Adopce chrtů - Greyhound Adoption Czech Republic

Adopce psů - greyhound, galgo, lurcher a podenco

Přejít na obsah

Tickle Me Tiger a Compass Danny

Zde se dozvíte vše o adoptovaných pejscích v ČR. Zadejte profil svého pejska.

Re: Tickle Me Tiger

Příspěvekod pzlkovanova v 14 črc 2009 18:04

Takže dneska jsme byli u veterináře - setkali jsme se tam s Terez a Blackiem.. veterinář, zkontroloval nožičky - natahoval mu je, jak gymnastovi :21: a v pořádku, očíčka v pořádku, ouška také v pořádku, zoubky - máme pokračovat v kousání buvolí kosti a pak se uvidí, jestli dáme laser a vážíme 30 kg i s obojkem (no jsme trošku bohublí, ale to se dožene :113: ).
Ve čtvrtek odpo ještě jdeme na krev, protože pan doktor říkal, že musí být nalačno, což mě vůbec nenapadlo.. takže ještě uvidíme, jak vyjdou krevní testy....

Dneska před chvílí se konal další bobřík odvahy, když jsme přišli od veta... nastavila jsem si pěkně na lednici kameru, abych ho mohla špízovat, co dělá, když tu nejsem... nastavila jsem jí na linku ... ale tam už nic nenechávám :21: ... a je tam vidět průchod do chodby a průchod do obýváku, kde má místečko...

Takže dveře se zabouchly, Tajgoš se šel podívat ke dveřím - cca za 30sekund se vrátil zpátky na místečko a ležel tam celých 10 min až než jsem přišla... ani nešel ke dveřím a počkal až přijdu já k němu ,,, takže pochvala a panička měla oooooobrovskou radost :11: ... zítra to zkusím tak na 30 min co to udělá... :39:
pzlkovanova

Příspěvekod pzlkovanova v 14 črc 2009 18:09

jooooo a ještě jsem zapomněla napsat, že dneska dopoledne bylo velké seznamování s králíčkem Sharlotte ;) ... Tajgy už na ni reaguje trochu jinak, už nemá tak našponované uši a chová se trochu mírněji, než když ji viděl poprvé.. u Sharlottky jsme byli asi tak 5 minut a on si na mě položil hlavičku a pozoroval jí.. vždycky když se pohnula, tak zbystřil, ale nevyjížděl... no není to ještě to co by mělo, ale je vidět, že se s tím bude dát pracovat... mě bude stačit, když ji bude akceptovat v kleci, aby mohla být tady s námi v obýváku a běhat jí budu pouštět do jiného pokoje :113:
pzlkovanova

Příspěvekod dadynka v 14 črc 2009 18:30

Tak to jste jistě měla z návštěvy veterináře velkou radost, to je prima, jen doufám, že jste Tajgoška řádně pochválila, jak byl statečný!!! :3: To se musí :11: Aspoň nepíšete, že by byl pan doktor pro hafíka velkým bubákem. Šikovný pesánek, to můj pejsek byl strašná hysterka /§:)6
Kája s Baruš a naše štěstíčka Ladynka a Wingsík
dadynka

Příspěvekod pzlkovanova v 14 črc 2009 18:36

Tiger se vůbec nebál.. jen tak na pana doktora koukal.. no je pravda, že když mu šťoural do oušek, tak si pokvíknul, ale to bylo vše.. je moc šikovný statečný chlap! :113: Pochvala samozřejmě byla obrovská :11:
pzlkovanova

Příspěvekod Lenka Č v 14 črc 2009 19:45

šikovnej kluk :113:
Lenka,Michal a Matýsek+ grey Bob,afghán Barbucha Armani a Agátta hroznýšová a Emilie osminohá
Lenka Č

Příspěvekod tereyska v 14 črc 2009 19:57

.. super Tajgy to zvládá na jedničku ""4-()
tereyska

Příspěvekod Lucky v 14 črc 2009 20:01

Šikulka Tajgy :41: To s kamerou je dobrý nápad. ;)
Lucky

Příspěvekod Solejka v 14 črc 2009 20:38

Tyjo, to bude skoro na dokument "Co dělá hafan, když nejsme doma". To se budeme ještě divit, jeden velkej mejdan. Škoda, že neni natočená "velká těstovinová loupež" /§9:)
Solejka

Příspěvekod pzlkovanova v 15 črc 2009 09:18

Dobrá zpráva.... Tajgy má bouřku absolutně na háku :76: .. teď venku hřmí a bouří a Tiger spokojeně spinká (mimochodem on asi nic jiného neumí :21: ) :105: , dokonce jsem ho v schválně nechala i 5 minutek samotného při té bouřce doma a nic neprovedl - byl na místečku :113:
pzlkovanova

Příspěvekod pzlkovanova v 15 črc 2009 09:22

Taky jsme tu měli přes noc návštěvu-- přijeli rodiče s Kerinkou (fenka ridgebacka).. nejdříve se venku očmuchali, pak jsme šli na procházku do parku a pak dom.. Kerin je taková netykavka, takže si Tajgyho vůbec nevšímá a on se jí nevnucuje.. takže vše absolutně v klidu :113: a tím že Tajgoš pořád jenom leži a Kerča na je na tom velice podobně, tak o těch pesanech člověk ani nevěděl. :D
pzlkovanova

PředchozíDalší

Zpět na Adoptovaní