Adopce chrtů - Greyhound Adoption Czech Republic

Adopce psů - greyhound, galgo, lurcher a podenco

Přejít na obsah

DRUMMER

Zde se dozvíte vše o adoptovaných pejscích v ČR. Zadejte profil svého pejska.

Re: DRUMMER

Příspěvekod L + L v 24 kvě 2015 18:16

Klikněte a podívejte se na další naše nová videa, je jich už více než 450 !!!:
video.html
L + L
Administrátor

Příspěvekod KrisMar11 v 14 črc 2015 06:50

Ahoj Drummoušku, ty kloučku okatej, tak jak to s tebou vypadá? Vím, že se máš u Magdy a Ládi moc dobře, ale určitě bys už rád jen ty svoje rodiče, kteří by dýchali jen a jen pro tebe a třeba ještě nějakýho parťáka. Pořád se nikdo nenašel????? To mi přijde nespravedlivý a neuvěřitelný, protože jsi nádhernej drobeček s úžasnýma očkama. :8: Jsi usměvavej parťák, kterej je pro každou srandu a nepokazí žádnou zábavu. Hodně na tebe myslim a držim ti palečky a se mnou i zbytek mojí smečky. Kéž by se už někdo našel. Drž se, broučku :11:
Tommy a jeho smečka
KrisMar11

Příspěvekod Lidka v 14 črc 2015 21:47

Taky se moc přimlouvám za Drummera,... tak páníčkové, kteří chcete se smát a zažít legraci a lásku od tohoto černouška, je totiž jedinečný, krásně si umí hrát a je při tom moc šťastný.
Myslím, že to jeho štěstí a veselo umí přenášet i na své páníčky, tak neváhejte a buďte s ním veselí a spokojení ... {5;26} :54: :54: :54: ...
Maldini už s námi není,...avšak poslal nám Tajgyho, jako jeho pohlazení ...
Tiger+L+J
Lidka

Příspěvekod L + L v 30 črc 2015 20:48

Malý bubeníček DRUMMER odjel domů
Dnes byl velký den. Usmálo se štěsí a Malý bubeníček Drummer odjel domů!!
Hodně štěstí chlapečku!!

Klikněte a podívejte se na další naše nová videa, je jich už více než 450 !!!:
video.html
L + L
Administrátor

Příspěvekod Lidka v 30 črc 2015 21:08

Tak Ládi... RA PA PA PAM...., tak teď jsi mě vážně s tím bubeníčkem rozbrečel, jsem dojatá a moc to kloučkovi tady všichni přejeme, tolik se načekal srdíčko jedno... krásné videjko....RA PA PA PAM...já bych ho na cestu do nového domova tak moc objala a páníčky taky...páníčci zlatíčkoví, díky za bubeníčka- Drummera a vítejte v naší psí rodině...jste moc hodní a ještě jednou díky za vaše srdce... "1"-()
Tak Drumíčku dneska už budeš spinkat v novém domově - TVÉM ...měj se krásně a pořádně si to všechno vychutnávej
chlapečku ... jsem opravdu na měkko... :54: ..., ale moc šťastná za pejska.....
Maldini už s námi není,...avšak poslal nám Tajgyho, jako jeho pohlazení ...
Tiger+L+J
Lidka

Příspěvekod KrisMar11 v 31 črc 2015 06:08

Liduško, to bylo na panáka, viď :-) Taky jsem to radostí obrečela a ještě dneska ve mně přetrvává ten pocit radosti, že Dramoušek má konečně taky to svoje doma. ""-() Miláček, křehoučkej si už zasloužil jen tu svojí rodinku. Vypadá to, že panička bude aktivní a tak je spolu čeká spousta krásných dní. {5;36}

Dramoušku, přeju ti spoustu a spoustu krásných zážitků. Teď to pro tebe bude všechno nové, ale ty to zvládneš, šeš přeci šikula. Čas od času mamku pozlob, ale zase ne moc ;-) Dej o sobě vědět a hlavně se opatruj, ty drobečku :11:
Tommy a jeho smečka
KrisMar11

Příspěvekod kvetamama v 31 črc 2015 17:00

Dočkal se klučina :113: . Hodně štěstí :11: .
kvetamama

Předchozí

Zpět na Adoptovaní