Adopce chrtů - Greyhound Adoption Czech Republic

Adopce psů - greyhound, galgo, lurcher a podenco

Přejít na obsah

MARY-ANNE

Zde se dozvíte vše o adoptovaných pejscích v ČR. Zadejte profil svého pejska.

Re: MARY-ANNE

Příspěvekod hilena v 31 pro 2014 23:04

...a ještě jedna malá sobíková...se svolením paničky se chlubím svým výtvorem...tím pleteným, ten úžasnák s krásnýma očkama bohužel muj není :-(
Přílohy

dsc_0945.jpg
hilena

Příspěvekod L + L v 01 led 2015 09:41

...krásná sobička...
{5;35}
Klikněte a podívejte se na další naše nová videa, je jich už více než 450 !!!:
video.html
L + L
Administrátor

Příspěvekod Lidka v 01 led 2015 17:31

Enýška je nádherná !!!! ta poslední fotka, jak má čumík s fouskama ta je tak úžasná, že mám chuť oňuňat PC !!!! :-D
Je tak jemná....no a sobík nakonec nemá chybu.... ta princezna má nádherný pralinkový oči !!!!
Je vidět, jak jsou hafiny spokojení.... krásné...mám radost na dálku.... :-)
Moc krásných chvil v Novém roce přeji a jen samé radosti :54: .
Maldini už s námi není,...avšak poslal nám Tajgyho, jako jeho pohlazení ...
Tiger+L+J
Lidka

Příspěvekod Lidka v 11 kvě 2015 15:28

Ahoj Enynko a Romi - pozdrav ze srazu ... :103:
Přílohy

P5080989.JPG
P5080989.JPG (147.77 KiB) Zobrazeno 2204 krát

P5081002.JPG
P5081002.JPG (137.42 KiB) Zobrazeno 2204 krát

P5080953.JPG
P5080953.JPG (143.31 KiB) Zobrazeno 2204 krát
Tiger+L+J
Lidka

Příspěvekod Návštěvník v 20 srp 2015 09:59

Ahojky Lidunko, moc se omlouvám, že reaguju až takhle pozdě, pořád je nějak co dělat. Ale na pár řádku pro milé lidičky by se měl najít čas vždycky, takže se moc moc stydím.
Děkuju mc za fotky, jsou perfektní, hlavně ta Enuščí prdelatá :-)
U nás probíhá léto tak nějak pokojněji než ty předchozí. Změnou zaměstnání mám teď o trochu víc času na mazlení, takže Enuška si užívá co to jde. Začíná být potvora trošku závislačka. Naštěstí přes týden kdy odcházím do práce, je to v pohodě. Ovšem, když odejdu o víkendu třeba na nákup tak máme o koncert postaráno. Stojí za dveřma, chvilku kňuká, pak štěká a nakonec vyje jako zhrzená vlčice. Když to udělala poprvé, páníček, který ještě spokojeně chrupal, vylítnul prý s postele a bral schody po třech, páč si myslel, že máme v obýváku umírající mimozemšťany :-D. Nejvíc ho ale naštvalo, že když seběhl dolu, držeje se za srdce, Enuška ho poštěkem pozdravila a uklidněná, že není nadobro opuštěná, si šla v klidu lehnout :-D. Jojo, konečně poznal, co znamená život s chrtem i s té druhé stránky ;-)
Paničkou byla samozřejmě po návratu řádně vychválena, náležtě odměněna a vymazlena.
A s čím se musím ještě pochlubit....naše Enuší umí plavat. Bylo to pro mě naprosto překvapující jištění, jelikož na bazen se tvářila stylem...vyskočí z něj žloutenky a zabijem mě, tam rozhodně nevlezu.
Jeli jsem s Magdou a Danýtkou k vodě, ty naše kožichy trochu schladit. Očekávala jsem, že budu honit krta kolem rybníku a maximálně se mi povede ji v nestřeženém okamžiku trochu ošplouchnout vodou v kyblíku. A světe div se, dalo to trochu přemlouvání a přetahovaní, ale do vody vlezla. Véélmi, véélmi opatrně a pomalu, co když ta voda má zuby, ale nakonec začla pádlovat packama a kroužila kolem mě jako dámička, s čumákem vždy ve směru ke břehu...ale dala to. Holka moje šikovná.
Začíná nám svítit sluníčko, tak se jdeme ppřesunout na zahradu...Enuš s uzeným uchem a já s počítaček. Každá máme svojí práci přidělenou.
Posíláme velkou pusu na čumáček Tajgískovi a velké pozdravy Tobě Lidunko i celé rodině :8:
Návštěvník

Příspěvekod Lidka v 26 zář 2015 00:20

Enynko a Romi,
jste holky do nepohody a hlavně do pohody !!! Sluníčka obě vždy dobře naladěný a rozdávající tak nějak teplou náruč... :-).
Romi tak jsi se těšila na holčičku, bláznivě jako já a srdíčka nám bijí pro ty naše lásky chlupatý...
Čumáčci naši ...
Pohlaď za mě Enynku a dej si ucho na její chrtí žebírka a tiše oddychujte spolu... uslyšíš nádherný zvuk a ucítíš teplé tělíčko...tělíčko, které tě zahřívá a uklidňuje a srdíčko, které tiká nádherným tichým tlukotem jenom pro tebe...
Mějte se krásně holky obě a tikejte si navzájem tu nádhernou píseň souznění ...
Moc zdravím a těším se, až se zase setkáme ... "1"-() .

p.s. moc mě potěšilo, že tam někde v dálce jste :-)...
Tiger+L+J
Lidka

Předchozí

Zpět na Adoptovaní