Adopce chrtů - Greyhound Adoption Czech Republic

Adopce psů - greyhound, galgo, lurcher a podenco

Přejít na obsah

RIBS - pes 2012

Zde se dozvíte vše o adoptovaných pejscích v ČR. Zadejte profil svého pejska.

Re: RIBS - pes 2012

Příspěvekod Mikysek v 23 říj 2016 07:15

Krásný podzimní den přeji. Ribs se má skvěle :-) roztrhal si novou matraci na spaní, asi mu hold nevyhovovala, tak jsme koupili novou, ortopedickou a tam se válí jako pán :-) jezdíme na výlety. Nečekala jsem, že to zvládne, ale s Eddiem vyšlápli Lysou horu jako nic :-) žádné známky únavy nebo protestu a to tam bylo sněhu! Je naprosto úžasnej :-) včera jsme pochodili Pálavu u nás, trošku jsme šli cestou necestou a on s námi horolezčil, na vrcholku si poležel spokojeně na sluníčku s námi. Je to parťák :-) turistika ho baví. Další cíl nás čeká Praděd a Sněžka. Posíláme pozdrav z Moravy. Jak bude chvilka, pošleme fotky.
Mikysek

Příspěvekod Mikysek v 23 říj 2016 07:18

[img]C:\Users\radim\Desktop[/img]
Mikysek

Příspěvekod Lidka v 23 říj 2016 18:24

Ribsíčku a páníčci ahóóój :-),
máte se skvěle a výletujete co to dá a to je super :-D !!! Přejeme moc krásných zážitků s pejskem
""-2) ...
Maldini už s námi není,...avšak poslal nám Tajgyho, jako jeho pohlazení ...
Tiger+L+J
Lidka

Příspěvekod Mikysek v 08 dub 2017 07:39

Zdravím všechny...ohledně Ribse nesu ne moc přijemné zprávy, při procházce si píchl do polštářku malé kamínky, které musely být chirurgicky odstraněny pod narkozou, vše dopadlo dobře. Jediné, co dobře nedopadlo je to, že jsem od doby, co jsme si Ribse vzali domů, řešila, že mu pořád nedorůstá srst na stehnech, krku a bříšku...rok ho cpu přípravkama na srst, vitamínama...na závěr jsem na veterině zjistila dle rozborů krve, že Ribs je špatně vykastrovaný a proto má narušené hormony. Díky nebo spíš nedíky tomu, bude muset jít pod další narkozu a na dodatečnou kastraci. Máme před sebou delší cestu, díky bohu že se Ribs dostal k nám. Posílám pozdravy.
Mikysek

Příspěvekod Jana v 19 dub 2017 11:42

Tak tedy držíme palce na další operaci!!!! No trošku nás Ti naši pejskové občas potrápí,ale stále doufáme, že to bude všechno dobrý, u nás se taky furt něco děje. :54:
Jinak je mi fakt divný,že byla udělaná kastrace špatně? Ještě jsem to neslyšela,ale snad to teď dopadne dobře. Ale taky je pravda,že plno pejsků bojuje s holejma nohama břichem i zadkem. No je to k zamyšlení,ale hlavně,aby byl v pořádku moc Vám to přejeme.

Jinak počasí jako v zimě takže se oblíkáme a už aby bylo hezky. Tak se mějte krásně a ozvěte se jak jste dopadli. ""5-()
Agir a Keliška a Jana ze Dvorů
Jana

Příspěvekod Lidka v 20 dub 2017 15:24

Ahoj,
to je mi líto, že Ribsík má teď takový blbý období ...,ale musíme věřit, že vše bude dobré :-) Náš Tajgy má taky holý zadek, co jsme ho dovezli domů už dva roky a bere biotin, kelpu ,samozřejmě lososový olej ... no teď to má trošku lepší, ale zarostlý zadek mít nikdy asi nebude :-(. Na krvi jsme byli před rokem a dobrý, i když mu brali krev kvůli něčemu jinému, tak nevím, četla jsem kolo toho všechno možné, ale přikláním se taky, že je to po kastraci na anglických stránkách origo chrtích to píší, že je to změna hormonů a některý se s tím nevyrovná ...jinak je v pohodě..., ty holé kytky jsou holt u některých problém....tak držíme moc pěsti ať už máte jenom štěstí. Moc vás zdravíme a myslíme na Rybšíčka - mějte se hezky... :-) .
{5;34} "1"-() {5;38}
Maldini už s námi není,...avšak poslal nám Tajgyho, jako jeho pohlazení ...
Tiger+L+J
Lidka

Příspěvekod Mikysek v 21 čer 2017 13:13

Ahoj všem!

Tak hlásím, že jsme po celkové rekonvalescenci úplně v pohodě! :) Packa nejde ani poznat, kastrace byla v pořádku, ale zjistili jsme mizivou činnost štítné žlázy - proto ta srst mimo, bereme léky a hle, srst nám na stehnech dorůstá, leskneme se :) Bylo podezření na špatný močák a hrozili nám dietou, ale nakonec to dobře dopadlo. Ribs je zdravý, bereme teď doplňky na klouby a tváří se spokojeně :) Léky na tu žlázu bude mít už do smrti, ale není v tom sám, jsem také na lécích tak si vzájemně pomáháme :) Eddie vipet mu pomáhal a hlídal ho v době léčení. Dokonce se nám zadařilo koupit domeček, takže z bytu pofrčíme s hafanama na barák, kde budou mít super velkou zahradu jen pro sebe. Posílám pozdravy z Jihu Moravy, máme se zase dobře.

Eddie, Ribs a jejich rodinka :)
Mikysek

Příspěvekod Mikysek v 21 čer 2017 13:26

https://www.facebook.com/photo.php?fbid ... =3&theater

Nevím jestli Vám fungují odkazy na fotky, ale jedna je, když byl nemocný a druhá v celé jeho kráse :)

https://www.facebook.com/photo.php?fbid ... =3&theater
Mikysek

Příspěvekod Mikysek v 21 čer 2017 13:35

Obrázek

Obrázek
Mikysek

PředchozíDalší

Zpět na Adoptovaní