Adopce chrtů - Greyhound Adoption Czech Republic

Adopce psů - greyhound, galgo, lurcher a podenco

Přejít na obsah

Biddy greyhound

Zde se dozvíte vše o adoptovaných pejscích v ČR. Zadejte profil svého pejska.

Biddy greyhound

Příspěvekod L + L v 29 črc 2011 14:55

Biddy

pohlaví: fena
Závodní jméno: Rooska Biddy
Datum narození: 2009-03-31
Barva: černá

Obrázek

Biddynka přijela do ČR 30.4.2011 a říká o sobě:
Jsem milá, usměvavá holka, poněkud plašší ze začátku, mám ráda procházky, klidně delší, mazlení, děti a všechny pejsky dokážu tolerovat.
Problém mám s cizími kočičkami, které by chtěly přelézt plot na náš pozemek.

Biddynka našla svůj nový domov v Roudnici a dnes tam za velkého loučení se smečkou odjela..

Obrázek

U videa čekáme opět na Youtube a vybranou hudbu...
Klikněte a podívejte se na další naše nová videa, je jich už více než 450 !!!:
video.html
L + L
Administrátor

Re: Biddy greyhound

Příspěvekod Maceska v 29 črc 2011 19:12

No vida, to netrvalo ani tak dlouho a holčička má své doma. Přejeme hodně radosti :-)
Maceska

Příspěvekod Jana v 29 črc 2011 19:31

Milá rodinko a Biddy přejeme krásnej a spokojenej život Vám všem. Je bezvadný,že je holčička už opravdu doma a budou jí mít rádi. Díky a krásnej a pohodovej život! "1"-()
Agir a Keliška a Jana ze Dvorů
Jana

Příspěvekod iprejzova v 29 črc 2011 20:27

Bidduška zdraví z Roudnice nad Labem {5;16} Dneska jsem konečně dorazila do svého domova,kde už zůstanu.Mám tu 3 psí kamarády,samý kluky.Když se se mnou seznamovali,tak Ruby na mě štěkal.Ale to jen tak machroval,abych viděla,jaký je to frajer a všechny nás ohlídá.Si myslel,že jsem nějaká bačkora či co {5;24} ale nechala jsem ho ať si to dneska ještě myslí {5;16} Pak jsme všichni šli na procházku,aby jsme si na sebe všichni lépe zvykli.Pak ale holky napadlo,že půjdeme na oběd,tak mě dali do auta i s klukama na zadní sedačku.Jsem si dala hlavu na Rubika,aby viděl,že se ho nebojím ""1-() a frčeli jsme.Holky se najedli,my jsme jim všichni koukali do talíře,ale nic jsme nedostali,jen vodu.Prý je pro pejsky lidské jídlo nezdravé....Pak jsme jeli za jejich kámošem,abych omrkla jeho oplocený pozemek,jestli se mi tam bude líbit.Trochu jsem tam lítala,udělala bobek a bylo to jasný.....v pondělí dostanou holky klíče a bude se jezdit za "volnou zábavou" bez obojku.Kluci už tam vyhrabali díru,já se tam pak šla podívat a nic tam nebylo.....žádná myška :ugeek: Potom jsme šli do lesa,docela nuda.Pořád se mi pletly šišky pod nohy.Ale lepší jak v útulku {5;33} Když jsme konečně dorazili domů,dostali jsme všichni mlsky.Lekla jsem se,aby to už nebyla večeře.Protože to bych měla ještě hlad.Ale večeře na sebe nenechala dlouho čekat ""-() Masíčko s rýží,mrkví a petrželí.I banána jsem slupla ani jsem nemrkla.Míchaná vajíčka na máslíčku,to byla taky chuťovka.Z klece na mě koukal kakadu a dělal jak když tam není.Ale moc dlouho mu to nevydrželo.Zjistil,že jsem moc hodná holka a vylezl sám z klece.Viděl,že ležím u paničky,tak hned k nám přiběhl a chtěl mi přebírat chloupky "6"-() Mám je čisté,tak nevím co blbnul.Asi žárlil.Teď spinkám,protože jsem po všech dnešních zážitcích a dobrém papáníčku unavená jako kotě /§:1)
Ruby - labrador, Jimmy - vipet, Biddy - greyhound (GACR), Kleofáš - italský chrt, Rozárka - kakadu bílý, Peťula - andulka & Pack Leaders Iveta + Ivana

http://iprejzova.rajce.idnes.cz/
iprejzova

Příspěvekod Monča v 29 črc 2011 20:44

Gratulujeme Biddynce k novému domovu a ať už je napořád! Přejeme hodně štěstí!!! :54: :113:
Monča

Příspěvekod iprejzova v 29 črc 2011 20:58

seznamování s papouškem.jpg
seznamování s papouškem.jpg (118.58 KiB) Zobrazeno 2708 krát
Přílohy

večeře.jpg
večeře.jpg (107.3 KiB) Zobrazeno 2708 krát

Já a mí noví bráškové čekáme na véču.jpg
Já a mí noví bráškové čekáme na véču.jpg (108.52 KiB) Zobrazeno 2708 krát
Ruby - labrador, Jimmy - vipet, Biddy - greyhound (GACR), Kleofáš - italský chrt, Rozárka - kakadu bílý, Peťula - andulka & Pack Leaders Iveta + Ivana

http://iprejzova.rajce.idnes.cz/
iprejzova

Příspěvekod Yvett v 29 črc 2011 21:54

Biddynko, hodně štěstí v tvém novém domově. Ať jsi šťastná a šťastné dělej i všechny kolem sebe. Moc ti to přejeme. PS: krásné fotečky. "1"-() ""4-()
Yvett, Columbo, Judy a teddy Jolly
Yvett

Příspěvekod Maceska v 29 črc 2011 22:36

Mám pocit, že zase platí kdo si počká ten se dočká. Tak krásné povídání musí pramenit z úžasné rodinky. Holčičko, ty se budeš mít jak v ráji :-) A taky že si to zasloužíš.
Maceska

Příspěvekod Magda v 30 črc 2011 06:04

No to je naprosto úžasné povídání, Biddynko ty se máš nádherně.
Paničky jen prosím, Biddynku ohlídejte co se týče papouška. Ona mu neublíží schválně, ale při své hravosti by mohla mít snahu chytit ho. Tak opatrně, musí vědět, že do huby ho brát nesmí. A že ona do huby bere vše co jde žužlat, to vám teprve určitě ukáže.
Tak těšíme se na další zprávy a přejeme pohodu a klid se smečkou.
Magda

Příspěvekod Veronika Křimská v 30 črc 2011 07:03

Jé, Biddy má nádherný domov, tak přeji hodně štěstí :-) Kakadu je suprový a jak se nebojí :-) Je to pašák :-) Tenhle topík budu sledovat často :-)))
Veronika Křimská

Další

Zpět na Adoptovaní