Adopce chrtů - Greyhound Adoption Czech Republic

Adopce psů - greyhound, galgo, lurcher a podenco

Přejít na obsah

Mia

Zde se dozvíte vše o adoptovaných pejscích v ČR. Zadejte profil svého pejska.

Re: Mia

Příspěvekod Verda v 15 srp 2011 07:57

Mia má skvělého kámoše!!!
Verda

Příspěvekod HANIČKA v 12 zář 2011 19:36

Zdravíme po delší době u nás vše v pořádku miunka jen kvete srst má krásnou a lesklou dávám jí lososový olej.Je to zlatíčko.Děkuji Magdi za ten příspěvek co jste napsala máte pravdu ale v tom prvním případě se spletla Lucie ale špatný byl muj max dotěd ještě vidím jeho jizvy co mu udělal.Akorát mě mrzí ta organizace že vás hned zaškatulkují za nevhodné zájemce no ,ale jsem moc ráda že to takl dopadlo třeba to tak mělo být abych i já a Miunka moje sladká beruška jsme se sešli těd si říkám že čekala na mne je prostě užasná a dělá nám jenom radost zase brzy pošlu nějaké fotečky.Tak zdravíme pac. {5;32} {5;16} /4§:)
HANIČKA

Příspěvekod Trojákovi v 01 říj 2011 19:55

Magda má pravdu, Charlie si od naší borderky nechá líbit všechno a když chce, tak si pořádně zařádí, jsme rádi, že ho máme a i Bonča je jak vidět spokojená..
Jestli psi po smrti nejdou do nebe, tak chci jít tam, kam jdou oni...
Trojákovi

Příspěvekod HANIČKA v 13 lis 2011 15:04

Dobrý den zdravíme všechny Mia a Max se mají užasně jsou oba tak sehraní když se max mie ztratí z očí začně pobíhat a knučet jako kde ho má.Jsou to zlatíčka těd jsem jí začala dávat obleček no moc se jí to nelíbí asi na něj nebyla zvyklá ,ale nedá se nic dělat je už zima.Brzy dodám nějaké fotečky už se na tom pracuje tady kamarád Ríša užasnej člověk.Děkuji mu.Tak se mějte s pozdravem zdraví celá smečka z Karlových varu. {5;17}
HANIČKA

Příspěvekod Verda v 13 lis 2011 17:21

Parada že se dobře daří! na obleček si brzy zvykne, až přijdou mrazy :)
Verda

Příspěvekod wild owl v 13 lis 2011 18:02

Jestli se bez kabátku venku neklepe zimou, je předčasné a zbytečné ji do něj navlékat - darmo by zchoulostivěla. V UK i v Irsku mají psi většinou studený odchov. Také sem přijíždějí s medvědí srstí. ;) :lol:

Jakmile jí ale bude zima, oblékne se do něj rychle a ochotně - i kdyby na kabátek nebyla zvyklá, rychle zjistí jeho výhodu... :3:
Lída, greyové Jet, Boss a Tiny, podenco Luna, Dani a Tíma (Timanfaya) plus další ...
http://wildowl.webnode.cz/
http://wildowl.rajce.idnes.cz/
http://www.youtube.com/user/rejcka13?feature=mhum
wild owl

Příspěvekod jitka v 13 lis 2011 20:18

Souhlasím s Lídou ohledně kabátků. Já oblékám pokaždé když je studený vítr nebo mráz. my dneska byli na dlouhé procházce u Rálska a pejskům zima nebyla naopak. Mia se u nás i v hnusném počasí válela na betoně a nechtěla jít s Jaquem domů, je to takový živel. Má ještě ten hustý štěněčí kožíšek? Všechny Vás zdravím a těší mě, že máte s Mii radost a užijete si s pejsky hodně legrace. Budete potřebovat ještě košík? Budu ted objednávat v Anglii coursingové košíky, jsou měkčí, lehčí a stabilnější. Mají jen černé a bílé, na pejskovi v tramvaji vypadá líp než ,kennelový,.
jitka

Příspěvekod HANIČKA v 14 lis 2011 16:53

Dobrý den paní Jitko ten kožíšek už má dávno pryč má nádhernou srst a leskne se je pravda že jim dávám lososový olej do papání.Právě že se venku klepe jako ratlík ale dávám jí ho jen když foukal ten studený vítr.Dnes tak nefoukalo tak jsem jí ho nedala.Jinak košík bych si určitě vzala a radši černý.Děkuji a s pozdravem Hanka a pejsci. {5;35}
HANIČKA

Příspěvekod Zuzana v 15 lis 2011 09:17

Zdravíme Miušku, jsem ráda, že se vám společně daří a moc se těšíme na fotky...
Zuzana, Bedříšek, Jenny a náš páníček Michal
Zuzana

Mia

Příspěvekod R횹a v 26 lis 2011 22:11

Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
R횹a

PředchozíDalší

Zpět na Adoptovaní