Adopce chrtů - Greyhound Adoption Czech Republic

Adopce psů - greyhound, galgo, lurcher a podenco

Přejít na obsah

Tickle Me Tiger a Compass Danny

Zde se dozvíte vše o adoptovaných pejscích v ČR. Zadejte profil svého pejska.

Re: Tickle Me Tiger

Příspěvekod pzlkovanova v 15 črc 2009 09:24

poradí mi někdo, jak se sem vkládají fotečky? děkuji :103:
pzlkovanova

Příspěvekod Kateřina v 15 črc 2009 09:29

Tady je návod od Terezky viewtopic.php?f=8&t=14 :) Taky jsem se toho bála. Když máte fotky vložené na rajčeti, tak stačí na tu fotku kliknout pravým tlačítkem a zadat kopírovat adresu obrázku. Potom už jenom stačí když píšete zprávu tak nahoře na liště je tlačítko IMG, takže na to kliknete a mezi to vložite tu adresu obrázku :) Tak snad se podaří....
Kateřina

Příspěvekod Lucky v 15 črc 2009 09:33

Petro, přesně tak, jak říká Kateřina, ale kdyby to náhodou nějak nešlo, klidně mi písněte soukromou zprávu - mohu dát fotky na web, odkud sem na ně odkazuji já a Vám poslat pouze jejich adresy na tom webu, abyste si jedo fóra vložila sama. :103:
Lucky

Příspěvekod pzlkovanova v 15 črc 2009 10:13

Obrázek
pzlkovanova

Příspěvekod pzlkovanova v 15 črc 2009 10:15

tak se mi podařilo vložit jednu fotečku s Kerinkou :D ... jinak kerin má také svoje webové stránky : www.kleona.wbs.cz
pzlkovanova

Příspěvekod dadynka v 15 črc 2009 16:13

Teda Kerinka je proti Tajgymu fakt "baba", prima je, že má kamarádku hafici v rodině. Hezká fotečka. Jinak to s tou bouřkou upřímně závidím, Tajdy-flegmatik. :65: My teda opravdu hodně trpíme. Ale jsou na tom ještě hůře, kamarádka má fenečku /taky ridgebacka/, ta si chuděrka při bouřce a hřmění učurkává a klepe se jako osika. A za ty roky, co mám moji fenečku, jsem fakt nepřišla na to, jak jí pomoci.
A ještě s tím trénováním odchodu. Myslím, že to děláte moc dobře, že Tajgy zůstává sám vždy jen na chvíli, raději postupně přidávat, tak se vyhnete nějakým malérům a pesánek si bude lépe zvykat a nebude tolik stresovaný.Je super, že máte dovču. Ono každý hafík je jiný, ale hlavně Batú má kolem sebe obrovskou bandu, pro Tajguška to bude v tomhle obtížnější, protože zůstává sám. Moc šikovná prdelka :103:
Kája s Baruš a naše štěstíčka Ladynka a Wingsík
dadynka

Příspěvekod pzlkovanova v 15 črc 2009 16:38

No, je pravda, že Tajgoš je oproti Kerin taková houžvička vyhublá :D , ale doženeme to - nahodíme tak 3 kila, to bude akorát ;)
Jinak co se týče bouřky, tak je to pro mne staaaašně pozitivní, opravdu jsem z toho měla strach a jsem ráda, že bouřka byla když jsem byla s ním a mohla vidět, jak se chová :113: ... většinou vím, že pesani jsou z bouřky naprosto hotoví - když jsem byla malá, měli jsme trpasličí kníračku a ta se také chuděrka třásla a dýchala a nevěděla co se sebou , myslím, že pejskům se prostě v tomto pomoci nijak nedá, protože oni v tom strachu Vás ani vůbec nevnímají .. vzpomínám si, že se cítila bezpečně na záchodě, kde to bylo nejméně slyšet a nejsou tam okna....
Jinak dnes jsem šla k vetovi se Sharlotte a Tajgyho jsem nechala doma - byl doma cca 40 minut no a jediné co udělal, že mi ukradl bačkoru a třošku jí oslintal a na stole jsem nechala foťák (- opět poučení vše uklidit), tak ten vyndal z obalu (asi se chtěl vyfotit :21: ) a mám podezření, že možná byl na sedačce :68:
Ale hlavně - žádná počůraná kytka nic zničeného ... tak doufám, že to takhle bude vždycky :113: :113: :113:
Lidi, jsou ti všichni vaši greyové taky tak šíííííleně líní, že pořád jen leží a spí??? :78:
pzlkovanova

Příspěvekod Lenka Č v 15 črc 2009 16:51

jj,celý den se naši kluci válí na sedačce a chrněj a když nechrněj tak kradou jídlo :21:
Lenka,Michal a Matýsek+ grey Bob,afghán Barbucha Armani a Agátta hroznýšová a Emilie osminohá
Lenka Č

Příspěvekod Magda v 15 črc 2009 17:44

Jasně, že jsou líní a spí, Abbey má aspoň nahatý a sousedovic knírače, který ji nechává chladnou, ale nahatý tam choděj na pokec přes plot, takže Abbey se přidá, aby asi nebyla za blbku, to je jediný co ji zvedne, když to nahatý vyprovokují. :lol: Jinak ji ještě zvedne zvuk otvírající se ledničky :lol:
A sedačka?V pracovně je její, a v obýváku se milostivě dělí, u nás žijeme my se psy :lol: Manžel občas brblá, ale už si zvykl, nahatý u mně a Abbey se rve k němu. Nevěřte, že Tiger nezkusí sedačku, my už máme na sedačce bílé deky, nakoupila jsem několik a neustále obměňuji :lol:
Magda

Příspěvekod Žaneta Hofmanová v 15 črc 2009 17:45

Kradou a válej se na gauči ""2-()
Žaneta Hofmanová

PředchozíDalší

Zpět na Adoptovaní