Adopce chrtů - Greyhound Adoption Czech Republic

Adopce psů - greyhound, galgo, lurcher a podenco

Přejít na obsah

Morgan a Rebel

Zde se dozvíte vše o adoptovaných pejscích v ČR. Zadejte profil svého pejska.

Morgan a Rebel

Příspěvekod pzlkovanova v 02 kvě 2011 10:45

MORGAN

Závodní jméno: Greenview Lad
Datum narození: 2007-10-13
Barva: žíhaná

Morgánek přijel do ČR 30.4.2011 transportem z Irského PAWS na 3.velký jarní sraz adopťáčků společně s dalšími 10 kamarády ... více o celém srazu a příjezdu nových adopťáčků v topiku zde: viewtopic.php?f=150&t=3393

Morgan bydlí se svojí rodinkou v Praze {5;35}
Přílohy

P4301051.JPG
P4301051.JPG (80.11 KiB) Zobrazeno 5921 krát

P4301114.JPG
P4301114.JPG (108.77 KiB) Zobrazeno 5921 krát

P4301120.JPG
P4301120.JPG (103.29 KiB) Zobrazeno 5921 krát

P4301244.JPG
P4301244.JPG (33.7 KiB) Zobrazeno 5921 krát

P4301245.JPG
P4301245.JPG (37.94 KiB) Zobrazeno 5921 krát

P4301247.JPG
P4301247.JPG (36.94 KiB) Zobrazeno 5921 krát
pzlkovanova

Re: Morgan

Příspěvekod pzlkovanova v 02 kvě 2011 10:46

od Morganka v pon 02. kvě 2011 11:04:44

Ahoj všichni pro samý mazlení papání a spinkání jsem neměl ještě čas vám napsat jak se s páníčkama máme a tak se teď do toho dám musím napsat že mi pořád říkají že jsem naprosto úžasný pesan a předčil jsem svým chováním všechna očekávání,páníčkové byli připravení,že třeba nebudu chtít jíst,budu špatně spát atd.hahaha všechno bylo asi takhle-přijel jsem domu a nejdřív jsem se seznámil s tou holkou co tady na mě čekala prý je to moje nová ségra,ale nevím nevím má jen dvě nohy a žádnej ocásek,ale hned mě pomazlila a byla ze mě celá na větvi a to se mi moc líbilo.Vypil jsem misku vody zblajznul misku granulek a pár psích dobrůtek a to mě tak zmohlo,že jsem se vydal hledat místečko kde bych si pořádně odpočinul.Páníčkové mi ukázali můj pelíšek-hm hezkej,ale mě víc zaujal ten vedle-tam maj páníčkové roztaženou sedačku,že si tam prej lebeděj u tv a já usoudil,že to je mě-důstojný pelech a hned jsem se tam uvelebil to vám povím to bylo to pravý poleženíčko-no kde myslíte,že se válim právě v tuto chvíli.No a tak mi začli vysvětlovat čí je kterej pelech no víte já jsem vám ještě o sobě neprozradil,že jsem takovej trochu tvrdohlaveček a rád si dělá věci po svým-taky už mám dvě přezdívky-Svéhlavička a popelnice hádejte proč tak jsme zvolili kompromis-páníčkové tam spěj v noci a já se tam povaluju přes den.Když jsem si odpočinul šli jsme se vyvenčit já způsobně vykonal svou potřebu a pak jsem celou noc spokojeně spinkal.Ráno jsem si mohl uvrtět ocásek když jsem uviděl svý páníčky,jsem vážně moc spokojený pesan,ulevuju si zásadně jen venku,pořád se mazlíme-nevím co nás k tomu pudí,ale moc se nám to líbí a nejde to přestat,taky bych sněd na co přijdu musejí mě trochu okřikovat,ale já se za to na ně nezlobím vím že jsem to přehnal když jsem páníčkovi chtěl z ruky ukrást vařečku s kterou vařil lidský jídlo.Včera jsme byli na velký procházce a když jsem viděl několik malých pejsků jak si hrajou tak jsem se málem zvencnul museli mě pořádně držet a uklidňovat prej jestli jsem teda pes nebo ňáká pothlá koza že tak skáču jo a dneska ráno jsem zas protáh nožky páníčkovi to když jsem uviděl veverku to byla legrace páníček měl větší oči než já když jsem za ní vystartoval a on za mnou vlál.Když to schrnu-jsem vážně úžasnej,potrhlej hafík všichni si to moc užíváme mám akorád jednoho úhlevního nepřítele-to jsou schody pořád se s nima nechci zkamarádit nelíběj se mi a dostat mě po nich dolu to je vážně fuška nepomáhaj piškotky nic,včera večer už jsem je poprvé sám vyběh a dnes po venčení jsem to zopakoval,ale dolú pořád nechci,za chvíli panička chce vzít deku,mě a ferminátor,že mi dole na zahradě vyčeše kožíšek to zas bude boj a musí to zvládnout sama páníček mi šel prý vydělávat na dobrůtky.Tak se tu zatím mějte a já vám zas brzo napíšu a až se to naučíme tak přidáme i nějaký foto v těch pampeliškách mi to včera náramně slušelo
pzlkovanova

