Adopce chrtů - Greyhound Adoption Czech Republic

Adopce psů - greyhound, galgo, lurcher a podenco

Přejít na obsah

Morgan a Rebel

Zde se dozvíte vše o adoptovaných pejscích v ČR. Zadejte profil svého pejska.

Re: Morgan a Rebel

Příspěvekod Morganka v 23 čer 2013 13:54

Ahoj chrťáci jakpak jste se v těchhle vedrech měli? no my docela fajn naší paničce zrovna vyšel týden volna a tak jsme jezdili k dědovi na chatu do Poříčí nad Sázavou a tam se nám moc líbí máme tam pro sebe celou zahradu a to je prima Morgan si tam pod keřem vždy vyhrabe díru,pak protože je tím výkonem schvácenej se jde napít a než se vrátí už tam ležím já Rebel-páníčci říkají,že jsem moc hodnej pejsek,ale taky tak trochu vyčůranej a baví mě dělat bráchovi Morganovi pořád nějaký šrťouchlata a on protože je to pořád magor bláznivej se hned vzteká lítá kolem mě štěká na mě a já si jen tak ležím a tvářím se prý poťouchle,pak jakoby nic vstanu a strkám do něj zadkem a on se může zbláznit a páníčci se nám smějou.jediný co se nám nelíbilo-to když nás panička strkala pod sprchu fuj vodu mi moc nemusíme a ještě takovou studenou! Taky jsme byli jeden den u Vltavy to si páníčci chtěli zaplavat tam se nám taky líbilo leželi jsme si tam hezky ve stínu v trávě,ale když jsme přišli domů strčili nás do vany,pak si tam taky vlezli prý jsme všichni moc smrděli od tý vody po povodních.Doma na nás panička dávala ručníky z mrazáku a to jsme se tvářili blaženě jo a taky panička měla včera velkou radost,protože jí Dáša Trojáková namalovala na tričko nás dva prý se jí to moc povedlo máme to vyfocený na fc akorád panička to neumí stáhnout sem aby Vám to ukázala,ale až jí to triko přijde vyfotí se v něm a ukáže Vám to tady aby jste taky viděli jak je ta Dáša šikovná,tak takovýhle super týden jsme měli-ten příští bude trochu nuda to bude panička zase v práci a páníček nás bez ní na výlety nevozí to s náma chodí jen na vycházky tak se všichni mějte a my se Vám zase ozveme
Morganka

Příspěvekod Morganka v 23 čer 2013 14:17

Jo a aby jsme nezapomněli-taky se tento týden ztratila naše kamarádka Aimeenka,měli jsme za ní jet,ale pak jsme nejeli,právě proto že se ztratila,pak tam chtěli jet páníčci hledat,ale do toho už se našla a to jsme moc rádi tak Aimeenko už neutíkej ať za tebou můžem jezdit máme tě rádi Morgan a Rebel :103: :103:
Morganka

Příspěvekod Verda v 24 čer 2013 09:09

Dva greyhoundí chlapi, to musí být sranda!
Verda

Příspěvekod Dáša Trojáková v 26 čer 2013 21:07

Jsem moc ráda, že se ti tričko líbí -) Kluci jsou krásní elegáni, kteří se malovali skoro sami :-) Řekla bych, že s nimi se nedá nudit, že? Vždycky dokážou něco vymyslet... někdy by se z toho člověk zbláznil smíchy a někdy vzteky :-D
ObrázekPes je jediné stvoření, které vás miluje víc než sebe a jestli nejde po smrti do nebe, tak chci jít tam, kam půjde on...
Dáša Trojáková

Příspěvekod Návštěvník v 30 črc 2013 22:02

V neděli jsme museli zavítat na veterinu morgan v sobotu blbnul na zahradě až si přelomil paspárek na levý pacině okamžitě samozřejmě kulhal a tvářil se tragicky-jako by mu ta pacina měla upadnout,pan doktor mu tu zlomenou část strhnul,postříkal dezinfekcí.doporučil na 2 dny botičku což Morgana opět urazilo,protože boty on nerad,nicméně smrtelný ůraz :21: :24: zažehnán a Morgy je opět v poho.Vedra klucí nesli špatně tak jako asi všichni hafíci,jinak jsou v pohodě stále vymýšlejí rúzné vylomeniny hlavně když nejsme doma.Mrzí nás,že nemůžeme přijet na grilování do Proboštova,ale budeme pryč tak snad příště
Návštěvník

Příspěvekod Morganka v 13 říj 2013 11:47

Jak ten čas letí naše milovaný pako Morgan má dnes šesté narozeniny tak zlatíčko přejeme si ještě spoustu šťastných let s tebou a tvým bráškou Rebelem,seš už šestiletej kluk a chováš se pořád jak nevyblblý štěně,seš náš milovanej magor máme vás moc rádi klucí naši "1"-() "2"-() /1§:) ""-1() /5§:)
Morganka

Příspěvekod Johnka v 13 říj 2013 19:45

Vše nejlepší krasavče a ještě hodně krásných společných let. "2"-()
Martina a Andýsek
Johnka

Předchozí

Zpět na Adoptovaní