Adopce chrtů - Greyhound Adoption Czech Republic

Adopce psů - greyhound, galgo, lurcher a podenco

Přejít na obsah

Tickle Me Tiger a Compass Danny

Zde se dozvíte vše o adoptovaných pejscích v ČR. Zadejte profil svého pejska.

Re: Tickle Me Tiger

Příspěvekod Lucky v 12 črc 2009 20:40

Rádi čteme dobré zprávičky o Tajgym a věříme, že to i s králíčkem zvládne.
Zatím je určitě zvědavý, protože "to" nezná.
Pokud pochopí, že králíček k Vám patří, mělo by to být OK.
Mějte se hezky. :103:
Lucky

Příspěvekod Lenka Č v 12 črc 2009 21:44

Taky zdravíme krásného Tajgyho :3: ted už se budeš mít jen dobře :3: budeme se těšit na další zprávičky a fotky o tobě :103:
Lenka,Michal a Matýsek+ grey Bob,afghán Barbucha Armani a Agátta hroznýšová a Emilie osminohá
Lenka Č

Příspěvekod pzlkovanova v 13 črc 2009 08:44

Tak jsem dnes ráno v parku zjistila, že Tiger je naprosto v pohodě i s malými pejsky byl tam i malý bílý , chlupatý a vrtěl na něj ocáskem jak divej a čmuchali se - ani náznak něčeho zlého :113: Ono se totiž na letišti stalo to, že Tajgy viděl takové 2 malé bílé chlupaté psíky a reagoval opravdu zvláště, tak jsme se s Magdou trošku zalekly, že je možná chtěl lovit.... ale dnes jsem zjistila, že když vidí pejska, tak kňourne a vrtí radostí ocáskem a celý je tak trochu nadivoko :D .. pak se s nimi očmuchá a pokračujeme dál
Po téhle procházce jsem sebrala odvahu, vzala ho doma na vodítko a šla za Sharlotte (králíčkem) a nechala ho pomalu dojít až ke kleci... začal na ní vrtět ocáskem a chtěl se na ní dostat dovnitř (otázkou je, co by s ní udělal, kdyy na ní mohl :39: ), ale pak se Sharlottka zalekla a začala běhat po kleci, takže jsem Tajgyho stáhla a šli jsme od ní pryč.. takže snad to po nějakém čase začne fungovat.. možná je jen zvědavý :7: ....
Jinak dneska v noci už jsem spala v ložnici a jeho jsem nechala na místečku v obýváku - vydržel to šikula až do 4 do rána a pak si pro mě přišel do ložnice --- zkoušel něco jako, že mi vleze do postele, ale to jsem mu hned vysvětlila :112: , tak jsem ho dovedla na jeho místečko, pak zase přišel asi 2x, tak jsem se s ním asi okolo 6hodiny ráno přesunula k němu..
Ráno už ani nedýchal tak rychle, takže byl relativně v klidu.. teď ale jak jsme byli na procházce, tak vždycky když vidí vodítko tak se zase rozdýchá a pak mu zase trvá než se zklidní, když přijdeme dom.
Je to šikula šikovnej.... zítra odpo jdeme k veterinářovi, tak písnu na stránky, jak jsme dopadli, doufám, že nenajdou nic závažného :109:
Nepůjdete někdo venčit? - kdykoliv tento týden (mám dovču) a je mi jedno, jestli Vysočany, nebo Meteor.. budu ráda, když se Tajgoš uvidí s kámoši :69: a on určo také :67:
pzlkovanova

Příspěvekod Solejka v 13 črc 2009 08:52

Jůůů, to je šikula kluk, na králíčka bude určitě hodnej. A s tou postelí to zkouší brzy, to je dobře, aspoň jde vidět, že Ti důvěřuje :)
Hihi, venčit bych šla hned, ale myslim, že moje vodítko to zatím nevyžaduje a asi by ani nejásalo, kdybych ho táhla po zemi :24:
Solejka

Příspěvekod Žaneta Hofmanová v 13 črc 2009 08:56

Tajgy je moc šikovnej ""5-()
Na králíčka si zvykne. U nás si Page párkrát škrábla do klece, kde bylo morčátko a chtěla se dostat za ním, ale vysvětlili jsme ji, že to nesmí a po pár týdnech odpočívali společně s morčetem na gauči.
Žaneta Hofmanová

