Adopce chrtů - Greyhound Adoption Czech Republic

Adopce psů - greyhound, galgo, lurcher a podenco

Přejít na obsah

Aimee

Zde se dozvíte vše o adoptovaných pejscích v ČR. Zadejte profil svého pejska.

Re: Aimee

Příspěvekod Věra od Aimee v 15 čer 2012 18:56

Ahoj kamarádi, dneska slavíme - Aimeence je 6 let. Je to stále zlatíčko, moc hodná holčina. Tak na zdraví "4"-() /1§:) ((10:))
Věra od Aimee

Příspěvekod Dáša Trojáková v 15 čer 2012 20:26

Tak sluníčko, všechno nejlepší a hodně radosti z krásného života s páníčky, kteří jsou ted TVOJI!! posíláme dlouhé pohlazení
ObrázekPes je jediné stvoření, které vás miluje víc než sebe a jestli nejde po smrti do nebe, tak chci jít tam, kam půjde on...
Dáša Trojáková

Příspěvekod Morganka v 15 čer 2012 20:40

jeje Aimenko holčičko sladká přejeme vše nej a ozvy se nám zas klucí si s tebou zase mooooc rádi zaběhaj "1"-() "2"-() "4"-() ""-1() /1§:) ((10:))
Morganka

Příspěvekod Věra od Aimee v 20 čer 2012 18:47

Ahojky kamarádi, tady je strašná bouřka a já mám strach že Aimee klepne pepka, tak jsem si myslela že už to nebude tak hrozny jako vloni, teď je tu přeci jen úplně doma a ona se klepe jak ratlík, hrozně dejchá a neví kam by zalezla. Teď je u mě v šatně a vůbec nepomáhá když u ní ležím na podleze a utěšuju jí. Jaké máte zkušenosti? ""-(8)
Věra od Aimee

Příspěvekod Dáša Trojáková v 20 čer 2012 20:09

Co třeba pustit hudbu naahlas, aby slyšela ty hromy co nejméně. Hlavně nelitovat, je to pak ještě horší, jen at je hezky schovaná... a hezky hajcaaná... vid Aimee :-) U prarodičů na to trpí yorkšírek.. Charlie je naštěstí vpohodě
ObrázekPes je jediné stvoření, které vás miluje víc než sebe a jestli nejde po smrti do nebe, tak chci jít tam, kam půjde on...
Dáša Trojáková

Příspěvekod Verda v 21 čer 2012 08:18

Přesně jak píš Dáša, neutěšovat, nechat jí zalézt kam chce a nevšímat si jí... musí to jen přežit. Utěšováním se ji jen utrvdí, že je opravdu důvod se bát, pokud je pán v klidu přijme to také.
Verda

Příspěvekod Morganka v 21 čer 2012 11:00

Věrko my tenhle problém s bouřkou také pokaždé máme Morgan vždy zalézá do rohu sedačky celý se klepe a těžce dýchá-my si vždy sedneme k němu poplácáváme ho že je pašák že to zvládne mluvíme na něj jako by povzbudivě ne chlácholivě víc se asi dělat nedá prostě jsou pejsci co jsou na bouřku citliví a musí se to přečkat.poslala jsem ti v sz nový číslo tak zavolej :103:
Morganka

Příspěvekod Yvett v 21 čer 2012 19:53

Jo tak známe velice dobře. Judynka má obrovský strach z bouřek, ran a různých dělobuchů. Našla si také jako úkryt a možná místo pro přežití skříň. Hrozně dýchá, kape jí z tlamky, no prostě mrtvicové stavy, nic jí neuklidní. Přikláním se k holkám, že nechat pejska zalezlého a neutěšovat. Prostě to musí rozdejchat sama. Spíš jí poskytnout prostor, který si vybere sama jako bezpečný úkryt, třeba tu skříň. :roll:
Yvett, Columbo, Judy a teddy Jolly
Yvett

Příspěvekod wild owl v 22 čer 2012 11:49

Děvčata, je mi těch vašich strašpytlíků líto, ale opravdu je lepší neutěšovat, chovat se jako že se nic neděje... (protože se opravdu nic neděje). S tím rádiem je to dobré, ale nepřehnat to. ;)
Teď při té poslední bouřce to tady kolem opravdu pěkně práskalo a já si to užívala (mám bouřky ráda), a až za dlouhou chvíli jsem si vzpoměla, co na to psi - všichni tu klidně leželi a chrápali, jen Tíťa zdvihla hlavu, co budu dělat (to ale dělá pokaždé, když se zvednu ze židle).
Lída, greyové Jet, Boss a Tiny, podenco Luna, Dani a Tíma (Timanfaya) plus další ...
http://wildowl.webnode.cz/
http://wildowl.rajce.idnes.cz/
http://www.youtube.com/user/rejcka13?feature=mhum
wild owl

Příspěvekod Věra od Aimee v 23 pro 2012 15:18

Přejeme všem páníčkům a paničkám moc krásné Vánoce, všem pejskům co největší pohodu se svoji rodinkou a hlavně co nejmíň dělobuchů Věra s Aimee ((8:)) ((11:)) ((16:))
Věra od Aimee

PředchozíDalší

Zpět na Adoptovaní