Adopce chrtů - Greyhound Adoption Czech Republic

Adopce psů - greyhound, galgo, lurcher a podenco

Přejít na obsah

Manny

Zde se dozvíte vše o adoptovaných pejscích v ČR. Zadejte profil svého pejska.

Re: Manny

Příspěvekod Lenka Ü. v 14 led 2014 19:24

Děkujeme za hezké reakce, s čůráním uvidíme, buď se to samo srovná nebo holt ne, to nevadí, tak často to zase nedělá :-) souvisí to čistě s pocitem samoty, není na ní zvyklej, beru ho s sebou i do kavárny (nekuřácké) a prakticky nemá šanci být sám...možná i proto ho venku pustím na volno, protože mu věřím a cítím, že je tak venku šťastnější, že si užívá pocit svobody a zároveň se nás pořád drží...sáček zatím nehonil :-) ale bažanta v poli už jo, ale nechal se hned odvolat zpátky, takže to zvládl na jedničku, v tomhle se ta jeho závislost hodí :-)
Lenka Ü.

Příspěvekod Denisa v 14 led 2014 20:27

Ježiš tak to je super, nám tady bral roha dvakrát a teda bylo to o fous.. ale jak je vidět je tak šťastný, když to vidím slzím na jednu stranu, že se nám stýská a na druhou za něj, jak je spokojený..
Denisa

Příspěvekod L + L v 15 led 2014 17:42

Denis, je mu moc dobře a je to super kluk. Jsem moc rád, že našel takovou skvělou rodinku :-))
{5;35}
Klikněte a podívejte se na další naše nová videa, je jich už více než 450 !!!:
video.html
L + L
Administrátor

Příspěvekod ivanaku v 15 led 2014 18:58

Ahoj Manny, kluku zlatej. Ani nevíš, jak ráda tě vidím spokojeného a vysmátého. Tak ať už ti ten úsměv vydrží navždy.
Pes mluví očima často rozuměji, než člověk ústy. (Ludovic Halévy)
Ivana, pražský krysařík Mikešek a whippet Ben
ivanaku

Příspěvekod Betynečka v 25 úno 2014 18:31

Mannymu se ve své rodince daří báječně. Je šťastný a zvládá i domácnost s kočičkou.
/6§:) {5;35}

Manny kočka.jpg
Manny kočka.jpg (45.81 KiB) Zobrazeno 3329 krát
"Buď si cestu najdu, nebo si udělám vlastní."
Podenco mallorquin Betynečka adopťáčci greyhound Angie , whippet Vendelínek a galgo Dorotka, labutěnka Ellis a naháčka Čiki, Tervík - turbík Cookie, malý knírač Cassie a irský setr Apolena
Betynečka

Příspěvekod ivanaku v 25 úno 2014 19:35

Šikulka :41:
Pes mluví očima často rozuměji, než člověk ústy. (Ludovic Halévy)
Ivana, pražský krysařík Mikešek a whippet Ben
ivanaku

Příspěvekod Lenka Ü. v 25 úno 2014 20:14

Děkuji za vložení...dneska už si skoro nepamatuju, že začátky s kočkou byly poměrně kruté (sliny mu tekly proudem a doslova skučel touhou se zakousnout, třásl se hodiny po celém těle až vyčerpaně padl s vyplazeným jazykem, občas se neovládl, prudce vystartoval a narazil jí přes košík na zeď...) po týdnu, kdy vyčerpaná věčným hlídáním byla celá rodina jsem mu z očí do očí vysvětlila, že už toho mám dost a že sundaváme košík :-) a během dalšího týdne už spolu mohli zůstat i sami v místnosti...zvykal si tedy zhruba 14 dní...stejně tak si zvykl na slepice, které původně také chtěl lovit a dneska projde na volno kolem hejna slepic a už se na ně ani nepodívá...:-) Jsem šťastná za to, jak to oba zvládli a za nás můžeme bez obav tyto krásné lovce doporučit i kočičkám...:-) ""-()
Lenka Ü.

Příspěvekod Lidka v 25 úno 2014 20:48

Výborně, výborně... jste pašáci !!! Moc šikovní páničci i Mannysek :-).
To je tak krásný to číst, jak se snažíte a jak vám to jde....vydržte a za chvíli nebude nic už potřeba upravovat, pejsek bude tzv. jak já říkám "hotový"...., naučený žít se svou rodinou ke všech spokojenosti...a jenom k radosti...my to máme taky tak a jsme nadmíru spokojeni, že jsme se dosnažili k tak krásnému a pohodovému soužití ...Mannymu jsme tady všichni drželi palce a vy jste zlatí !!! :-) Máte ho krátce a takové úspěchy,gratulujeme
""4-() "1"-() ""5-() .
Maldini už s námi není,...avšak poslal nám Tajgyho, jako jeho pohlazení ...
Tiger+L+J
Lidka

Příspěvekod Lenka Ü. v 25 úno 2014 21:31

Děkujeme Lidu :-) chválit, chválit, rozmazlovat a chválit....a pak nám zobe z ruky a my jemu :-) já jenom zírám, jak dokonalý stvoření to vůbec mám :-) a nepřestávám za něj být vděčná...
Lenka Ü.

Příspěvekod Lidka v 26 úno 2014 21:31

... moc mě váš příběh těší.... "1"-()
posíláme Mannymu pusinu na čumík... :-) ""-(7)
Maldini už s námi není,...avšak poslal nám Tajgyho, jako jeho pohlazení ...
Tiger+L+J
Lidka

PředchozíDalší

Zpět na Adoptovaní