Adopce chrtů - Greyhound Adoption Czech Republic

Adopce psů - greyhound, galgo, lurcher a podenco

Přejít na obsah

AUDREY (Karina) a EMILY - greyhounds GB

Zde se dozvíte vše o adoptovaných pejscích v ČR. Zadejte profil svého pejska.

Re: AUDREY (Karina) a EMILY - greyhounds GB

Příspěvekod Chelsea v 17 led 2013 14:33

Jojo přesně tak, před chvílí byla sama doma tak cca 10 minut a rozkousala mi botu. Chválit se nemá moc brzy.
Ach jo. Zrovna, když jsem si říkala, jak jí to jde být doma sama. Mě z ní trefí, že já jsem na ty RGT stránky lezla.
Chelsea

Příspěvekod Verda v 17 led 2013 17:11

klído ji nechte košík, když je doma sama...
Verda

Příspěvekod Dáša Trojáková v 17 led 2013 18:55

Ona je ještě mqaličká.. vyroste z toho, možná by nebylo od věci, kdybyste jí zavírali do jedné místnosti, a odstranili všechny věci. Když byla naše borderka malá, tak dostala pelíšek do chodby, misku a granulky s hračkama a tam byla hodná :-)
ObrázekPes je jediné stvoření, které vás miluje víc než sebe a jestli nejde po smrti do nebe, tak chci jít tam, kam půjde on...
Dáša Trojáková

Příspěvekod monika v 17 led 2013 20:01

Nám takhle "hospodařila" bulteriérka, kousala koberece, dveře, kabely....koupili jsme klec (výstavní, vel. asi na ovčouna), tam jsme jí dali pelíšek, klec jsem přikryla hadrem, který krásně ladil se sedačkou v obýváku :-)), na kleci byl super úložný prostor a Agáta tam měla super "doupě", přes den a v noci tam chrápala a jen když jsme odcházeli, tak jsme jí tam zavírali (to jsem jí tam dala misku s vodou)...je tedy fakt, že jsem tenkrát byla na mateřské, takže tam bývala tak max. 3 hodiny....ale kolikrát ani nevylezla, když jsme přišli a chrápala dál...asi po roce jsme klec mrskli do sklepa a mrzí nás, že jsme jí nekoupili dřív, protože bychom si ušetřili dost peněz a taky nervů...
Ale je fakt, že by to chtělo uklízet všechno, co by mohla zničit (pokud to jde) a omezit jí pohyb třeba jen v jedné místnosti, aby škody byly co nejmenší.....
Monika, Agáta-bulteriérka a Sue-greyhoundice
monika

Příspěvekod Chelsea v 18 led 2013 13:53

Nevím jak to dělá, ale dokáže ty lumpárny i s košíkem. Ona ho má vždy, když nejsem doma, to by zatím jinak nešlo.
Pytel s granulema zvládla i s tim košíkem. A má omezený prostor jen v předsíni a do děcáku. Zmenšit to už nejde, máme menší předsíň. Je to ďábel .Dneska mi zlikvidovala tašku s nákupem a roztahala po půl bytě - ale to je moje chyba, špatně jsem zavřela do kuchyně. Zvládla to i s náhubkem šikula. Ale vypadá jak andílek, dám sem pak pár fotek. Ona na nich vypadá jak nejhodnější pejsek na světě.
Chelsea

Příspěvekod monika v 18 led 2013 15:07

To je můra... {5;38}
Nojo, oni koukají, že by jim člověk dal korunu...:-))
Ale vydržte, bude líp, i když je to o nervy...
Monika, Agáta-bulteriérka a Sue-greyhoundice
monika

Příspěvekod Veronika Křimská v 18 led 2013 16:13

Tohle je fakt o tom snažit se to přežít a hodně psa zatěžovat - psychicky i fyzicky. S třetím rokem věku to přejde, uvidíte :-) Habunina už je taky hodňouš a to si myslím, že s Freddiem od Chatchie vyváděli největší chujoviny :D
Veronika Křimská

Příspěvekod catchie v 21 led 2013 00:52

Coze? Freddie a chujoviny?! No Veru, takovy pomluvy! :-D na Fredaka plati proste utahani. Dlouhe prochazky, trenovani poslusnosti, hry, u kterych musi zapojit mozek... Byly doby, kdy jsem i pri praci travila s nim treba ctyri hodiny denne dlouhou prochazkou. Teda, prochazky to moc nebyly. Schvalne jsem ho brala na "narocna" mista - chuze u nohy v centru mesta, mhd, parky preplnene psy, vlaky, mosty, ohrady se zveri, cviky na psim hristi, pecovatelsky dum, kone... Proste zajistit to, aby po mem odchodu odpadnul.
Štěně Nery a Felíska galgo Alfredo, galga Marisol a kobylka ČT Amanda; tzv. "víkendoví psíci" český teriér Taxis, kříženec Charlie; z lidské smečky: já (Katka) a partner Mirek :)
catchie

Příspěvekod Veronika Křimská v 21 led 2013 11:08

Přeeesně, Kačko, chce je to prostě fyzicky i psychicky úplně zrušit :lol: A po třetím roce je to už pohodička :-)
Veronika Křimská

Příspěvekod Chelsea v 15 úno 2013 13:40

Vkládám pár fotek Emilky, vypadá na nich , že je absolutně nejhodnější pes :lol:
Doufám, že se mi nahrajou...
Přílohy

Emi 3.jpg
Emi 3.jpg (101 KiB) Zobrazeno 1711 krát

Emi2.jpg
Emi2.jpg (100.03 KiB) Zobrazeno 1711 krát

Emi 1.jpg
Emi 1.jpg (49.13 KiB) Zobrazeno 1711 krát
Chelsea

PředchozíDalší

Zpět na Adoptovaní