Adopce chrtů - Greyhound Adoption Czech Republic

Adopce psů - greyhound, galgo, lurcher a podenco

Přejít na obsah

Taz - Pupíček

Zde se dozvíte vše o adoptovaných pejscích v ČR. Zadejte profil svého pejska.

Taz - Pupíček

Příspěvekod Draza v 26 srp 2009 18:40

tak Vsechny moc zdravim,koukam,ze se dohadujete o tom,zda je to Pupik,nebo neni,ja si myslim,ze to Pupicek je,naprsnka je stejna i pacicky,v obliceji se hodne zmenil,ale zihani ma stejne,akorat neni tak lesklej.A vlastne muj nzor na tyhle dohady je jeden,jsem stastna za toho Pupicka co priletel a jinyho uz bych nechtela...Je to uzasnej pes,od priletu,co zavrtel ocaskem:o) v aute byl uzasnej,moc se mu tam sice nechtelo,ale na piskotu tam zajel jak po masle:o)Jinak doma si vse ocichal,vsechno prosel,pak sel do pelisku,kde ho zaujali hracky a od te doby je videt,ze je spokojenej,oddanej a neuveritelnej chlapak:o)jinak v noci byl nervozni,chodil po byte,ve dve hodiny rano me jeste vytahl ven se vycurat,jinak spinkal natazenej podel me,hlavicku na hrudniku a nechal se mazlikovat:o)hlavne vubec nema tendenci doma curat,to me moc potesil,jak rikam,je to velikej sikula.dneska jsme nakoupili obojek a voditko prodluzovaci,tak si pprochazky uziva a opravdu vypada moc spokojene,jinak ho mam porad za prdelkou,ale to je pochopitelne,boji se,abych mu nezmizla:o)akorat jsme ted byli na veterine a pan dokktor z nas byl unesenej,jak je Pupik strasne hodnej a namazal nam jeste sesity kulicky,celyho Pupicka prohlidnul a ze je dobrej,akorat nam Pupicek kasle a ze se asi zrejme nekde cestou nastydnul,tak nas bude pozorovat,taky nasel neco zdurelyho na brisku,ale to pry taky pohlidame,takze uzasny.Jsme krasni mladi a dravy,tak ted uz si to budeme jen uzivat,mladeznik si to uziva zrovna ted,lezi rozplaclej na postylce,kouka,co delam a jedno ucho mu stoji,kdyz se na nej podivam,tak mam pocit,ze kdyby umel mluvit,tak mi vyzna lasku:o)po vikendu poslu fotecky...Jinak bych moc rada podekovala Vsem,kdo se podilel na tom,aby tady Pupicek s nami mohl byt.Dekuji Draza
Draza

Re: Taz - Pupíček

Příspěvekod Solejka v 26 srp 2009 18:44

Jupííí, chceme fotečku i s paničkou :))))
Solejka

Příspěvekod Magda v 26 srp 2009 18:47

Drážo, vy jste to napsala naprosto výstižně, přesně, díky. Jsem moc ráda, že jste si s Pupínkem padli do oka, no po všech těch peripetiích jste si souzeni. Moc Vám to přeju oběma, a teď už jen samé krásné dny. Budeme se těšit na foto. ""5-()
Magda

Příspěvekod Magda v 26 srp 2009 18:49

Solejko vydržte foto z letiště se zpracovává, přijeli jsme včera pozdě, za chvilku tu bude, ať to Pupínek má od začátku.
Magda

Příspěvekod Solejka v 26 srp 2009 18:51

Tak to je ještě lepší :) Díky, Magdi. Když je teď Tazík taky z Prahy, tak chci mít přehled. Hihi, zvědavka :)))
Solejka

Příspěvekod Draza v 26 srp 2009 19:01

Dekuji Vam Magdi,taky to pro me bylo narocny,ale jak rikate,presne takovej pocit mam,ten pejsek mi vidi az do duse a to je neco neuveritelnyho.jinak jsem dneska byla na transfuzi krve a tak musel chte nechte byt Pupik sam doma a to neuverite co udelal:o) dala jsem mu do kuchyne pelisek,hracky vsechno,prijdu,koukam nikde nic neudelal,otocim se a otevrenej botnik,kde jsou normalni dvirka a moje kozacky venku,uvnitr spousta bot,zkratka me potreboval cejtit,zapomnela jsem mu tam nechat tricko,nebo cokoli,tak jdu z hruzou na ty boty,ze je okouknu,jak dopadli a vubec nic jim nebylo:o) Neni to uzasnak:o)Tak dostal veeelikou pusu:o)
Draza

Příspěvekod L + L v 26 srp 2009 19:04

Tož se mrkněte,
trocha fota z příletu :113:
http://www.adopcechrtuforum.cz/srpenletiste.html

:41:
Klikněte a podívejte se na další naše nová videa, je jich už více než 450 !!!:
video.html
L + L
Administrátor

Příspěvekod Kateřina v 26 srp 2009 19:23

Paráda. Jenom si říkám, aby tam na Ruzyni už neměli vyčůraný kolečko :lol: :lol: :lol: Moc se těším, až se všichni sejdem na venčení ve Vysočanech a doufám, že tam Pupík s paničkou taky nebudou chybět :D Jinak Pupík je nádhernej pejsek, a jeslti je takhle šikovnej, tak to je fakt výhra. Jinak super, že je zdravý a to bříško se pohlídá a uvidí se 8-)
Posílám pohlazení :103:
Kateřina

Příspěvekod Draza v 26 srp 2009 19:30

Dekujeme za fotecky,hned jak prijdu na to jak na to a az prijedeme z chaty a bude toho vic,tak to tam soupnu.Dekujeme,Pupicek je krasnej a k tomu ma i krasnou dusicku,to je vyhra nejvetsi:o)Urcite,pujdeme na Meteor,ja bydlim na Hloubetine,takze jsme tam tram za chvilku,to se ale jeste domluvime:o)Jinak mam jeste otazecku zkusenejsim,Pupik ted usnul,ale ikdyz spi,tak se mi zda,ze porad dost dycha,je to u nich normalni??
Draza

Příspěvekod Kateřina v 26 srp 2009 19:41

To dýchání můžou být napnutý nervíky. Měl toho za poslední dobu hodně co zpracovat, takže i když se třeba nezdá, je určitě nervozní. Navíc je ještě dost teplo, takže já bych pozorovala a neřešila to, kdyby se to za pár dní neuklidnilo, tak pak to třeba začít řešit s vetem.... ;)
Kateřina

Další

Zpět na Adoptovaní