Adopce chrtů - Greyhound Adoption Czech Republic

Adopce psů - greyhound, galgo, lurcher a podenco

Přejít na obsah

TIGER - pes 2011

Zde se dozvíte vše o adoptovaných pejscích v ČR. Zadejte profil svého pejska.

Re: TIGER - pes 2011 (REZERVACE)

Příspěvekod Jana.V v 24 pro 2014 11:19

Jeeee Liduško,
tak moc gratuluji :-) mám staršnou radost. Myslím, že to je to nejlepší rozhodnutí co jste mohal udělat!
Každopádně Tiger ještě netuší jak se bude mít dobře :-)
Kdy přesně mají přijet? Vydržte to uteče jako nic. My momentálně čekáme na galgo princeznu, která k nám má dojet do dočasu-je to peklo úplně Vám rozumím {5;24}
Tak nám přeji ať nám to dobře uteče a krásné svátky plné pohody všem...
Jana.V

Příspěvekod Lidka v 30 pro 2014 21:12

Halóóó lidičky, jak se máte s pejsánky?
Včera jsem byla u Harryho a poňuňánkovala jsem ho celýho a byl náramně spokojenej :-). Nějak to spí tady, pište, .....je mi smutno po vašem psaní...co pejsci? Nebuďme líní a podělte se o své žitíčko s Vašimi láskami, jak já vám v dobrém závidím...mám ráda všechny psy a nejenom toho svého....nespěme...to bylo vždycky krásné počteníčko, jak jste šťastní....a ti, co psali a fotkovali jsou úžasní, protože tak jako rodina stále žijeme....
nemám pejska, ale na Vás vzdálené příbuzné se moc těším, co prožíváte a jestli jste spokojení s nosánkama...
jak já bych chtěla mít toho svého nosíka teď u sebe...asi moc miluju...,ale těším se, až zas někdo napíšete svůj krásný nekonečný příběh... (Blani, krásný "DON PEDRO" a krásná jste i Vy :-)....Andýsek je na novoročním přání úžasný,výstavní pesan...Láďovo videjko s vánoční koledou je dojemné a veselé...Magic je prostě úžasná ..... pište ,těším se a určitě ne jenom já....
PŘEJI VÁM VŠEM MILUJÍCÍM ....jenom to dobré ve Vašich životech a užívejte se svými srdíčky co můžete.....!!!
NA PLNÝ PLYN !!!! ((7:))
Maldini už s námi není,...avšak poslal nám Tajgyho, jako jeho pohlazení ...
Tiger+L+J
Lidka

Příspěvekod Johnka v 31 pro 2014 22:52

Liduško, děkujem za pochvalu, faktem je, že to psaní nějak upadá. Myslím,že nám to trochu pokazil fcb. Všichni většinou píší tam. Ale na Vaše písání nikdo nemá. Už se všichni těšíme až budete psát zase od začátku o Vašem novém čtyřnohém štěstí. Určitě přijedeme na transport,abychom Vás s Andýskem poznali. ((7:))
Martina a Andýsek
Johnka

Příspěvekod hilena v 31 pro 2014 22:59

LIdunko....tak hlavně pro Tebe...v profilku u Mary Anne pár foteček :-)
hilena

Příspěvekod Dáša Trojáková v 01 led 2015 14:52

Já dnes Lidunko taky nafotila, tak taky něco přidáme :-) <3
ObrázekPes je jediné stvoření, které vás miluje víc než sebe a jestli nejde po smrti do nebe, tak chci jít tam, kam půjde on...
Dáša Trojáková

