Adopce chrtů - Greyhound Adoption Czech Republic

Adopce psů - greyhound, galgo, lurcher a podenco

Přejít na obsah

Lesco

Zde se dozvíte vše o adoptovaných pejscích v ČR. Zadejte profil svého pejska.

Re: Lesco

Příspěvekod pzlkovanova v 20 říj 2009 06:53

Ty fotky jsou nádherné.. jak na pohlednici ta v té trávě a ten xichtík :105:
pzlkovanova

Příspěvekod Martin Kalenda v 20 říj 2009 09:07

moc pěkný fotky :103: my začínáme už taky topit v krbu a musím se přiznat,že já sama mám ráda když se můžu natáhnout před krb a koukat jak praská dřevo.... a to teplo ""5-()
naštěstí o místo před krbem nemusím s nikým moc bojovat,protože Sofka tam neleží a Walík jen občas a to se tam spolu naštěstí vejdem :113:
Kalendovi,Sofie a Wally

http://www.steel-edge.cz
Martin Kalenda

Příspěvekod tereyska v 20 říj 2009 23:37

.. úžasňák .. fakt fotečky jsou moc krásné a je to klučina spokojený .. krasavec :11: :103:
žíhaňák jeden :)
tereyska

Příspěvekod Magda v 17 lis 2009 10:09

Včera jsem mluvila se Šárkou, přijedou do Chrastavy, moc se těšíme, Lesco je hyperaktivní Šárka vše zvládá s humorem sobě vlastním :lol: Poslední výstřelek puberťáčka Lescouška byly rozkousané pásy v autě a ožraná řadící páka, když musel deset minut čekat na paničku, a to tam nebyl sám ale s vipetkou Ejmi.Doma sám nezůstává, stalo se tak pouze jednou na pár minut v noci, když Šárka jela pro syna na nádraží, návrat prý byl jako z hrůzostrašného filmu, Šárka mu nechala svítit, a z domu se ozýval srdceryvný nářek :lol: Prostě Lesco závislák. :11:
Magda

Příspěvekod tereyska v 17 lis 2009 19:55

..hlavně, že to bere z humorem :lol:
kdyby náhodou ..potřebovala pomoci - jak naučit mladýho "být sám doma" - což známe u nás - můžu předat :) aby si zyvkl a nebyl z toho mimo pořád ;)
tereyska

Příspěvekod evana v 18 lis 2009 13:38

to je super zpravicka ze dorazi uz se na kolegu tesime :103: :103:
evana

Příspěvekod pzlkovanova v 14 pro 2009 12:37

Ahoj Šári, porsím můžeš se mi ozvat na můj e-mail ohledně té známky, jak jsme se bavily na srazu? ... díky moc :11: : ticklemetiger@seznam.cz
pzlkovanova

Příspěvekod Lenka Č v 07 kvě 2010 22:47

Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Lenka,Michal a Matýsek+ grey Bob,afghán Barbucha Armani a Agátta hroznýšová a Emilie osminohá
Lenka Č

Příspěvekod Lenka Č v 07 kvě 2010 22:58

a ještě jedna
Obrázek
Lenka,Michal a Matýsek+ grey Bob,afghán Barbucha Armani a Agátta hroznýšová a Emilie osminohá
Lenka Č

Příspěvekod pzlkovanova v 03 úno 2011 10:18

No jo, ta naše Šárka - pořád to forum zanedbává :lol: .. ale nebojte, Magda je se Šárkou ve spojení telefonicky a uričtě Lescouše uvidíme zase na srazíku!
pzlkovanova

PředchozíDalší

Zpět na Adoptovaní