Adopce chrtů - Greyhound Adoption Czech Republic

Adopce psů - greyhound, galgo, lurcher a podenco

Přejít na obsah

ANNIE greyhound

Zde se dozvíte vše o adoptovaných pejscích v ČR. Zadejte profil svého pejska.

Re: ANNIE greyhound

Příspěvekod Lidka v 08 zář 2015 19:13

Aničkko, sluníčko....konečně jsi se dočkala ""9-() , beruško užívej si domácího života, jenom tvého a všechno doženeš, to mazlení, to papání, to koukání na TV, ty dlouhé procházky atd....moc ti to přeji pejsku :-).
Páníčci, kteří si Aničku berete...DĚKUJEME VÁM a VÍTEJTE MEZI NÁMI ... "1"-() .
Maldini už s námi není,...avšak poslal nám Tajgyho, jako jeho pohlazení ...
Tiger+L+J
Lidka

Příspěvekod KrisMar11 v 09 zář 2015 06:33

Liduško, Annie má skvělou tlupu parťáků a to jak čtyřnohých tak i těch dvounohých ;-) Věřim, že bude moooooc spokojená... Taky jsem měla radost, že se konečně holčička dočkala. ""7-()
Tommy a jeho smečka
KrisMar11

ANNIE greyhound

Příspěvekod Radka a Annie v 09 zář 2015 08:56

Snad se mi povede prispevek pridat :)

Tak tedy........ Anicka uz je doma a napotreti snad uz naporad <3 Cekaly jsme na sebe dlouho, ale dopadlo to jak melo <3 :)))))

Bala jsem se separacni uzkosti a toho, jak to tu bude Anicka zvladat, uz mela podobne zkusenosti a spatne reakce - ted ji cekalo zase cizi prostredi, deti a dalsi 3 psi. Dukladne jsem se proskolila, pripravila a doufala, ze to zvladnem. Sama jsem byla prekvapena, jak automaticky, hladce a pohodove zaplula do rodiny. Po dvou dnech uz jsem si neumela predstavit, ze bychom Anicku nemeli :) Holky byly z Anicky nadsene a nemohly dospat, az pro ni pojedem a Tulinek (nas Bordeauxskej chlapecek) Anicku celou hned ocucal a dal ji jasne najevo svoje sympatie <3 Nase cinany od prvni chvile bere bez problemu, zadne louzicky, zadny prujem, vsechno zvladla v klidu.. Druhy den jsem jela vyzvednout Nelinku do skoly a pul hodky zvladla v klidu, dalsi den jsem jela holky odvezt skolka, skola a v klidu v leze koukala, jak se oblekame, obouvame, odchazime...... pro me velke vitezstvi a spokojenost :))) Vetsinou jsem doma, odjizdim narazove a spis na kratkou dobu, ale precejen nonstop doma byt nemuzu :)

Anicka je vitaci, mazlici, kontaktni ke vsem lidem, je to takove slunicko a jsem stastna, ze ji mame. V podstate mame same zavislaky a vyhovuje nam to, potrebuju mit psy co nejvic u sebe, proto je mam :) A Anicky dlouhy nos mam kazdou chvili v ruce, ani nevim, kde se tam vzdycky vezme :)

Chodime na prochazky do poli, ktera mame hned za barakem, hemzi se to tam zajici, srnkami a mame tu volne stado cca 20 - 30 muflonu, tak ma na co koukat :)

Musim vykoumat, jak sem pridat fotky...... :) Anicka zdravi a doufam, ze je s nami tak spokojena, jako my s ni <3
Radka a Annie

Příspěvekod Jitka N. v 29 zář 2015 11:31

AHOJ Annieeee
zdraví tě Rinouš, tvůj parťák z transportu i z Proboštova
{5;17}
Jitka a "černá zlatíčka" Rino a Moro
Jitka N.

Příspěvekod Lidka v 29 zář 2015 22:24

Aničko, holčičko, tak to jsou krásný zprávy od tvé rodinky, my tady ani nedutáme, ať ti to už konečně vyjde holčičko a ono to vychází !!!
Jste úžasní, že jste jí dali domov a tak se krásně sbližujete, máme obrovskou radost, že tady jste...hodní lidé... "1"-() .
Maldini už s námi není,...avšak poslal nám Tajgyho, jako jeho pohlazení ...
Tiger+L+J
Lidka

Předchozí

Zpět na Adoptovaní