Adopce chrtů - Greyhound Adoption Czech Republic

Adopce psů - greyhound, galgo, lurcher a podenco

Přejít na obsah

AMBER - fena 2009

Zde se dozvíte vše o adoptovaných pejscích v ČR. Zadejte profil svého pejska.

Re: AMBER - fena 2009

Příspěvekod Lidka v 01 bře 2015 22:24

Jupí, to jsou dobré zprávy, byla hrozně něžná když jsem si ji hladila bude to zlatíčko medový !!!
Gratuluji a přeji hodně štěstí a krásných zážitků.... "1"-()
Maldini už s námi není,...avšak poslal nám Tajgyho, jako jeho pohlazení ...
Tiger+L+J
Lidka

Příspěvekod Nikky v 02 bře 2015 10:04

Dobrý den Vám všem :) jsem novou majitelkou Amber a už po první noci mohu říct, že je to ten nejklidnější a nejhodnější grey, kterého jsem kdy poznala :) Amber s sebou přinesla spoustu radosti do našich životů a my budeme přinášet do toho jejího :)
Nikky

Příspěvekod Nikola.Mull v 02 bře 2015 16:39

To je skvělé že už je doma a že z ní máte takovou radost, určitě vám jí bude dělat víc a víc jako nám všem ostatním, ((14:))
Miláček greyhoundí princezna Urla, bývalý dočásek Dream a v Německu Rhyna, Melody a Stacy.
Nikola.Mull

Příspěvekod Lidka v 02 bře 2015 20:00

Moc zdravíme medovou, něžnou krásku...na transportu se ovinula o Tygříkův krk a tiskla se k němu ,když 3 nové spolunocležníky odváděli do jejich hotelových pokojíčků a ona byla mezi nimi...tak moc chtěla taky odjet, jako by to cítila, že Tajgy je už u té své nohy a jede domů...vinula se Tajgymu kolem krku a zdálo se mi, jakoby měla v očích slzy...ještě ten večer po příjezdu domů z transportu, jsem to vyprávěla holkám a přítelkyni Táně, jak Amber
mě vzala u srdce tím, jak se ovinula kolem Tygříkova krku a sledovala manžela,jak hladil oba pejsky a byl štěstím bez sebe... vinula se krčkem, jako žirafka a jakoby říkala" vezměte si mě prosím, já chci taky domů....byla jsem z toho docela špatná, když jsem viděla ty její prosebné oči....
Takže, když jsem si přečetla, že Amber odjela druhý den domů, tak se mi moc ulevilo ....
Myslím, že Amber bude velmi něžná a zase něžná dušička, chytila mě opravdu za srdce a přeji vám jen to nejlepšííííí a užívejte si s tímto stvořením hodně lásky, protože jak píšete tento pejsek i ve mně zanechal něco, o čem jsem vyprávěla všem okolo u nás doma...máte pravdu JE JEDINEČNÁ a moc vám i Amber přeji jen to nejlepší a mám ohromnou radost.... "1"-()
Maldini už s námi není,...avšak poslal nám Tajgyho, jako jeho pohlazení ...
Tiger+L+J
Lidka

Příspěvekod Nikky v 05 bře 2015 20:28

To je krásné :105: je to opravdu zlatíčko :8: Přikládám fotečku smějící se Amber :3:
Přílohy

20150302_112821.jpg
(146.43 KiB) Zatím nestaženo
Nikky

Příspěvekod Jitka N. v 05 bře 2015 20:43

Ta je krásná, a ten kožíšek,jen hladit a ňuňat. :8:
Vítejte v klubu chrtomilů! {5;35}
Jitka a "černá zlatíčka" Rino a Moro
Jitka N.

Předchozí

Zpět na Adoptovaní