Příspěvekod monika v 30 čer 2014 21:21

Panebože, jak to? To je strašná škoda....
Monika, Agáta-bulteriérka a Sue-greyhoundice
monika

Příspěvekod colorka3 v 01 črc 2014 19:14

Škoda to každopádně je,ale bude lepší,když se najde rodinka,která bude o Trojíka opravdu stát.Měla jsem tu možnost s ním být a je opravdu úžasný pes. {5;36}
Starinka, Hanička a Summer Mostecký,Zdenčí a Míša
colorka3

Příspěvekod Lidka v 01 črc 2014 19:46

Mám dvě oči a vidím, že Troy byl před rokem krásný, urostlý pes a teď je z něj vižlátko s pilkou na zádech... to nelze nevidět, takže pro mně to znamená, že pokud není nemocný, což věřím že není, tak péče o psa spadla někde hluboko ...., což je evidentní, na to se nedá nic říct... je mi to líto, že takový nádherný kluk se vrátí po roce z rodiny zpět do dočásku a nemohla jsem ho poznat....Jsem z toho zklamaná a rozladěná, nevím proč se tak stalo, nechápu, tak krásný a hodný pes......
Troy ty to v těch správných rukou doženeš a vrátí se ti to, jakého jsme tě viděli při příjezdu, což bývá při adopci obráceně... Pejsci v rodinkách rozkvetou a péče je na nich vidět...tady tomu tak není...píši to jako vždy otevřeně, protože skovávat se za něco, co bije do očí a dělat, že to nevidím se mi příčí....jestli to tak není a byly vážné důvody, proč pejsek takhle sešel za rok v adoptivní rodině tak se hluboce omluvím...
Takže páníčci budoucí, koukněte na videjka, jaký Troy byl a dejte si tu lásku ho vrátit zase do formy a hlavně dát mu štěstí a lásku, kterou tolik potřebuje ... :54: :54: :54:
Maldini už s námi není,...avšak poslal nám Tajgyho, jako jeho pohlazení ...
Tiger+L+J
Lidka

Příspěvekod L + L v 02 črc 2014 07:31

Liduš, ono to hodně zkresluje. Podívej se na Tommyho... Oni přijíždějí z ostrovů z hustou matnou péřovou podsadou... Jsou pohublí, ale hustá srst to překrývá a kulatí. Pečlivým vyčesáváním podsadu odstraníš a zbude jen krásná lesklá srst, ale vyrýsované tělíčko.. Troy je zdravotně v pořádku. Stejně jako Annie.
Klikněte a podívejte se na další naše nová videa, je jich už více než 450 !!!:
video.html
L + L
Administrátor

Příspěvekod Verda v 02 črc 2014 08:01

nibbler taky vypadá vedle grace jako z Dachau...žere 2x více ale né a né přibrat.
Verda

Příspěvekod kvetamama v 02 črc 2014 08:22

Souhlasím s Láďou. Flája přijel jako medvídek, měkoučký a zaoblený. Pak začalo martyrium s línáním. Vždycky mi to připomnělo orobincové doutníky :-) , ty když dozrají, tak jsou krásné, dokud se jich nedotknete. Pak nastane - "i vyvalily se vlny zdola" a z jednoho doutníku je chmýří nejméně do půl místnosti. U nás to byla na každé česání plná velká taška, což bylo víc než z Aliga. Konečně jsme se medvídkovité srsti zbavili, Flája trochu zplešatěl a taky mu lezou pánevní kosti a i páteř je znatelná. Vypadá jako kdybych mu všechno snědla :-D . Co se váhy týká, při chování na klíně úbytek není znát :-D . A baští 2x tolik co Alín :-) . Také nevydrží se v klidu jen tak povalovat. Stále u všeho asistuje a chce všechno vidět.
kvetamama

Další

Zpět na Adoptovaní