Adopce chrtů - Greyhound Adoption Czech Republic

Adopce psů - greyhound, galgo, lurcher a podenco

Přejít na obsah

Carlito a Dorita - galgo

Zde se dozvíte vše o adoptovaných pejscích v ČR. Zadejte profil svého pejska.

Re: Carlito a Dorita - galgo

Příspěvekod Pettullla v 10 srp 2011 19:56

jsou moooooooc krásní :-* Doritka je Benitě neuvěřitelně podobná, ještě že má Benitka ten bílej čumáček, jinak bych si jí asi nepoznala na nějakym srazíku :-) Jinak hubená je Benita úplně stejně. Teď se trošku obalila. Magda nám doporučila ke snídani namočený vločky s vajíčkem nebo se sýrem a nutridrink. Tak po těch vločkách opravdu přibírá. Nutridrink měla dneska poprvé, ale to nevím jestli žere víc díky tomu. Já jí teď dávám granulky s konzervou (nějakou levnou) a to žere pěkně...
A obojek Doritce taky moc sluší :-) Nevim jestli jsem slepá nebo co, ale na Carlitovi ho nevidim :D
Loučení při odchodu do práce si dovedu živě představit :D Celý den na brigádě myslim jen na Benitu a řikám si, co budeme dělat, až budu chodit do práce pravidelně. Vždyť já už jsem na ní závislá snad víc než ona na mě :D Tak se mějte štěníci a nezlobte paničku :-)
Pettullla

Příspěvekod Verda v 11 srp 2011 07:24

Ty jsou tak nádhernííííííí!
Posílám jim moc pusinek :)
Díky za zprávičky Libo!
Verda

Příspěvekod Petula v 24 srp 2011 13:32

Tak konečně vidím fotky dvočjátek. Jak jsem ujetá na čené pejsany, Doritku a Benitku bych sežrala ....
Kluci, žíhaňáci jsou taky, jastě, že krasavci, ale ty černé čuminy!!!! Neru také pořád ochmatlávám, někdy si až říkám, že Majlišku a Amynku zanedbávám. Nera je typická galgice a já tu její povahu miluju (neposlouchá, dělá si co chce, je náladová)....pořád ale ji omlouvám a rozmazluju.
Vím, že galgo je má srdeční záležitost. Posílám pusinky na čumáčky a oňuchání na smradlavé ťapinky (určitě jim taky zvláštně voňákujou, jako Neře :-))
{5;34} {5;35}
Peťula, Pája, Majla, Nera, Valina a šéfová Amy, Pongo (žijící ve Španělsku)+ přímé příbuzenstvo Verdy :-)

Zásadní životní otázka dne:
Chcete muže nebo psa?
Odpověď:
Záleží, jestli si chcete nechat posrat koberec nebo celý život...
Petula

Příspěvekod jitul v 24 srp 2011 13:38

Dobře Petulo, že je takhle hodila na začátek, já ty fotky nějak prošvihla...
No jsou nááádherní, oba, ale Doritka, to je opravdu královna {5;13}
Jsem z nich hotovka, chci dalšího galgouše :-)
jitul

Předchozí

Zpět na Adoptovaní