Adopce chrtů - Greyhound Adoption Czech Republic

Adopce psů - greyhound, galgo, lurcher a podenco

Přejít na obsah

Mia

Zde se dozvíte vše o adoptovaných pejscích v ČR. Zadejte profil svého pejska.

Mia

Příspěvekod HANIČKA v 23 čer 2011 20:55

Tak vám chci napsat nové zprávy z domova Molly ale ted už Mia.Mia se krásně adaptuje s kamarádem Maxem žádný problém.Je to užasná fenečka trochu se bojí ale to je jasné je to ní mnoho nového.První noc když jsme dorazily domu tak noc spíše prochodila ale pak užto bylo lepší max taky moc nechtěl spát protože tu byl někdo nový v noci se počurala a pokakala má prujem.Další noc už byla v pohodě pejsani spali krásně celou noc vše ok ani ráno jsem nenašla žádnou noční nehodu.Dnes jsme byli na velké procházce vše ok ,ale pořád nás trápí prujem tak jsem jí vařila rýži tak snad to bude dobré.I si dnes ráno poprvé hrála s plyšákem.Je hodná nic nekouše a neničí je to zlatá holčička.Jen ještě bojujeme s výtahem moc se jí do něj nechce ale pomalými kručky a laskavými slovy se to lepší.Tak vás zdraví Mia a Max a celá smečka.
HANIČKA

Re: Mia

Příspěvekod Mon v 23 čer 2011 21:06

Jéé, ta má ale krásné jméno, beruška! :105: :25: A je šikulka, jak krásně zvládá!

Měj se krásně, Mio, a užívej si svůj nový život!
Mon, boxer Maxík, Lady Amy Greyhound, galgušky Olympia a Vincenta, pan šiperka Geoffrey od Prachovských skal, prcek šiperka Dassy Bohemia Animo (neboli Daphne) a naše šéfka Miška.
Mon

Příspěvekod pzlkovanova v 23 čer 2011 21:30

Dobrý den Haničko, moc děkujeme za zprávy :) .. určitě je holčina hodně nervní, je to pro ní opět změna, ale věřím, že už poslední a u vás stráví celý svůj život po boku kamaráda Maxíka :)
Rejžičkou asi nic nezkazíte, uvidíte, že se to určitě spraví.. musí si navyknout na nový režim, prostředí.. uvidíte, za 14 dní z ní bude "jiný pes" :113:
Budeme se těšit na fotečky Miunky s chlupatým kámošem Maxem {5;17}
pzlkovanova

Příspěvekod Luci P. v 23 čer 2011 22:05

Zdravíme novou paničku Miy. Jsem moc ráda, že holčička našla svůj domov a věřím, že v něm ude brzy šťastná a spokojená. Až to půjde, pošlete nám sem nějakou tu fotečku, ať se můžeme kochat. A samozřejmě i pár řádek :-)
Posíláme všem moc a moc pozdravů a držíme palce, ať se zžijete co nejrychleji :54:
Luci P.

Příspěvekod Monča v 23 čer 2011 22:44

Jsem ráda, že si beruška postupně zvyká, jak psala Petra, až pochopí, že je už definitivně doma, tak to bude vše ok a i zažívání se srovná. Zdravíme Miušku i Maxíka i paničku a přejeme hodně štěstí a spoustu veselých zážitků! :103:
Monča

Příspěvekod pupulu v 24 čer 2011 05:25

Zdravíme Miu a paničku,děkujeme za zprávičky a budeme se těšit na další. {5;13}
pupulu

Příspěvekod Morganka v 24 čer 2011 07:45

také zdravíme celou smečku a přejeme spokojený společný život :113: :41:
Morganka

Příspěvekod Verda v 24 čer 2011 09:01

Je to hodně změn na holčičku! jak píše péta ze 14dní jí nepoznáte :)
Verda

Příspěvekod jitka v 24 čer 2011 13:12

mám radost z pozitivní zprávy o Mie, je to vždy těžké když dočásek- přezčásek odjede domů. Byla to dlouhá doba co tu Mia byla a já si na ni hodně zvykla. Ale zas je dobré, že o ní uslyším, jak se má a čím se zrovna baví. Je skvělý, že ted je víkend, Mia bude víc s Vámi a bude mít program. po víkendu to bude určitě všechno lepší a holčička bude v pohodě. ""7-()
jitka

Příspěvekod Baby v 24 čer 2011 20:34

Mia je moje móóc oblíbené jméno, takže ti holčičko přejeme, aby sis co nejdříve zvykla a páníčkům trochu trpělivosti, však si ji zasloužíš a určitě z tebe za chvíli bude jiný pesan a budeš jim dělat jen radost.
Eliášek+Péťa+Olda, Emilka+Baby+pohodář Archie
Baby

Další

Zpět na Adoptovaní