Adopce chrtů - Greyhound Adoption Czech Republic

Adopce psů - greyhound, galgo, lurcher a podenco

Přejít na obsah

Storm, Button Gem - Batú greyhounds a Rubia galgo

Zde se dozvíte vše o adoptovaných pejscích v ČR. Zadejte profil svého pejska.

Storm, Button Gem - Batú greyhounds a Rubia galgo

Příspěvekod tereyska v 12 črc 2009 12:45

Obrázek

tak tato krásná slečna přiletěla 11.července 2009 s Tigerem a jen na jednu noc nedočkavě čekala u nás na Vendy a svou rodinku vekou až si ji odveze.. :) , toto je asi jediná fotky kde se mi podařilo ji za pomocí Blackyho dát do polohy v ležmo aby si taky odpčinula :P .
tereyska

Re: Button Gem - ...Batú

Příspěvekod Vendy v 12 črc 2009 19:35

Tak napíšu také pár řádek.Batú jsme si odvezli od Terezky,která jí poskytla nejen nocleh,ale také jí vykoupala,vyčesala a ostříhala drápky,takže nás přivítala veselá čisťonká lumpice,která chviličku nepostojí.Je opravdu hyperaktivní, no chtěla jsem starší,klidnou holčinu,ale teď máme lumpíka jako je Storm.Náramě si holky rozumí,lítají spolu po zahradě,honí kočky a ptáčky,Babí je z povzdálí pozoruje a pak si jde znechuceně lehnout.Batú už také zjistila,jaké to je zalézt do postele a teď už se konečně uklidnila a spí jak mimino.Je hodně bázlivá,nesmím rychle pohnout rukou,nebo když ji chceme pohladit,tak se bojí,neví co jí čeká a radši uteče.Časem se určitě všechno upraví a Batú zjistí,že ruka umí také hladit a nejenom bít. Má také velkou jizvu na krku a ukousnuté ucho a teď má tak zvláštní kožíšek,půl černý,půl hnědý,který vylíná a bude skoro celá černá.Schody už také zvládáme,ona dělá totiž vše,co dělají ostatní holky,no a když chce jít s nima na zahradu,tak musí sejít schody.Uvidíme jak dopadne první noc, u nás moc pochodovat nemůže,zavírám dveře a jelikož tam spíme 2 lidi a 3 psi,tak moc pochodovat není kde.Až budu mít nějaké fotky,pošlu.Ona se bojí foťáku a vždycky mi uteče než to stihnu.
Vendy

Re: Button Gem - ...

Příspěvekod dadynka v 12 črc 2009 19:43

Tak všem překrásnou a sladkou první noc s Batú /§:1) , přeji, Vendy, ať Tě holky moc nezlobí a aspoň trochu oči zamhouříš :11: :11: :11:
Kája s Daduškou
Kája s Baruš a naše štěstíčka Ladynka a Wingsík
dadynka

Příspěvekod Dona v 12 črc 2009 20:19

Posíláme pozdrav :8: další holčičce do vaší smečky.
Dona

Příspěvekod Girlie v 12 črc 2009 20:22

Vítej doma holčičko, jak tak čtu, tak budeš úplně stejná jako sestřička Micro. Ta se zpočátku taky trochu bála a byla odtažitá, ale stačilo pár dní a čertíci v očíčkách se brobudili. A zahradu, lítání a zahradničení, to úplně miluje. A ty máš navíc ještě dvě úžasné parťačky. Už se moc těšíme, jak bude panička psát, kolik lumpárniček jste společně vymyslely. :19:
Girlie

Příspěvekod Lucky v 12 črc 2009 20:36

Tak zdravíme Batú a celou velkou smečku. Budeme se těšit na další zprávičky. :103:
Lucky

Příspěvekod Lenka Č v 12 črc 2009 21:52

Zdravíme krásnou Batů :3: za pár dní bude po strachu a máš dvě parťačky,ty tě vše ukážou a naučí :3: těšíme se na další zprávičky a fotky :103:
Lenka,Michal a Matýsek+ grey Bob,afghán Barbucha Armani a Agátta hroznýšová a Emilie osminohá
Lenka Č

Příspěvekod pzlkovanova v 13 črc 2009 21:54

Ahojky, Tajgy zdraví spolucestující :D Batů to bude mít jednodušší, když má okolo sebe 2 pesany, ti jí vše ukážou a ona bude dělat opičku :10: .. tak jsem zvědavá, co napíšete.. Tajgoš první noc co 2 hodiny prochodil, druhá už maličko lepší... :107:
Jsem moc ráda, že se holčička bude mít dobře - je to takový mrňavounký diblík :105:
pzlkovanova

Příspěvekod dadynka v 13 črc 2009 22:06

Jen kratince, nechci do toho Vendy moc kecat, všechny holky super, Batú následuje své kámošky, dnes padla únavou do pelíšku z procházky, kde viděla poprvé kačenky, děti, malé hafíky.... V noci spala jak mimi /§:1) . Mám pravidelné info. Vendy sama určitě brzy napíše. :103:
Kája s Baruš a naše štěstíčka Ladynka a Wingsík
dadynka

Příspěvekod pzlkovanova v 13 črc 2009 22:10

Tak to je super Dadynko :113: moc za Gem děkuji.. je to moc miloučká fenečka, která se na letišti na lidi přímo lepila :105: prdelka
pzlkovanova

Další

Zpět na Adoptovaní