Adopce chrtů - Greyhound Adoption Czech Republic

Adopce psů - greyhound, galgo, lurcher a podenco

Přejít na obsah

TROY greyhound

Zde se dozvíte vše o adoptovaných pejscích v ČR. Zadejte profil svého pejska.

Re: TROY greyhound

Příspěvekod Verda v 10 črc 2014 19:09

Vítáme Troyíka mezi mosteckou partu a kačce s rodinou moc gratuluju!!!!!
A jak jste viděli před odjezdem - do vašeho auta se vejdou celkem tři, tak máte na čem zapracovat :)))))
Verda

Příspěvekod Lidka v 10 črc 2014 19:30

No to je krása, samé dobré zprávy !!! Trojíčku, chlapečku můj tajně milovanej ať se ti daří a
ať se máš móóóc dobře broučku a nová rodinka je nejlepšííííí!!!!, že si tě vzala ty můj kandidáte na lásku :-D. Jste moc hodní a děkuji za Trojíka opravdu moc a piště, jak se máte, protože jste úžasní a my to chceme sdílet s vámi- děkuji za kloučka a mějte se krásně - jste zlatíčka "1"-() "1"-() "1"-() .
""-() ""-() ""-() ""-() ""-() ""-() ""-() ""-() ""-() ""-() ""-() ""-() ""-() ""-() ""-() ""-() ""-() ""-(). :54: :54: :54: :54: :54: :54: :54: :54: :54: :54: :54: :54: :54: :54: :54: ((x:) :8: .
Maldini už s námi není,...avšak poslal nám Tajgyho, jako jeho pohlazení ...
Tiger+L+J
Lidka

Příspěvekod Lidka v 10 črc 2014 19:57

Ježíš já mám takovou radost z toho pejska, že už našel tak úžasnou rodinku, že mě napadají
básnické múzy a musím mu něco napsat.... :-)

Trojíčkovi a jeho nové rodince...

"Přišlo to z nenadání a polehoučku...
dostal jsi lístek do stanice štěstí, ty můj
broučku...
Moc ti přeji krásný život s Alex,kočičkou a
novou rodinou a věř, že na tebe myslíme
každou hodinou...
Byl jsi můj šampión a nevím jak to mám říct...
jen milý úsměv,štěstí v očích a v srdci mám
co přát si víc...." :54: .
Tiger+L+J
Lidka

Příspěvekod Zuzana v 11 črc 2014 07:47

Krásná zpráva ""-()
Troy bude mít super rodinku a skvělou kámošku Alex... :105:
Nádherné rozhodnutí "1"-() (Jste nechtěli zůstat v Mostě pozadu jen s jedním, co? ;) :D )
Zuzana, Bedříšek, Jenny a náš páníček Michal
Zuzana

Příspěvekod fialky85 v 11 črc 2014 09:09

Ahoj všem, tak posílám první zprávy o Trojíkovi z nového domova.
Zatím jsme krásně zvládli přepravu dvou chrtů v našem sedanovi ( což se zdálo zprvu nemožné ), venčení dvou chrtů ( hezky spořádaně jdou vedle sebe ) a společné stravování ( myslím že Trojík brzy přibere, protože krásně baští a je vidět, že mu chutná ). Celou noc chrněl v Alexině pelíšku a Alexandruška samozřejmě chrněla v posteli. Alex je zatím ještě z Troje trošku nervózní, ale jasně mu dala najevo, že postel je její, tak si myslím, že si za chvilinku zvyknou a bude to v pohodě :D Jediný s čím je zatím problém je naše kočka, ale doufáme, že to se časem taky zvládne, Trojík by jí nejraději zbaštil, tak jsme dnes naše 3 + 1 předělali pro hafany na 2 + 1 a je klídek. Takže pokud má někdo nějakou dobrou radu jak máme co nejlíp postupovat sem s ní ""5-()
fialky85

