Adopce chrtů - Greyhound Adoption Czech Republic

Adopce psů - greyhound, galgo, lurcher a podenco

Přejít na obsah

Tickle Me Tiger a Compass Danny

Zde se dozvíte vše o adoptovaných pejscích v ČR. Zadejte profil svého pejska.

Tickle Me Tiger a Compass Danny

Příspěvekod pzlkovanova v 12 črc 2009 09:59

Tickle Me Tiger
pzlkovanova

Re: Tickle Me Tiger

Příspěvekod pzlkovanova v 12 črc 2009 10:04

Tickle Me Tiger - přílet do ČR 11.7.2009 .. více na http://www.ticklemetiger.wbs.cz

Ahojte všichni... tak jsem se už konečně dostala k tomu, abych Vám napsala pár info o tom, jak to dnes probíhalo... Tajgy a Gemuška byli oba zlatíčka,.. Gem byla po tom co vylezla z přepravky hodně vystresovaná, ale rychle se pak dala do pořádku.. Tajgoš byl "vrtichvost" a relativně pohodář....
Cestou domů jsme usadili oba na zadní sedačku v autě... no nějak se tam nakonec spolu poskládali a byli neuvěřitelně hodní - asi také hodně unavení. Tajgoš dokonce cestou tvrdě usnul a čumák si zabořil do podlahy, jelikož byl v takové poloze že zadek měl nahoře na sedačce a přední nohy a hlavu měl dole na zemi... jak měl zabořený ten čumák v podlaze, tak nahlas chrápal, tak jsme se s Terez museli smát.. pak začala nahlas pochrupkávat (resp. hodně hlasitě dýchat) i Gemuška a měly jsme to stereo :21:
Tagy se bál ze schodů, ale do výtahu mohu nastoupit buď z -1 nebo z +1, tak jsem zkusila jak mu to půjde do schodů - no, pravda, trošku jsme se přetahovali, ale nakonec to šikula zvádnul, dokonce když jsem šla podruhé s ním domů, tak už zvádl jít i ze schodů i když teda trošku zvláštním způsobem :D
Do výtahu jsem ho také musela trošku přemlouvat, ale když jsem mu ukázala, že tam jdu já, tak šel také a ve výtahu nevěřícně čučákoval co se to děje :109:
Venku jsem ho vyčesala - bylo z něho neuvěřitelně moc chlupů a pak jsme šli na koupel... no, to Vám povím, byl to teda boj "8"-() , do vany jsem ho dostala celkem "snadno" - no, ne úplně snadno, ale povedlo se, zato potom, co jsem pustila vodu chtěl ven a začali jsme spolu trochu bojovat... navíc si pod sebou pořád shrnoval protiskluzovou podložku, co jsem mu tam dala a asi 2x mi tak dost ošklivě uklouzl až jsem se bála, jestli si nepolámal ty jeho špejličky, ale naštěstí se nic nestalo :18: Ven z koupelny jsme vylezli mokří samozřejmě oba dva :65: ... Tajgoš ihned zalezl na svoje místečko a nechtěl se odsud hnout,.... zkusila jsem , jestli si vezme piškotek a vzal si, tak jsem mu namočila granulky a lákala ho do kuchyně k jeho mističkám, ale nechtěl, tak museli místičky za ním... Hned se do papání pustil, potom velká žíža a zase zalehl...
Je úžasné klidný a hodný a už se trošku uklidnil - po té koupeli byl hodně vystresovaný :( .. ale jak říkám, už je to lepší.. vždycky na mě hodí takový kukuč, jako pojď se se mnou pomazlit, tak zalehnu k němu a hladím a hladím a on krásně relaxuje...
na webu budu postupně přidávat foto a videa, zatím jsem tam hodila fotky a videa z letiště, tak mrkněte : http://ticklemetiger.wbs.cz/Fotogalerie.html
http://ticklemetiger.wbs.cz/Tigeruv_zivotni_pribeh.html
Tak já se jdu zase věnovat mazánkovi... mějte se krásně a ještě jednou moc děkuju Terezce ((x:)

--------------------------------------------------------------------------------
Petři, nádherné zprávy a fotky. Mějte se s pesánkem krásně "1"-()

dadynka
--------------------------------------------------------------------------------
Krasavec a pohodář ;) Tak Tiger asi nebude zrovna koupací typ, ale hlavně že jste to všechno zvládli a teď už můžete pořád jenom mazlit a ukazovat mu, že se dá žít i jinak než v kleci...Moc se těším, až vyrazíme na nějaké venčení, aby jsme ho se Spider mohli okouknout na živo :D

Kateřina
Hurá, už jsou tady..
11.července 2009, 17.27hod - terminál 2, PRAHA - Ruzyně

Tak takhle nějak to bylo na letišti. :113:
http://www.adopcechrtuforum.cz/tigeragem.html

Na všechno je třeba nahlížet ze dvou stran: :21:

Obrázek
Obrázek
????????? :21: :21: :21:

dadynka

Tak jsem měla probděnou noc... Tajgy co každé 2 hodiny vstal a procházel se po bytě.. já jsem s ním zůstala spát v obýváku, aby se cítil bezpečněji, ale dneska večer to už musím zkusit v ložnici, aby si nezvykl... bohužel si však vyčůránek zvyká moc rychle :109: ... je to strašná stíhačka, když se hnu,tak mě hned sleduje jestli náhodou někam neutíkám a dneska na mě dokonce už občas zavrtí ocáskem, což včera ještě nedělal :113:
Zkouším ho tedy pomalu zvykat a vždycky na cvhilku jdu do jiného pokoje a tam se na minutku zavřu .... no, hledá hledá :21: , ale tak snad časem přestane :3:
Je to poklad... občas je s ním sranda, jako včera, když u vchodu do baráku naboural do skleněných dveří, protože nevěděl, že nějaké sklo existuje :39: , ale už si dává pozor... je zajímavé, že se strašně těší když otevírám - odemykám jakékoliv dveře .. nevím co čeká, že za dveřmi bude, ale vrtí ocáskem a má vždycky šťastný výraz :7:
Jo a je to strašný lenoch - pořád by jenom chrápal v pelíšku (ještě je hodně unavený z toho všeho)
Dokud se někam nepohnu, tak ani nevím, že ho tu mám :21:
pzlkovanova

Příspěvekod dadynka v 12 črc 2009 10:57

Tak už přesunutý topic, prima. Asi tedy bude mít nové jméno Tajgy? No jinak se moc hezky rozkoukává, zlatíčko. Že se Vás drží jak klíště, určitě normálka, na druhou stranu buďte šťastná, že Vás pesánek tak potřebuje a hlídá si Vás. Jste hodná, že jste pořád s ním, bude pro něj lepší zvykat si na odloučení postupně a po chvilkách, pesánek se aspoň brzy ujistí, že už k Vám patří napořád. :8:
Kája s Baruš a naše štěstíčka Ladynka a Wingsík
dadynka

Příspěvekod Kateřina v 12 črc 2009 11:05

A co králíček? Už se seznámili? ;)
Kateřina

Příspěvekod tereyska v 12 črc 2009 12:26

.. to jsme ráda :) Peti jen ať vám to spolu jde a brzo se potkáme určitš na venčení :) ,
fotečky z letiště i od tebe poslány do PAWS. i s poděkováním všem kdo pomáhali na letišti i při tranportu a snad tu brzy přivítáme i ty "poslední dva" prďloli :)
tereyska

Příspěvekod Jana v 12 črc 2009 14:50

""4-() Tak také tomuhle chlapovi přejeme co nejlepší život a pohodu v rodině. Ale on je to spíš kůň než pes jak jsem tak koukala na velikosti, když stál s holkama vedle sebe. Aspoň všude dobře dosáhne a kuchyň bude luxovat bez problémů. No bude mít na lince stále prostřený bufet /§9:) .
Tak držíme palečky a krásné fotky a video,díky za dokumentaci.
Agir a Keliška a Jana ze Dvorů
Jana

Příspěvekod pzlkovanova v 12 črc 2009 15:26

Díky všem moc za podporu a povzbuzení :11: .. co se týče králíčka, tak to bude trochu oříšek.. zatím jsem jí dala do ložnice a chodím mu ji pravidelně ukazovat... no, ale řeknu Vám, že včera když jsem mu ukazovala byt na vodítku, tak jak jí zmerčil ihned uši nahoru, celý našponovaný a tak, takže jsem říkala.. aha, tak takhle jednoduše to asi nepůjde a šup s ní do ložnice...:39: No snad se to časem poddá a bude jí respektovat alespoň v kleci.. je mi jasné, že volně po bytě už jí pouštět moc nebudu, ale teď třeba běhá v ložnici, takže vězně z ní neudělám :3:
pzlkovanova

Příspěvekod Tereza T v 12 črc 2009 20:04

Moc zdravíme Tajgyho a doufám, že má před sebou spoustu krásných let.
Jinak Markétka od Jima také řešila soužití s morčákama. Nakonec je dala i s klecí na skříň, kam Jim nedosáhl, ale viděl na ně. A pak, postupem času se přesunuli zase na zem a teď jsou dokonce na volno v předzahrádce a Jim si jich vůbec nevšímá.
Chvíli to trvá, ale chrti jsou opravdu neuvěřitelně přizpůsobiví. :25:
Tak hodně štěstí a třeba se nakonec s králíčkem zkamarádí, alespúoň v kleci. ;)
Tereza, Igor, Štěpánek, Mareček a Robinek a dále lurcherka Annie, kočka Micka a skinny Kikinka
Tereza T

Příspěvekod Dona v 12 črc 2009 20:25

Moc zdravíme dalšího adopťáka. My si přivedli Donušku do bytu, kde s námi pokoj obývali 2 osmáci ve velké kleci. Nejdřív si jich nevšimla a když je zbystřila tak se na ně chtěla hned dostat. Tak jsme jí okřikli, že nesmí, ještě to párkrát zkusila a byla vždy napomenuta a pak toho nechala. Občas to ještě zkusila, když dělali třeba velký rámus, ale stačilo houknout a nechala toho. A časem si jich už nevšímala vůbec a to s nimi byla v té místnosti i přes den zavřená, než jsme přišli z práce a nic. Tak přejem, ať to taky brzy zvládnete. Spíš bych byla pro variantu "tady bydlí králík a ty mu nic nesmíš udělat" než králíka před ní schovávat.
Dona

Příspěvekod Girlie v 12 črc 2009 20:30

Vítej Tajgy, tak konečně se panička dočkala a může si tě pořádně pomuchlovat. Však ona se na tebe moc těšila a už se nemohla dočkat. No jen počkej, jak ti to teď vynahradí. Krásně si to spolu užívejte a my se budeme těšit na zprávičky o tom, jak se vám spolu báječně. :103:
Girlie

Další

Zpět na Adoptovaní