Příspěvekod Lidka v 01 led 2015 18:35

Jééé, nádhera.... rodinka se nám zase sbližuje a tak aspoň víme, jak se některým daří a jak jsou úžasní...
Víte...já to beru - tak jednoduše ,úplně obyčejně...
Když budu mít zájem o adopci psa, tak jako prvotní krok mého zájmu vyhledám stránky o těchto psech...což jsou stránky GACRU a např. toto fórum...,pak čtu a zjišťuji a zajímám se ...
Protože si myslím, že právě tady najdu nejvíc informací ohledně toho, co chci vědět..mám za to, že se zde soustřeďují lidé, kterým jde o danou věc, kteří mají už nějaké zkušenosti a lidé, kteří jsou si navzájem nakloněni se stejnými a nebo podobnými zájmy...
Tady se nepřidáváme do "přátel", ale tady jimi jsme se stejným zájmem...zájmem o adopci a pomoci těmto psům...
Píšu svůj názor jen sama za sebe, ale tady na těchto stránkách určených k adopci psů vím, že nikdo nikomu ani ubližovat nemůže, protože to ostatní prostě nedovolí...a vždycky se najde nějaký kompromis vzhledem k ostatním názorům, aby člověk o tom přemýšlel a třeba si vzal z názorů jiných něco pro sebe do budoucna... vždy v dobrém...a to se mi na této rodince psí líbí nejvíc, protože u klasického Fcb pro všechny a všem vím ze svého okolí, může dojít i k ubližování aniž by o tom ten sám člověk věděl....
Jednoduše--tady je to pro psy a páníčky, kteří psy milují...a kdo chce může psát a ptát se.... a ostatní mu rádi pomohou opět jen v dobrém.....
Takže naše psí rodinko jen tak dál, tady se máme myslím všichni tak nějak pejskově rádi a o tom to je....
Mně se líbí právě tady ten náš malý psí Fcb. a vždycky se těším, co se těm našim adoptovaným chlupáčkům přihodí a jak se mají....a to myslím, že my všichni tady.... :54:
Tiger+L+J
Lidka

Příspěvekod jitka v 15 led 2015 00:25

Lidko, já už se moc těším, jak si budu zase číst o dalším adopťáčkovi ve Vaší rodince. Já mám takovou radost, že jste si vybrali z ,nových, pejsků. Dali šanci dalšímu klukovi, který nezná co je domácnost, hlazení, procházky svoji lásku. Koukala jsem teď na data, není to sice podstatné ale Tigr patřil k dostihově úspěšným psům, ale ani ti dostihově úspěšní se všichni do chovu nedostávají, aby některým bylo dopřáno dožít.I takový úspěšný pes stojí majitele pořizovací cenu i 5tis. Euro a vysoké náklady u dobrého trenéra. Vždy si říkám u psů, kteří skončili v útulku, že zaplaťpánbůh vlastně ten jejich bohatej majitel nelitoval dalších výdajů a umožnil pejskovi dostat se do adopčního programu, kde má jistotu, že najde super rodinku jako spousta jiných českých adopťáčků. Od roku 2008 je to už pořádná porce několika generací spokojených psů, kteří přinesli do rodin radost, změnili styl života a zvedli lidi od televizí a počítačů. Tigr má v 2 generaci australské linie otců tatínka Bretta (Bretánka), který je znám svou úžasnou povahou jak k lidem tak ke všem pejskům.
Lidko, jsem téhož názoru, že to forum je takový poslední dobou prázdný, ale je to asi o tom, že začnou psát lidé kteří mají adopťáčka krátce, pošlou fotky a pak ticho. Přitom je jich tu tolik, já bych moc ráda viděla nějaké fotky mých dočásků, jsem vždy ráda, když některý pejsek pošle alespoň fotky z výletu. ""9-()

Jsem taky stejného názoru jako Ty : cituji: ""5-()
Protože si myslím, že právě tady najdu nejvíc informací ohledně toho, co chci vědět..mám za to, že se zde soustřeďují lidé, kterým jde o danou věc, kteří mají už nějaké zkušenosti a lidé, kteří jsou si navzájem nakloněni se stejnými a nebo podobnými zájmy...
Tady se nepřidáváme do "přátel", ale tady jimi jsme se stejným zájmem...zájmem o adopci a pomoci těmto psům...
""4-()
Já mám greye už pěknou řádku let, mám zkušenosti nejen své ale sbírám zkušenosti i známých. V každým případě netvrdím o sobě, že jsem moudrá, lidé mají své zkušenosti a chtěla bych, aby se o ně podělili, několik let jsem si třeba myslela, že dostihový chrt nemůže žít s kočkou v jedné domácnosti, až tady na foru jsem se dozvěděla, že to je možné a lidi kteří zvládli citlivě seznámení a jejich soužití obdivuji.
jitka

Příspěvekod Lidka v 15 led 2015 17:26

Jituš, děkuji za stejný názor a informace o Tigerovi-potěši mě každá zpráva z jeho života :53: a také noví psí přátelé, kteří to čtete...
víte, ono je to vlastně úplně jednoduché:
1. srdce
2. naslouchat a snažit se nejlepší cestou dosáhnout výsledku ke spokojenosti obou stran (pes,člověk)
3. nebýt líný a něco pro to udělat
4. být trpěliví a přitom důslední a výsledky se dostaví
5 .ODMĚNA na obou stranách - láska,krásný vztah,pořádná porce citu, o kterém nevíte, že ho v sobě tolik máte :-)