Příspěvekod Zuzana v 11 črc 2014 09:50

Skělé zprávy ""5-() Alex si to brzo v hlavičce srovná a bude za psího kámoše ráda, ale nesmíte e divit, teď asi moc nechápe, kde se tam vzalo další chrtidlo, když bydlela sama ;-)
Co se týče kočiny, tak to chce trochu trpělivosti, ale Trojík to společně s vaší pomocí dá... Jen to nechce uspěchat. Já nezvykala na kočku, ale na králíka a papouchy... Důležité je, aby kočka Trojíkovvi zevšedněla a prakticky o ní ztratil zájem...je tedy potřeba, aby se viděli co možná nejčastěji, aby ji začal brát jako "součást bytu". Takže každou chvíli, co budete mít trochu času, dát Trojíkovi košík a obojek, za který ho budete držet a chodit za kočinou. Zároveň na Troje mluvit klidným hlasem, chválit ho, když vydrží v klidu a důrazně ho upozornit, když bude chtít vystartovat. Dobré je, abyste na to byli dva - jeden drží Troje, mluví na něj atd. a druhý má kočku, kterou před ním hladí, chová atd, aby pochopil, že k vám patří a že to není kořist. Vždy když zvládne Troj jeden krok, tak postoupit o další krok dál - např. zkrácení vzdálenosti mezi ním a kočkou, držet a sundat košík, nebo nechat košík a povolit pohyb, ale radši na vodítku...to už je na konkrétním chování Troje. Dobré také je, "rozptylovat" ho v přítomnosti kočiny, aby nebyl soustředěný jen na to, že ji má ulovit, že je možné v její přítomnosti plnit třeba i nějaký povel, sníst mlsku, hrát si s hračkou... Každopádně, pokud vám nakonec přijde, že už je s kočinou v pohodě, nenechte je spolu bez dozoru bez košíku...to asi chvilku potrvá, než na to bude správný čas, ale nebojte, dostihový chrti jsou na košík zvyklí a nedělá jim problémy ...Prozatím, když nebude čas na seznamování a cvičení, tak pro jistotu oddělovat, pokud opravdu po kočce hned startuje. Hodně taky záleží i na povaze kočiny, snadněji se pes navyká na kočku, která se ho nebojí a nemá tendence před ním utíkat nebo ho zastrašovat...kočka pohodářka psa za chvíli přestane bavit a cvičením a dobrým vedením budou za chvíli v pohodě... Hodně úspěchů a trpělivosti, ale věřím, že to zvládnete.
Zuzana

Příspěvekod L + L v 11 črc 2014 13:51

Lépe bych to, Zuzi, nenapsal... ""4-()
Klikněte a podívejte se na další naše nová videa, je jich už více než 450 !!!:
video.html
L + L
Administrátor

Příspěvekod Lidka v 11 črc 2014 17:25

Přesně tak, jak píše Zuzanka jsme to dělali i my s Táňou a Harrym, už jsem psala, že byl ze začátku, jak urvaný ze řetězu, jak chtěl Harry kočičku rdousit, ale výcvikem se dosáhla souhra a domácí klídek....
Jestlli vás to bude zajímat, tak si přečtěte na topíku Harryho ,že jeden měl kočku na klíně a hladil ji a nahlas říkal hóoodná kočička a druhý chodil se psem vedle ní (s náhubkem) a sbližovali jsme je a když byl neúnosně zjančený jí ublížit, tak jsme to rozchodili po bytě u nohy, jako že se musel soustředit na něco jiného a pak zas zpět ke kočičce a hladili ji a Harry dostal při jeho vystartování směrem ke kočce důrazný povel NESMÍŠ !!!,přitáhli jsme ho k noze a opakovali a opakovali asi týden a byl v pohodě ....zvykl si,...jak píše Zuza a pochopil,že kočka tam prostě patří ...Hlavní je, že Vy jste ten Troyův pán a on se naučí vás respektovat, nesmíte se bát a podlehnout mu, aby zvítězil on, pak by nepochopil, že vás má poslouchat...Musí poznat, co je dobře(moc chválit) a co je špatně (nesmíš!!!). Držím pěsti ze začátku to chce vydržet a být trpěliví a výsledky se dostaví, věřte - držím palce a myslím na vás...opakovat, opakovat a on se unaví a přestane ho to bavit startovat po kočce a pochopí to,co po něm chceme...:-)
Tiger+L+J
Lidka

Příspěvekod Nikola.Mull v 12 črc 2014 10:46

Super zprávy a naprosto vyčerpávající informace :-) ""5-() Takže teď jsem pozadu s jednim greyem jáá? :D a ještě nějakou dobu budu :-( Ale na začátku září budu mít na chvilku 3! :-P Tak to by jsme mohli udělat nějaký náš mostecký srazík a jít společně venčit, zas se po nějaké době vidět :-)
Miláček greyhoundí princezna Urla, bývalý dočásek Dream a v Německu Rhyna, Melody a Stacy.
Nikola.Mull

Příspěvekod Zuzana v 12 črc 2014 13:51

Nikčo, u tebe se bere, že máš 1-3 chrta/y ;-)
Zuzana

PředchozíDalší

Zpět na Adoptovaní