Adopce chrtů - Greyhound Adoption Czech Republic

Adopce psů - greyhound, galgo, lurcher a podenco

Přejít na obsah

SALLY - fena 2011

Zde se dozvíte vše o adoptovaných pejscích v ČR. Zadejte profil svého pejska.

Re: SALLY - fena 2011

Příspěvekod Evik v 20 kvě 2015 00:44

umělecké foto :-)
Přílohy

IMG_0975.JPG
Evik

Příspěvekod KrisMar11 v 20 kvě 2015 06:05

Krásný zprávy ""5-() Ono si to prostě musí všechno tak nějak sednout. Confi je nejspíš ostražitá (co se týče auta) z toho důvodu, že se možná bojí, že přijde o svoje doma... My s autem problém neměli, ale s delšími procházkami jo. Ze začátku jsme šli max 20 minut a Tommeš už se vlekl u nohy. Dneska můžeme být na procházce třeba i 4 hod a pohoda 8-)
Ty jejich, jak tomu my říkáme doma "raply", jsou úžasný - běhají, smykují, ještě se u toho stačí křenit a trsy trávy lítají všude kolem - vždycky se tomu smějeme jak zběsilí. Naštěstí už máme zahradu naběhnutou, ale hned po týdnu, co jsme Tommka měli ho chytil rapl a byl z toho vymknutý kotník na zadním běhu a léčili jsme to pak téměř 2 měsíce. Uffff, naštěstí už je vše ok ;-)
Až Confi přijde o tuhle hustou srst, bude z ní krásná lesklá černá princezna. My už jí moc neměli, Tommešek k nám přišel po 3 měsících pobytu u Magdy a Ládi. Dneska máme bříško holí s pekáčem buchet a línáme tak nějak normálně. Tim, že máme doma tmavou sedačku, kterou mimochodem velice rád okupuje třeba i 10 hod v kuse, jsme rádi, že je Tommeš černoušek - chlupy nejsou tolik vidět. Zato z naší světlé fešandy (kříženky labradora) jsou vidět chlupy všude. Do jídla přidáváme lososový olej, vajíčka a tvaroh (mělo by to být pro srst prospěšné a hlavně jim to i chutná). Na sluníčku se leskne a řekla bych, že ani lupů nemáme tolik.
Jinak na fotce je Confinka jak modelka :8: Tak si krásně užívejte :53:
Tommy a jeho smečka
KrisMar11

Příspěvekod Lidka v 20 kvě 2015 18:55

Ahojky krasavice inteligentní....., ta fotka je nádherná, leží tam jako baronka a ještě navíc s perfektní manikůrou !!!:-D
Má tlapky jako šlechtična !!! Je nádherná !!!
No a my línáme taky už třetí týden, ale teď už to dokončujeme, nejhorší jsme to měli na srazu a týden po něm...
to byly plný hrsti chlupů, každý den jsme česali a vyčesávali a teď už se vylupuje do hladkého, krásného, chrtího
pejska :-). Tajgy přijel s Confi, takže to prvotní línání je dost náročné, to bylo i u našeho prvního chrta a potom už byl nádherně vyhlazený, chlupy žádné nepadaly a krásně se na sluníčku leskl stříbromodře...a potom už byl pořád takový upravený...i v zimě...línání už nebylo znát...v bytě chlupy už nebyly - pohodička. Takže si myslím, že to bude s těma pejskama stejné, Harry je také nádherně lesklý a už nelíná, přizpůsobil se danému prostředí tepla domova ,takže taky se dočkáte toho odlesku její srsti :-)...Tomešek byl loni takový huňatý a matný, když přijel a teď ??? Je nádherný ebenově černý, až do modra, nemohla jsem ho na srazu po roce vůbec poznat, jaký je úžasný krasavec !!! Jsou to opravdu nádherná zvířata psychicky i fyzicky...
Ladní, vznešení, nad věcí, mazlíkoví, srandovní, prostě jsou úžasní a vždycky budou...Od 12 let jsem se zajímala o výcvik a všechno kolem psů, sbírala jsem pohlednice pejsků do alba a měla jsem i jednoho chrta na pohlednici a koukali jsme na něj, jako děcka, co je to za zvláštního psa...je to už mnoho a mnoho let...:-( :-), ale nikdy by mě nenapadlo, že na "stará kolena", ho budu mít doma a jak moc se do chrta zamilujeme, nikdy...a teď jsme strašně šťastní, že jsme chrtům propadli...strašně moc ho milujeme...je to náš člověčopes....:-D !!! Tak, jako byl ten náš první stříbrňáček, na kterého stále vzpomínám a do ted často mi vklouzne jméno místo Tajgy, tak mu řeknu Maldíku...:-), ale vždy s něžnou vzpomínkou...
Krásně si užívejte s tak krásnou slečnou - je to prostě paráda život :67: ...
Maldini už s námi není,...avšak poslal nám Tajgyho, jako jeho pohlazení ...
Tiger+L+J
Lidka

Předchozí

Zpět na Adoptovaní