... cca 2 roky jsem tady psala o obyčejném životě, který jsme zažívali s našim psem. Četla jsem příspěvky od psích přátel a na dálku jsme spolu prožívali radosti i třeba zdravotní starosti s našimi adopťáčky. Je tady spoustu informací ze života s těmito psy. Je to lepší, než nějaká kniha, ve které není obyčejné žití a obyčejné věci, které jsou v textech tady na tomto fóru a hodně někdy pomohou a napoví, jak mám dělat třeba se svým psem já, když vyvstane nějaký problém, který jsem dosud neřešila...je to prostě ze života, bez úprav, bez tzv. "učesání", prostě dobré i horší, co se svými psy zažíváme ...
A to je pro adopt.rodiče nejlepší, protože mám dost knih odborných, ale přiznám se, že žádnou jsem do konce nedočetla... :-( (to je moje ostuda).
Mně stačilo tady toto fórum a příručka Gacru. A zvládly jsme s Táňou i Harryho, který je teď kočičí princ :-)...Já měla introverta,"schouleného do sebe" a Táňa zas má extroverta,"halóóó, jsem tady!!! :-)"...
Oba tito psi se sladili na určitou rovinu, kde jeden ubral a druhý přidal...a to byly a jsou nádherné výsledky lásky a práce s těmito pejsky, k naší radosti...
Jsou to nádherní, ušlechtilí, báječní psi, kteří si zaslouží, aby je někdo miloval a naučil je žít v rodině - ve společnosti nás lidí...
a já se moc těším, až se naše řady rezervovaných tady rozrostou...
Držím tady hafanům všechny pěsti :54: :54: :54: ....nesmí se to tady vytratit do tichosti, je to přece fórum pro adoptované psy a naši pomoc potřebují.

P.S.: Dělala jsem si průzkum: Mí kolegové v práci ve věku od 30 do 60 let,(asi 30 lidí) cca z 90% Facebook, vůbec nepoužívají a nechodí na něj po různých zkušenostech..,tak kde se vše kolem těchto pejsků mají lidé dovědět, přece tady...
Tiger+L+J
Lidka

Příspěvekod Lidka v 20 led 2015 19:48

Na Tygříka se už nedočkavě těšíme, vše připraveno ...
Mám už nastudované kde co, koukám na pejsky z celého světa, prohlížím závodiště, kenelly, adoptované pejsky v Anglii, čtu si různé zajímavosti z jejich života, včetně jejich anatomie, jsme všichni zase v tom toužebném očekávání našeho kamaráda :-).
Pracovně jsme dost vytížení i holky se učí na zkoušky, ale není jeden večer, abychom o něm nemluvili :-), tak moc
se těšíme, už aby tady byl....
Bára se těší na procházky, Gabka na blbnutí a výcvik, já na péči o jeho tělo a papání, manžel zas už dlouho nevyběhl pomalu v pyžamu s vodítkem v ruce :-D, takže všichni máme své důvody, pro které nám tygřík chybí a zároveň moc pomáhá i zdravotně. Prostě musíme se hýbat, ale co je hlavní !!!
Všichni se těšíme na mazlíkání a pohodičku s pejskem , na to krásné, co jsme prožívali skoro dva roky s našim milovaným Maldinym..
"Tajgy, kdyby jsi věděl, jak jedna rodinka z ČR na tebe čeká a jak máš všechno přichystané, tak by se ti krásně usínalo každý den ..." těšíme se na tebe :53: .
....posílám malé videjko kde Tiger závodil....
http://greyhound-data.com/play.htm?vide ... 0Bet%20525
Tiger+L+J
Lidka

Příspěvekod Lidka v 01 úno 2015 14:10

Tak dneska máme prvního února, ještě 4 týdny....
Na Tajgyho čeká zbrusu nový pelíšek a ušila jsem mu i nové peřinky na povalování a taky hračku na hraní a okusování... neprve očiček, pak nosánku no a nakonec se možná podívá i dovnitř :-)...uvidíme... :103: :54: .
Přílohy

P1310728.JPG
postýlka už čeká jenom na tebe tygříku :-)....
P1310728.JPG (122.1 KiB) Zobrazeno 2841 krát

P1310732.JPG
a tady máš výstroj na procházky...
P1310732.JPG (115.51 KiB) Zobrazeno 2841 krát
Tiger+L+J
Lidka

PředchozíDalší

Zpět na Adoptovaní