Adopce chrtů - Greyhound Adoption Czech Republic

Adopce psů - greyhound, galgo, lurcher a podenco

Přejít na obsah

Spider

Zde se dozvíte vše o adoptovaných pejscích v ČR. Zadejte profil svého pejska.

Spider

Příspěvekod Kateřina v 01 led 2009 21:46

Spider je moje nejkrásnější kočička, která v květnu oslaví svoje druhé narozeniny. Je strašně hravá a zvědavá :lol: Bohužel přijela se slepým očíčkem, které pořád léčíme. Ale jenom časem se uvidí, jak se všechno bude vyvíjet. Po příjezdu nám perfektně zkontrolovala celý byt a až ně několik větších či menších nehod je moc hodná. S naší 11 let starou fenečkou zlatého retrívra si moc rozumí a jsou to nejlepší kámošky :D Asi týden nevěděla k čemu je postel, ale na fotkách je vidět, že to pochopila až moc dobře a zpravidla se nikde jinde nevyskytuje. Nejsem moc velký spisovatel, ale hned jak se vyskytne nějaká zajímavá novinka, tak budu informovat. Tady přikládám odkaz na fotky, protože jsem ostuda a ještě jsem se je nenaučila vkládat :oops: http://lacustris.rajce.idnes.cz/
Kateřina

Re: Spider

Příspěvekod tereyska v 11 led 2009 20:01

Ahoj Kačenko a Spider, fotky jsou úžasné postelová lady :D , s těma dveřma to známe, my je máme teda dřevěné, ale Blacky se dal taky do nich už. Ten viděl pak ..paničem na nervy, koberec jsme nějak zamaskovali 8-) .A držím pěsti s očkem.
Blacky a Terez Šťastní
tereyska

Příspěvekod Kateřina v 11 led 2009 20:35

No já když čtu jak tě ten Blacky zlobí, když odejdeš...to je hrozný. Ale mylsím si, že kdyby si mu pořídila kamaráda, tak by to bylo určitě lepší :D Spider ty dveře zničila, protože jsem odešla s retrívrem pryč a nechala jsem jí tam samotnou. Musela jsem jí pak dávat do klece, protože se rozhodla začít všechno ničit a v lepším případě počůrat když jsme bylyl pryč. Ale asi za 14 dní se to úplně obrátilo a už jí necháváme v bytě normálně na volno a všechno je v pořádku ;) Teda musíme 100 % zabezpečit koš, protože to je fakt lákadlo. Hned jak budu mít víc času, tak vložím nové fotky, jenom už je mi trapný dávat tam pořád ty z postele, ale ono je fakt těžký vyfotit jí někde jinde :roll: :lol:
Kateřina

Příspěvekod tereyska v 11 led 2009 22:31

To jo ještě kamoše a panička odvezou :D . To my sjme už udělali, ale pokroky, Blacky dřív jště močil a kálel doma a ničil :? no děs, však to určitě znáš. Teď už přastal devastovat a kálel a močit, i když to na mě onehdy zkusil po dlouhé době, ale to bylo fakt jednou . Máme problém s tím jeho vyštěkáváním a kňouráním, kvůli sousedům blbé. Ale už je to taky o něco lepší, neřve celou dobu jako dřív, už jen průběžně ;) . Mám sousedku zvěda když tu nejsem ..podává mi hlášení když je doma a já ne.Tak trénujem .. je to závysláček mno.
S těma fotkama chápu.. hlavně oni jsou tak krásní když spí :D .
tereyska

Příspěvekod Kateřina v 12 led 2009 23:30

Tak konečně se mi naskytla chvilka, abych tady poreferovala o té naší nezbednici :) Ze sněhu je strašně moc nadšená a já každý den děkuju tomu kdo vymyslel flexi vodítka :D Jdeme na procházce, ona se courá, a pak vyrazí, předběhne mě a protože ví, kdy už bude konce vodítka tak se zastaví jako by nic :D Nebo když stojíme na louce, tak mě na tom vodítku začne obíhat jak na lonži a má z toho strašnou radost. Když jsme byly naposled ve Vysočanech, tak tam řádila jak tajnuf, bohužel jsem neměla foták :roll: Všem nám udělala velkou radost, když se o Vánocích nesnažila zlikvidovat stromeček, tak nějak celý Vánoční proces ignorovala, teda až na ty voňavé dárky. Po celé Vánoce se nám dařilo uschovat cukroví mimo dosah, až ted v sobotu naše pozornost polevila. Pár vanilkových rohlíčků, jí naštěstí ale nic neudělalo ;) Jinak se bohužel po několika dnech na chatě, kde se vyskytují divoké kočky přidáváme do kategorie likvidátorů :oops: Jedna měla tu smůlu a seznámila se z očí do očí s našima holkama :| Bohužel nestihla ani vylézt na strom..Útěchou pro milovníky koček je snad to, že si kočička snad ani nevšimla, co se to stalo. Jinak jsme taky trochu potrénovaly a mimo sedni už umíme i lehni, jenom to dej pac ještě pořád moc nechápe :)
Tak to je ve zkratce dění posledních dní a tady přikládám nějaké nové fotečky: http://lacustris.rajce.idnes.cz/Smes_z_Vanoc/#album
Kateřina

Příspěvekod tereyska v 15 led 2009 19:34

Teda koukám, že u vás je ta polahu na lehárko hodně populární :D , ale to asi všude. Spider je modelka pozic :D . Fotečky krásné :). Myslím, že bychom mohli tento víkend zajet do Vysočan, zítra kontrola a injekce, máme obleček tak na záda dobré.. písnu na venčení.

zatím paa holky :)
tereyska

Příspěvekod Kateřina v 15 led 2009 20:16

No jo, ona skoro ani jinak nelehává :) Má už u mě v posteli skoro ďůlek :lol: My jdem zítra k veterináři... :o Hned dám vědět jak jsme na tom s ledvinama. No tak to se těším jaký model Blacky bude mít :) Nechala jsem si ušít jeden u Lucie, tak se na novou módu taky moc těšíme....
Kateřina

Příspěvekod Zuzana v 17 led 2009 18:30

Ahoj Spider,
tak jak jsi dopadla včera na veterině?
Zuzana a Badger
Zuzana, Bedříšek, Jenny a náš páníček Michal
Zuzana

Příspěvekod Kateřina v 17 led 2009 20:52

Já jsem to napsala do topicu játra a ledviny: viewtopic.php?f=13&t=34&start=10 Zrovna jsem obědnala granule Trovet na ledviny, pan doktor nám je doporučil a našla jsem je na internetu, tak po víkendu už nám třeba příjdou ;) Říkal, že s touhle dietou by se to mělo dát do pořádku, že za dva měsíce by jsme udělali kontrolní odběry, tak jsem zvědavá, co na to bude Spider říkat... :)
Kateřina

Příspěvekod tereyska v 19 led 2009 21:29

Ahojky Kačenko a Spider,
jsem ráda, že ty hodnoty nejsou až tak veliké a granulky určitě pomůžou :) i se jí upraví zažívání určitě, hlavně ať jí chutnají.
Blacky a Terez :)
tereyska

Další

Zpět na Adoptovaní