Adopce chrtů - Greyhound Adoption Czech Republic

Adopce psů - greyhound, galgo, lurcher a podenco

Přejít na obsah

Biddy greyhound

Zde se dozvíte vše o adoptovaných pejscích v ČR. Zadejte profil svého pejska.

Re: Biddy greyhound

Příspěvekod iprejzova v 17 srp 2011 20:34

Ivuš upekla játrové sušenky a první várka málem zmizela i s plechem {5;24} pesani říkali ať zadělá další /§9:) že zaběhnou pro játra {5;33} prý to jsou vynikající sušenky,že lepší nejedli {5;26} to si na sebe Ivuš ušila ale bič :105: :21:
Ruby - labrador, Jimmy - vipet, Biddy - greyhound (GACR), Kleofáš - italský chrt, Rozárka - kakadu bílý, Peťula - andulka & Pack Leaders Iveta + Ivana

http://iprejzova.rajce.idnes.cz/
iprejzova

Příspěvekod Janina v 18 srp 2011 11:58

.... hodte, prosim, receptik na takovou naminu, neni-li tajny :11:
PES JE JEDINÉ STVOŘENÍ NA SVĚTĚ, KTERÉ VÁS MILUJE VÍC NEŽ SEBE
POKUD V RÁJI NEJSOU PSI, POTOM CHCI PO SMRTI JÍT TAM, KAM ODEŠLI ONI.
Janina

Příspěvekod wild owl v 18 srp 2011 12:08

Jani, není tajný, Lex ho sem už dávno dala (tady je napsaný po druhé, aby to nezapadlo, poprvé byl u některého ze psů nebo u "venčení"...)): viewtopic.php?f=168&t=4217
Lída, greyové Jet, Boss a Tiny, podenco Luna, Dani a Tíma (Timanfaya) plus další ...
http://wildowl.webnode.cz/
http://wildowl.rajce.idnes.cz/
http://www.youtube.com/user/rejcka13?feature=mhum
wild owl

Příspěvekod jolly.devil v 18 srp 2011 12:14

Pejsánci se fakt mohli zbláznit {5;39} Sice nemáme mixér, ale i tak se povedlo... měli to hold s kouskama jater :3: Ale myslím, že jim to ani trošku nevadilo ""1-() Dělala jsem rovnou dvojitou dávku a měla jsem co dělat, abych půlku ubránila, aby si mohli dát i dneska {5;24} Rozhodně to za tu práci stojí /§9:)
Ruby - labrador, Jimmy - vipet, Biddy - greyhound (GACR), Kleofáš - italský chrt, Rozárka - kakadu bílý, Peťula - andulka & Pack Leaders Iveta + Ivana
jolly.devil

Příspěvekod Janina v 18 srp 2011 12:28

.... dekujuuuu :113:
PES JE JEDINÉ STVOŘENÍ NA SVĚTĚ, KTERÉ VÁS MILUJE VÍC NEŽ SEBE
POKUD V RÁJI NEJSOU PSI, POTOM CHCI PO SMRTI JÍT TAM, KAM ODEŠLI ONI.
Janina

Příspěvekod Soňa v 18 srp 2011 12:30

{5;24} Tak to budeme muset taky o víkendu něco upéct.
Soňa,Vašek, retrívřice Aisha a grey Dash
Soňa

Příspěvekod westička v 18 srp 2011 13:48

Já o nich taky přemýšlela, ale Shaggymu játra moc nejedou. Takže asi budu píct jen pro Texe a Filipa :-)
Kousky jater jsou lepší, než rozmixovaná, ne? Něco jako kousky čokolády v lidských sušenkách :-D
"Za peníze si můžeš koupit docela dobrého psa, ale nekoupíš si zavrtění jeho ocasu."
westička

Příspěvekod jolly.devil v 18 srp 2011 13:49

Teď plánuji udělat obměnu a udělat to třeba s rybou nebo s masíčkem... no uvidíme, co vymyslím...
Jelikož nemáme ten mixér, tak to byla trošku makačka a játra jsem měla až za ušima, ale miláčkové mi tu piplačku vynahradili ""9-() ""9-() ""9-() Asi budu muset pořídit mixér, abysme je mohli dělat častěji, protože jinak je to rychlovka /§9:)
jolly.devil

Příspěvekod jolly.devil v 18 srp 2011 13:50

Terezko, to jsem si taky říkala, proto jsem se do nich pustila i bez mixéru, ale nakrájet půl kila jater na jemňounko, to bylo bomba :109: :) Ale teď jsem sjela internet a lidé to dělají i s rybou a i s masem, takže když nahradíš ta játra něčím jiným, určitě budou mít radost všichni.... Jinak ty sušenky voněly úplně úžasně :)
jolly.devil

Příspěvekod westička v 18 srp 2011 15:00

U nahrazení budu mít radost i já :-D Dneska jsme vážili psíky na veterině a tak přemýšlím, jestli si vubec nějaké sušenky zaslouží :-D
"Za peníze si můžeš koupit docela dobrého psa, ale nekoupíš si zavrtění jeho ocasu."
westička

PředchozíDalší

Zpět na Adoptovaní