Adopce chrtů - Greyhound Adoption Czech Republic

Adopce psů - greyhound, galgo, lurcher a podenco

Přejít na obsah

MOA /Khayetisha/

Zde se dozvíte vše o adoptovaných pejscích v ČR. Zadejte profil svého pejska.

MOA /Khayetisha/

Příspěvekod Lucie v 01 led 2009 20:35

KHYTELEESIA (Khayetisha) prostě Kelišová

Krásný velký černý pes narozený 21.srpna 2003. Po první noci a dni můžu říct, že naprosto dokonalý !!!! (kromě prvotního označkování domáctnosti )! Hodný, klidný, přitom né bázlivý! Se Sirem i s čubinama (velký i malý pes) vychází perfektně. Venku na vodítku netahá, na zahradě vesele pobíhal a zkoumal - ulovil ježka . Baští granule, na mlsky moc zvědavý není, ale to ho naučíme . Na gauč ani do postele se mu zatím moc nechce, hezky se třikrát otočí na pelíšku a pozoruje tiše okolí. Je to takový hodný, rozvážný pán! Děti bere v pohodě, kočku jsem zatím netestovala, ale ta se brzy otestuje sama...

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek
Lucie

Re: MOA /Khayetisha/

Příspěvekod Lucie v 01 led 2009 20:35

Bohuzel prseko takze fotecky jsou jen ze salonu.

Kelisova se jmenuje MOA a je zboznovan svymi panecky

Obrázek

s paneckem

Obrázek

doma ma kamosku afganku Nelly, ta chodi do yorkeilandu pravidelne na upravu a bohuzel i ted uz vedela o co tu jde a zaparkovala se co nejdalode mne

Obrázek

Katka baumgartnerova prijela pichnout amoa hned se s ni skamaradil

Obrázek

panecek ma Nellynku a panicka Moa

Obrázek

a aby to moamovi nebylo lito tak s ekoupal i on. aby vylinal a promastla sem ho trezalkovym olejickem. no moc si to neuzival ale nally videla, ze v tom neni sama a na rozdil od ni teda fakt to snasel v pohodicce

Obrázek

nadhernej pess nadhernou povahou

Obrázek
Lucie

Příspěvekod Dona v 15 bře 2012 21:44

Kelišová je údajně na Slovensku a v dost špatných podmínkách - viz příspěvek z FB Chrtí země
Kód: Vybrat vše
Sadie Smithsová
Haloo Haloo, nespomínate si niekto na čierneho adopťáka, ktorý sa volá Moam?
Je to postarší pán, celý čierny s prešedivelou hlavičkou a na hrudi má malý biely fliačik. Foto žiaľ nemám, a ani presné meno...Ale zrejme bude potrebovať našu pomoc...Bol adoptovaný do ČR, ale momentálne je v BA, pani/slečna vraj už naňho nemá čas a tak jej ho stráži mama, ktorá je stále opitá....Psík vyzerá nádherne a milo, ale je venčený asi tak 1x denne...samozrejme na voľno, ale on nikam nezdrá, poslušne chodí za pani, ktorej sa bojí...Sme pripravení mu pomôcť, len by som rada vedela či ho tu niekto nepozná, neposmenie si...(Magdi?)
Mám aj číslo na tú slečnu, takže pre viac info jej asi zavolám keď budem cez víkend v BA...
Vraj majú aj afgána, ale toho si nechať chcú...je to čudné...Nevieme v podstate odkiaľ je, koľko je už u tej slečny...ale hovoria, že je z Írska, takže to bude adopťák, kedže je kastrovaný a má aj tetovanie na uškách.
Dona

Příspěvekod Dáša Trojáková v 15 bře 2012 21:51

To se mi snad jen zdá !!!
ObrázekPes je jediné stvoření, které vás miluje víc než sebe a jestli nejde po smrti do nebe, tak chci jít tam, kam půjde on...
Dáša Trojáková

Příspěvekod Dona v 15 bře 2012 21:54

Jinak ty první obrázky tady jsou ještě z dočasu. Noví majitelé jsou až na tom příspěvku dole.
Dona

Příspěvekod Dáša Trojáková v 15 bře 2012 21:56

Zapomněla jsem napsat, že paní je moc hodná, že si tohodle všímá... že dala vědět a snad se něco podnikne, aby se zjistilo i něco podrobného a popřípadě špatných podmínek se o pejska postarají hodní lidé u kterých mu bude fajn
ObrázekPes je jediné stvoření, které vás miluje víc než sebe a jestli nejde po smrti do nebe, tak chci jít tam, kam půjde on...
Dáša Trojáková

Příspěvekod wild owl v 15 bře 2012 22:04

Zdeni, to je příspěvek asi od Ivetky, že? Nemám přístup na Chrtí zemi, ale napíšu jí mailem.
Lída, greyové Jet, Boss a Tiny, podenco Luna, Dani a Tíma (Timanfaya) plus další ...
http://wildowl.webnode.cz/
http://wildowl.rajce.idnes.cz/
http://www.youtube.com/user/rejcka13?feature=mhum
wild owl

Příspěvekod Dáša Trojáková v 15 bře 2012 22:05

Já mám, ale neumím v tom chodt :-D
Dáša Trojáková

Příspěvekod Dona v 15 bře 2012 22:08

JO, Lído, bude to asi panička od Sadie....Iiivetka?
Teď na FB není, bude zjišťovat víc.
Dona

Příspěvekod Dona v 15 bře 2012 22:12

Už je tam.. :)
Dona

Další

Zpět na Adoptovaní