Adopce chrtů - Greyhound Adoption Czech Republic

Adopce psů - greyhound, galgo, lurcher a podenco

Přejít na obsah

Summer & Lionel (Brickfield Crash & Devils Assassin)

Zde se dozvíte vše o adoptovaných pejscích v ČR. Zadejte profil svého pejska.

Re: Summer & Lionel (Brickfield Crash & Devils Assassin)

Příspěvekod Monika v 30 črc 2011 11:59

Muj prvni pejsek ze spanelska si zlomil krajni prst na prední noze... vet mi doporucil nechat to srust bez fixace.... a pokud by to v budoucnu zlobilo , pak bude prstík potreba amputovat... bral , leky proti zánětu a ATB.
Fixaci nedoporucil, kvuli spatnému prokrvení a prstík by mohl začít odumírat...
Léčba trvala 6týdnů, prst se krásně zahojil a pejsek pak vubec nkulhal (ze začátku po nějakém ostřejším běhu trochu)... po zlomenine mi vet doporucil postupný návrat k běžnému režimu cca po 2-3 měsících....
Monika

Příspěvekod maru126 v 15 srp 2011 10:26

tak nas marod ma stehy venku na zadni noze je zanet zalecen, predni noha se zlomenym prstem se leci taky paradne, tak jsme nadseni. Summer moc nadsena neni, protoze ma zaracha bez prochazek jeste na 14 dni :? Planujeme navrat do CR behem 2 mesicu, tak doufame, ze se s vami vsemi brzy potkame:o))
maru126

Příspěvekod Verda v 15 srp 2011 11:10

Chudák, bez procházek :)
Verda

Příspěvekod Yvett v 15 srp 2011 15:05

Procházky jsou momentálně naprosto zanedbatelná věc oproti zlomenýmu prstíku. Mám velkou radost, že se holčičce prstík dobře hojí a veterinář nedostal šanci ho amputovat. Jen tak dál holčičko a za chviličku budeš jako rybička. Ještě, že máš tak hodnou a milující paničku. Moc ráda bych Vás někdy viděla. Třeba se to podaří až přijedete. Tak se zatím mějte hezky a opatrujte se. Papa :103:
Yvett, Columbo, Judy a teddy Jolly
Yvett

Předchozí

Zpět na Adoptovaní