Příspěvekod Verda v 02 kvě 2011 11:38

""4-() Krásné povídání!!
Verda

Příspěvekod Zuzana v 02 kvě 2011 11:39

Jé, ahoj Morgánku!
To je super, že jsi takový pohodový pejsánek. Schody jsou u nás jeden velký problém a pak plno dalších, ale vy se všechno naučíte. Ty jsi šikulka a koukám, že se už z tebe klube správný chrtí zlodějíček ;) :lol: . Tak dělej páníčkům radost a koukej se nechat vyfotit, jaký si krasavec bez tého medvídkovského kožíšku. Já se na Jenny taky chystám, zatím jsme zmákli jen hřbet...
Tak pa a zase napiš :103:
Zuzana, Bedříšek, Jenny a náš páníček Michal
Zuzana

Příspěvekod Mon v 02 kvě 2011 11:41

Tak to je prima, Morganku, jen si to užívej, zlatíčko!
{5;35}
Mon, boxer Maxík, Lady Amy Greyhound, galgušky Olympia a Vincenta, pan šiperka Geoffrey od Prachovských skal, prcek šiperka Dassy Bohemia Animo (neboli Daphne) a naše šéfka Miška.
Mon

Příspěvekod Morganka v 02 kvě 2011 11:44

Děkujeme Petře za novej topík my ho začnem brzo plnit,já jsem totiž vážně velkej dareba a popelnice teď jsem paničce ukrad kus buchty od snídaně {5;40}
Morganka

Příspěvekod pupulu v 02 kvě 2011 11:45

Krásné povídání,hezky jsi Morgy vyhrál boj o gaučíček.Však jsi chrt Grey a ty jsou nejrychlejší gaučový povaleči na světě!!Moc ti přejeme krásný a pohodový život s tvojí rodinkou!! {5;15}
pupulu

Příspěvekod Martina.vac v 02 kvě 2011 12:01

Jo jo, chrtiska jsou prostě zloději. :D A dělají to tak nenápadně a při přistižení mají výraz, že jim to všechno naskákalo vlastně úúúplně samo do huby... {5;15}
Martina, Radek, Zuzana a Filip, Frank a Sonny, kocouři Merlin, Black a Chris, činčilák Viki, chameleón Hugo a agamy Agáta a Světlana
Martina.vac

Příspěvekod Verda v 02 kvě 2011 12:06

K těm schodům - nám pomohlo, když Nibbler viděl vedle sebe ze schodů chodit jiného pejska, jak to zvládá. Tak se opičil.
Verda

Příspěvekod Uliva v 02 kvě 2011 12:23

Presne s temi schody. Biddy se taky naucila na srazu kdyz pred ni vsichni v pohode prosli tak ona taky:). Tam jde jen o to prekonat blok, ktery pejsek ma.
Biddy uz chodi i nahoru i dolu a zvlada uz i tocite :).
Tak drzime pesticky aby Morgisek taky brzo zvladal.
A zlodeji to jsou asi vsichni :D. Jen ti nasi mali nejsou tak nenapadni :D. Biddy ta je nenapadna jako blazen a ten oblicej jako ze ji to samo uvizlo v hube, to je mazec. To se hrozne musim smat :D.
Lucka + greyka Biddy, italanda Ulivka,nahac Rocco a labutenka ktera ceka na nove paniky Cikita (jeste nesmim zapomenout panickovu stvurnou agamu)
Uliva

Další

Zpět na Adoptovaní