Příspěvekod Dona v 13 črc 2009 09:05

Tajgy je pašák. Zrovna zítra jedeme do Prahy, ale hlásí vedra, takže to asi s pejskama v autě nebudu riskovat...ale pražáci se určitě přihlásí.
Dona

Příspěvekod pzlkovanova v 13 črc 2009 09:12

To jsi mě Solejko pobavila s tím vodítkem :21: ,, snad se brzy brzy dočkáme a k vodítku vám přibude i pejskek ... věřím tomu, že do konce tohoto měsíce se Terez podaří sem ty 2 zbývající kousky dostat!! a moc se na Aspíka těším :105:
Jinak už jsem Tajgoše zastihla v poloze spícího na zádech, jako to dělají všichni, ale když jsem ho chtěla zvěčnit foťákem, tak se převalil, jako kdyby nechtěl, aby ho ostatní viděli, že je taky chrt a spí na zádech :21:
Jinak jsou z něj všichni lidi co ho vidí venku naprosto unešení, no a když jim ještě řeknu ten příběh, tak ho rovnou milují :113:
pzlkovanova

Příspěvekod Lucky v 13 črc 2009 09:20

To je super, Petro. :113:
Tak těm lidem rovnou zkuste hlásit i adresu našeho fóra. :-) Třeba pár z nich přejde i k činu
a další nosani dostanou měkký pelíšek.
Zdravíme :103:
Lucky

Příspěvekod pzlkovanova v 13 črc 2009 09:42

Jasně, to já dělám, akorát zatím jsem potkala spíše takové starší paní, které s internetem asi moc neumí, takže to těžko najdou :) .. možná si vyrobím nějaké vizitky a budu je nosit u sebe a vždycky koho Tiger zaujme, tak mu podstrčím vizitku s webovou adresou na adopci a tak se to také možná rozšíří, protože se tam určo minimálně podívají :113:
pzlkovanova

Příspěvekod pzlkovanova v 13 črc 2009 21:47

Tak si představte, co mi ten pako dneska vyvedl !!! Musela jsem jet k doktorovi, ale Tajgy mě nechtěl pustit ven ze dveří a nechtěl se ode mne odlepit.. jelikož jsem ale opravdu k tomu doktorovi potřebovala, tak jsem ho vzala s sebou - v autě mu být sám nevadí - zajímavé :39: ... no nicméně jsem si pak odpoledne řekla, že je čas začít trénovat být sám doma a tak jsem ho zavřela doma a šla jsem před barák - 13 minut:
- to, že si z linky sundal rendlík, kde jsem měla uvařené těstoviny a všecho to sežral, to bych mu ještě odpustila --- moje chyba, i když to bylo přikryté pokličkou, tak to asi cítil a je vidět, že je fakt jak saxána a došáhne až nakonec linky ... - akorát teda nechápu, jakým způsobem to sundal, když to nikde nepřevrhl a neudělal nepořádek - asi to vzal do zubů za rukojeť a položil si to na zem a sundal pokličku... nevím nechápu to, prostě to jen tak nepřevrhl, ale sundal :13: )

- ale to, že mi pochcandil květinu a čůránky byly všude okolo květináče, to mě teda naštval :20: !! takže nekompromisně jsem ho vzala za obojek a dotáhla ho k té louži, přitlačila tlamu k louži a zvýšila hlas, že nesmí !!!!! - byla jsem v šoku z jeho reakce: chudinka se tak strašně moc bál a rychle utíkal na místečko... hned mi ho začalo být líto, když jsem si představila, jak s ním asi bylo zacházeno v Irsku, když takhle hrozně reagoval :( :( :12:

už mám nějaké rady od terezky, takže budu muset trénovat a trénovat a zvykat a zvykat ho na samotu doma!!!
Kdyby jste ještě někdo měl nějaký tip , tak budu ráda!

Stejně je to moje prdelka i když udělal takovou čuňárnu :49: !! ale pravda, že kdyby to měl dělat každý den, tak to by se mi nelíbilo :18:
pzlkovanova

PředchozíDalší

Zpět na Adoptovaní