Adopce chrtů - Greyhound Adoption Czech Republic

Adopce psů - greyhound, galgo, lurcher a podenco

Přejít na obsah

Tasio

Zde se dozvíte vše o adoptovaných pejscích v ČR. Zadejte profil svého pejska.

Tasio

Příspěvekod pupulu v 29 srp 2009 05:10

Pes, žíhaný, narozen 2005

Tasio je velice pěkný galgo.
Je hodný, má láskyplnou povahu a dobře vychází s ostatními.
V brzké době proběhne kastrace, laboratorní vyšetření krve a pejsek bude připraven na cestu někam domů k rodince.
""-(5)

Obrázek
Je 6 hod. ráno před 45 min. jsme dorazili domů.Páneček si šel dajnout a já připravuji vše na výstavu kam za chvíli vyrážíme.Jen pár vět k Tasíkovi.Bude zatím bydlet u nás,protože sestra s přítelem se stěhují do svého.Pak Tasík zůstane snima.Po příjezdu domů si Tas okoukl kuchyň a jako by říkal-jo dobrý ,ale sám tu spát nebudu.A začal hledat kam se vrtnout.Opusinkoval se s Aďíkem a rozhodla jsem,že budou bydlet spolu.Aďulka novému kámošovi nechal i svůj pelíšek.(no trochu vyčůraně-protože pro Tasíka byl připraven úplně nový). :lol: A já zasedla stahovat fotky a oba tu leží a koukají na mě.(spíš tedy pochrupkávaj).Canty ta bude mít ráno amok-zase další pes a ještě k tomu opět větší než je ona. :D To jsem na to zvědavá.Bíba ho taky neviděla,nechávám to až na venčení což bude cca za půl hoďky.Tasík zatím neměl žádný pokus si něco očůrat,tak snad to bude v klidu.Při zastávce na pumpě se došel vyčůrat a na můj povel hopinky, skočil sám do auta.Celou cestu spal u ségry ,hlavu v klíně,zachumlanej pod dekou.Myslim,že to bude pěknej muchlák.Všechny zdravíme. :103:
pupulu

Re: Tasio

Příspěvekod dadynka v 29 srp 2009 06:28

Díky moc za první zprávy z transportu ze Španělska, moc Vám držím palečky, hlavně Adíkovi. Jsou zlatí, že se hned podělili o pelíšky. Za Tasinka velké díky Vám i sestřičce, moc krásný den všem :53: /§:7)
Kája s Baruš a naše štěstíčka Ladynka a Wingsík
dadynka

Příspěvekod Kateřina v 29 srp 2009 07:31

Super zprávy ;) Nejlepší bude, až zjistí, že už nikdy nikam nepojede a bude doma :) Jenom škoda, že zase nevidím ten obrázek :evil:
Kateřina

Příspěvekod evana v 29 srp 2009 09:01

Dobry den zdravim vsechny omlouvam se za chybi Tasanek okupuje me i mou zidli.Je to ten nejhodnejsi broucek predchvili jsme byli koupit nove voditko protoze toho zatahovaciho se bal jak to cuka a ddela rany.Jedine co se jeste nepovedlo abyse nejak poradne napil jist take nechce vcera si vzal jen par pamlsku dnes jeste nic musise drobecek asi rozkoukat ale s pupulinou smecou se nauci urvat si svuj kus zvance.Po schodech chodi pomalounku ale pekne aut se nak moc neboji lidi take ne takze to zatim vypada ze mame ve vsem stesti.Omlouvam se ale uz koncim a jdu se venovat Tasijkovi a me drahe polovicce jo a mimochodem jak sem cekala pritele okouzlil takze s chrtu se mu libi jen prej adik snowe se libil a Tasio :P .Jinak vsem dekuji za pomoc a za podporu picele tehle akci. Preji hezky den
evana

Příspěvekod tereyska v 29 srp 2009 09:43

:) děkujeme za zprávičky pupululu a snad si odpočinete brzo, vítáme Tasia :8: , fajn že jsou kámoši a ať vám to klapne dnes , hezký víkend celé smečce :103:
tereyska

Příspěvekod pupulu v 29 srp 2009 14:43

fotečky transport galgů 28.8.09:

http://www.pupulu.cz/index.php/fotogale ... cr-28.8.09

Ještě jednou chci všem moc poděkovat za super atmosféru během čekání.Speciální dík a obdiv má Lucky,jelikož dokázala volat na všechny světové strany a hlavně v několika řečích a vše pěkně vyřídila a zvládla. :113:
pupulu

Příspěvekod Lenka Č v 29 srp 2009 15:20

Vítáme Tasia :3: krásné fotky :113: :103:
Lenka,Michal a Matýsek+ grey Bob,afghán Barbucha Armani a Agátta hroznýšová a Emilie osminohá
Lenka Č

Příspěvekod Lucky v 29 srp 2009 16:00

To je fajn, že jste dobře dorazili :-) Díky moc za první zprávy.
Jsem šťastná, že Tasio má moc prima rodinku. A je to miláček "malinká". :8:
Lucky

Příspěvekod tereyska v 29 srp 2009 20:01

holky šikovné :113: .. Lucky máš taky 1* :103:
tereyska

Příspěvekod pupulu v 29 srp 2009 20:29

Takže ještě něco foteček z lítání na cvičáku-pro Tasia poprvé.Moc se mu to líbilo,ale fota jak běhaj jsou rozmazaná-protože to se nedá fotit s bleskem.Tak jindy.A fotečky venčení-skupina háravek a Tasio:

http://www.pupulu.cz/index.php/fotogale ... venen-chrt
:103:
pupulu

Další

Zpět na Adoptovaní