Adopce chrtů - Greyhound Adoption Czech Republic

Adopce psů - greyhound, galgo, lurcher a podenco

Přejít na obsah

Storm, Button Gem - Batú greyhounds a Rubia galgo

Zde se dozvíte vše o adoptovaných pejscích v ČR. Zadejte profil svého pejska.

Re: Button Gem - ...

Příspěvekod Lucky v 16 črc 2009 20:31

:D Jeje, Vendy, to je boj, jako u nás. Neb Peggynka s Dakou střídavě zalehávají jednu či obě sedačky a člověk kolikrát nemá to srdce je vystrnadit. Jednou už jsem si rezignovaně sedla i na zem.
Ještě, že ten starouš rezatá má rozum a většinou si vleze do křesla.
A kolikrát je legrace pozorovat ty dvě, jak se snaží poskládat obě na menší sedačku - ne že by se tam technicky nevešly, ale ty průpovídky u toho... :78:

Zdravíme početnou smečku. :103:
Lucky

Příspěvekod tereyska v 16 črc 2009 21:00

.. vendy já vím, že jste "chtěli" klidné a mírnou fenečku, tak koukám že u vás je o zábavu postaráno :D , jste užasní jak to zvládáte - obdivuji ""4-() . moc zdravíme :)
tereyska

Příspěvekod Vendy v 17 črc 2009 17:39

Jo jo,já už to nějak neřeším, dneska byl docela klídek,až na prohánění našeho macka,házela jsem jim míček aby se trochu utahaly.V tomhle vedru jsem jak mrtvola a ony jsou pořád akční,pořád něco sledují,pořád za mnou chodí,kam se hnu,mám tři stíny.Akorát do bazénu se jim nechce,lákám je a ony se vody docela bojí. No dneska byl fakt klidný den,těším se na film,zítra nás čekají procházky,má se ochladit,tak snad bude lépe.
Vendy

Příspěvekod tereyska v 17 črc 2009 18:28

.. jsem zvědavá jestli se nechají časem zlákat na tu koupačku :) to by mohlo být zábavné.
hehe tři stíny a dva z toho rychlejší jak vy co ? :lol: , jste jedničky :103:
tereyska

Příspěvekod Vendy v 17 črc 2009 18:46

Terezko,až dneska se mi zjevila ta fotka,kdy Batulka spala u vás.Jinak tam byl jen červený křížek a slovo fotka.Tak aspoň vidím, jak jste nocovali.
Vendy

Příspěvekod tereyska v 17 črc 2009 18:49

.. to jsem ráda, nevím proč to někdko vidí a někdo ne, to mě mrtí s těma fotkama.. sakva. ale jiný prgram už mám plný, hold.
.. no nocovali, spíše se podařilo udělat jednu fotku v klidu :D
tereyska

Příspěvekod dadynka v 17 črc 2009 19:49

Je tam asi nějaký šotek, mě se taky podařilo kouknout na Baťulínu a Blackouška až včera, jak pěkně hají, někdy se stane, že fotka je ok, příště se nezobrazí. Většinou, když vyskočím z fóra /ne z tématu/ a otevřu znova, fotka je v pohodě. Jinak bych taky ráda viděla ty tři hafice u koupání. Uvidíme, Vendy, jestli se Ti podaří holky zlákat. :3:
Kája s Baruš a naše štěstíčka Ladynka a Wingsík
dadynka

Re: Button Gem - Batú

Příspěvekod Jana v 20 črc 2009 11:07

:33: Tak jsem vyzkoušela jak se dostat k fotkám a fakt funguje to,že se odhlásím a vidím je a pak i když se přihlásím znovu tak tam jsou fotečky pořád. Ale je to opravdu záhada. Jenže - mi si přece poradíme,ne?
Agir a Keliška a Jana ze Dvorů
Jana

Příspěvekod dadynka v 21 črc 2009 21:27

Dnes jsem si psala s Vendy, teď nestihá, holky v pořádku, Batú lumpačí a obrací barák vzhůru nohama, ale je moc miloučká a stále dělá, jako "že ona nic" :18: :65:
Kája s Baruš a naše štěstíčka Ladynka a Wingsík
dadynka

Příspěvekod Vendy v 23 črc 2009 14:26

Tak dneska nemám moc veselé zprávy,spíš naopak. Teprve včera jsme byly s Batulkou u veta,měl dovolenou a k jinému jsem nechtěla jít. Takže moje nejčernější obavy se vyplnily,protože se mi nelíbily Batulky oči,má bohužel velmi silný šedý zákal,asi jako 10letý pes a co je ještě horší,má nemocné srdíčko.Takže operace nepřichází v úvahu,nemusela by přežít narkózu.No věřte mi,nebylo mi zrovna do zpěvu,když mi to vet oznámil,prostě musí mít klid,žádné závody se Storčou,žádné sluníčko,ale jak jí to mám vysvětlit,to už mi neporadil.Batú je velmi aktivní,pořád někde běhá,honí kočku,prohání se ze Storčou a teď bude muset jen ležet a odpočívat,aby její srdíčko mohlo fungovat,jak dlouho, to nikdo neví.Vet mi nechtěl věřit,že jí budou teprve 4 roky,tak rpý 10-11,to by odpovídalo jejímu zdravotnímu stavu.Tak se jí snažím přemlouvat,aby odpočívala,ale jen si lehne a já chci odejít,už zase stojí za mnou a beze mne ani krok.Ona prý vidí jen siluety a obrysy,tak proto si myslím že pořád za mnou chodí,kam se hnu.Tak uvidíme, v pondělí jdeme na čištění zoubků, ale ne ultrazvukem,nemá to tak hrozné,tak se udělá ručně,vet jí nechce trápit narkózou. Docela teď chápu některé její chování,nad kterým jsem kroutila hlavou,třeba začala štěkat na pařez,až když jsme přišly blíž a ono se to nehýbalo,tak byl klid.Ona asi viděla jen obrys a myslela si,že je to kočka nebo slepice,které tak ráda prohání.Vše ostatní nám ukáže až čas.
Vendy

PředchozíDalší

Zpět na Adoptovaní