Adopce chrtů - Greyhound Adoption Czech Republic

Adopce psů - greyhound, galgo, lurcher a podenco

Přejít na obsah

Summer & Lionel (Brickfield Crash & Devils Assassin)

Zde se dozvíte vše o adoptovaných pejscích v ČR. Zadejte profil svého pejska.

Re: Summer & Lionel (Brickfield Crash & Devils Assassin)

Příspěvekod Magda v 29 led 2011 11:41

Zdravíme do Anglie, no novinek máte hodně, pejsci si to užívají a vy s nimy. Bolavá nožička se vyléčí, no, ne ůplně, ale když se nebude přetěžovat, tak to půjde, držíme palce ať jste zdravý. Tady novinek mnoho, chrtíci z Azuristánu se mají nádherně, byli s námi i na vánočním srazu, no a také jsme pomohli pár pejskům z českých útulků a těšíme se na nové chrtíky z Anglie a podency z Lanzarote. Jo a také jsme udělali transport tří galgos z perrery ze Španělska, a Nerinka, dorazila nakrytá, takže máme 9 miminek.
viewtopic.php?f=94&t=2416&start=660
Hrdý otec je Lucas, nyní Felízek. perrera2010.html
Magda

Příspěvekod pzlkovanova v 29 led 2011 12:36

Ahojky Maru, moc děkujeme za nové zprávičky.. to je náhoda, já zrovna nedávno byla s klukama také na agility a Dannýka to dost bavilo - viz náš topík :D
Lio bude v pohodě, když se bude šetřit a brát kloubní výživu - holt nemůže tolik tajtrdlíkovat ;)
pzlkovanova

Příspěvekod maru126 v 29 led 2011 18:17

Veterinar agility pro Lia uz nedoporucuje:o(( Summer je OK je mlada a nema ani tolik odbehano tak neni zhuntovana:o)) odbehala jen nejakych 7 zavodu a sla k adopci:o)) Lio je spokojenej na hristi s kusem hadru kterej vyhazuje do vzduchu a chyta:o)) Vitaminky na artritydu bereme poctive mame "extrakty z musle" a docela se to uklidnilo. Vet nam doporucoval ruzne chemikalie, ale zvolili jsme prirodni verzi bez chemikalii je to sice drahe, ale co by clovek neudelal pro sve mazanky:o))
maru126

Příspěvekod maru126 v 12 úno 2011 15:56

Musime se pochlubit :o)) jsme na pohlednicich/kartach RGT :P
Přílohy

RGT pohlednice.jpg
RGT pohlednice.jpg (9.89 KiB) Zobrazeno 2165 krát
maru126

Příspěvekod Lenka Č v 12 úno 2011 16:43

krásný :113:
Lenka,Michal a Matýsek+ grey Bob,afghán Barbucha Armani a Agátta hroznýšová a Emilie osminohá
Lenka Č

Příspěvekod wild owl v 12 úno 2011 16:56

:D pěkné, pěkné! :113:
Lída, greyové Jet, Boss a Tiny, podenco Luna, Dani a Tíma (Timanfaya) plus další ...
http://wildowl.webnode.cz/
http://wildowl.rajce.idnes.cz/
http://www.youtube.com/user/rejcka13?feature=mhum
wild owl

Příspěvekod maru126 v 30 črc 2011 09:02

Tak se po delsi dobe hlasime z anglie...a mame spatne zpravy. Summer si zlomila prst na predni noze kdyz blaznila na hristi a taky si rozsekla zadni nohu a ma tam par stehu :o((( tak mame 2 packu zafacovany az po kolena a cpeme se spoustou prasku:o((( chudinka nase mala ma na 8 tydnu po litani.
Veterinar ji chtel prst ufiknout , ale s tim jsem nesouhlasila, chci to nejdriv zkusit jestli se to chyti samo:o(
Mate nekdo zkusenosti z polamanyma prstama? {5;19}
maru126

Příspěvekod Yvett v 30 črc 2011 09:20

Chudinka Summer, to je mi jí opravdu líto. S polámanými prsty zkušenost nemám, ale vím, že ani u lidí se zlomený prst na noze nesádruje. Zafixuje se dobře náplastí. Musí být dobře zpevněný a pokud možno co nejméně chodit. Ještě bych zkusila nejdřív zlomený prstík vypodložit nějakou umělohmotnou nebo dřevěnou špachtličkou (samozřejmě úměrnou velikost prstíku) něco podobného co mají u lékaře, když se Vám dívají do krku. Pak bych to dobře přelepila náplastí (bez polštářku). Dlahu bych nechala mini. 14 dní. Takhle jsem měla zlomený prst na noze já. Na pohotovosti mi ho přelepili jenom náplastí a poslali domu. Prst mi srostl bez nejmenších problémů. Už opravdu dříve, když jsem měla slepice, tak jedné se zlomila noha. Léčila jsem jí stejně jak Vám to popisuji. Slepici se noha opravdu zhojila a běhala vesele dál. Ještě bych to podpořila vitamíny a minerály. Zlomený prstík u nohy není rozhodně k amputaci. Udělala jste vysloveně dobře, že jste s amputací nasouhlasila a snažíte se zabojovat. :41: Budeme Vám s Kolouškem držet všechny pěstičky. :3:
Yvett, Columbo, Judy a teddy Jolly
Yvett

Příspěvekod maru126 v 30 črc 2011 11:53

To jsem si taky rikala, ze ufiknout by to byla skoda, ale je to pry nejjednodussi reseni a rychle hojeni, ze se to bezne u zavodnich greyhoundu dela, ale my se nedame. Ted to ma chudinka zabandazovany az po koleno a lezime. Ma leky od bolesti 4x denne a dvoje antibiotika kvuli te zadni noze kterou zi zmordovala taky unikatne. Chudatko nase maly. V pondeli jdeme na prevaz obou pacicek tak uvidime.
maru126

PředchozíDalší

Zpět na Adoptovaní