Adopce chrtů - Greyhound Adoption Czech Republic

Adopce psů - greyhound, galgo, lurcher a podenco

Přejít na obsah

Taz - Pupíček

Zde se dozvíte vše o adoptovaných pejscích v ČR. Zadejte profil svého pejska.

Re: Taz - Pupíček

Příspěvekod Lenka Č v 14 pro 2009 21:25

krásný :113: :103:
Lenka,Michal a Matýsek+ grey Bob,afghán Barbucha Armani a Agátta hroznýšová a Emilie osminohá
Lenka Č

Příspěvekod Draza v 17 pro 2009 20:43

Tak my mame jednu radostnou zpravu,nasla jsem kousek od nas jedno takovy velky oploceny hriste,tak jsme tam byli s Pupinem dneska radit a bylo to super,mladej ve snehu lita jak blazen a strasne se mu to libi :o) Tak uz vim,kam budeme v tydnu chodit,mam z toho ohromnou radost a nejen ja :8:
Draza

Příspěvekod pzlkovanova v 18 pro 2009 10:12

Dráži kde je to ???
pzlkovanova

Příspěvekod Draza v 18 pro 2009 10:44

Ahoj,mame to kousek od baraku je to sice na pozemku spojenym se skolou,ale je tam normalne vstup i z venci a neni tam nikde ze tam psi nesmi,budeme taam prozatim chodit jen vecer,aby jsme nikoho nepohorsovali,my teda vlastne ani jinak v tydnu nemuzeme nez vecer:o)kazdopadne to uplne staci na vybehani a na hrani si tam na volno a cviceni.
Draza

Příspěvekod Kateřina v 22 pro 2009 10:57

A to je někde na čerňáku?
Kateřina

Příspěvekod pzlkovanova v 22 pro 2009 13:13

Dělá tajnosti ta Dráža viď Káťo :18:
pzlkovanova

Příspěvekod Draza v 22 pro 2009 16:24

Kato,je to jeste na Hloubetine,ale smerem jakoby na cernak,je tam nejaka zakladka ci co,vcera jsme se tam byli vylitat,jsem z mladyho zase nemohla,lital tak rychle,ze ten snih za nim jen prasil,byl fakt ftipnej a kdyz brzdil,tak si uplne uzival,jak mu to jeste jede po tom snehu a pak poskocil vzdycky radosti,je to prdlous,ale je s nim sranda,pak tam beham ja do kolecka,to abych tam nezmrzla,tak mi beha u nohy,ale kdyz ho to chytne,zacne na me skakat a blbnout,jako pojd se honit.njn,kdyz tam nejsou zadny jiny psi,je panicka dobra :8: Uz se moc tesime na jeziska,ve ctvrtek dopo mi prijede stromecek,tak jsem zvedava na mladyho,co bude delat,uz ted chodi kolem darku a strka do nich nos :68: Tak verim,ze i Vy budete mit spokojene Vanoce se svymi milacky,jako ja s tim mym pubertackem ((8:))
Draza

Příspěvekod pzlkovanova v 22 pro 2009 16:44

Dráží, jestli bude stromeček živí, tak to tipuji na čůrando grando :21: :21: ... já mám naštěstí umělý, ale taky se nechám překvapit co Tiger vyvede (tipuju že ho buď počůrá, nebo z něho bude sundavat ozdoby a nebo ho sundá prostě celej :21: )
pzlkovanova

Příspěvekod Draza v 22 pro 2009 16:52

:o)))Zivej bude,ale uz mam pro nej misto na stole,ale stejne,jsem na nej zvedava,ale letos se budu muset rozloucit s cokoladovyma ozdubkama,to by byl magnet.
Draza

Příspěvekod pzlkovanova v 22 pro 2009 17:06

aha.. tak to máš v tom případě posychrovaný.. na stole by mohl být v bezpečí :103: ... to Tiger už mi tady zaútočil na takovou vánoční sovu - dekoraci, kterou jsem vyndala na vánoce a dala na tv stolek... prý "co to tady je, to sem nepatří" , tak to sundal, ale dál nic nestihl, páč jsem ho odchytila :113:
pzlkovanova

PředchozíDalší

Zpět na Adoptovaní