Adopce chrtů - Greyhound Adoption Czech Republic

Adopce psů - greyhound, galgo, lurcher a podenco

Přejít na obsah

Charlie greyhound

Zde se dozvíte vše o adoptovaných pejscích v ČR. Zadejte profil svého pejska.

Re: Charlie greyhound

Příspěvekod Dáša Trojáková v 16 bře 2016 20:12

Moc všem díky :),
Byli jsme na rehabilitaci a Charlie má špatný kyčle a zkraceny šlachy :(. Příští týden jedeme zase a uvidíme jestli mi to pomůže. Jak už je mimo mentalne tak se bál a nechtěl ani do auta.. musela jsem pro Ziggyho ( tomu co Charlie ukazoval, že tady je to fajn a Ziggyho se bál všeho a boji se lidi dodnes, i když je to o 80 % Lepši :)), tak den rehabilitace i přes dva cizí lidi uklidňoval on Charlieho <3. Normální se taky bál skočit do auta a ten den skočil bez remcani a dobrovolne hned. .. neříkejte mi, že ti psi nic nanavíc necítí. .. není to pravda <3. Takže zkusíme jestli mu to to pomůže :)
ObrázekPes je jediné stvoření, které vás miluje víc než sebe a jestli nejde po smrti do nebe, tak chci jít tam, kam půjde on...
Dáša Trojáková

Re: Charlie greyhound

Příspěvekod Lidka v 16 bře 2016 23:40

Dáši teď jsi mi něco připomněla, když byla Bára z (dvojčat) nemocná (měly 9 měsíců) a musela být v nemocnici, doktoři třetí den chtěli, abychom za ní dovezli i její sestru Gabku. Dali jim postýlky vedle sebe na pokoj a Bára se začala uzdravovat, jedla, pila,prospívala a za 3 dny šly obě domů, přitom Gabče vlastně vůbec nic nebylo a byla úplně zdravá.
Tenkrát mi to přišlo neskutečné, že to fungovalo, že zdravé děcko muselo jít za svým dvojčetem a jen přítomnost vedle v postýlce na pokoji stačila, aby se ta nemocná z toho dostala...přitom holky jsou dvojčata dvojvaječná a každá je úplně jiná...takže psychika u nás zafungovala pod vedením lékařů...do teď se mi to zdá zvláštní...ale bylo to tak...takže pejsci na sebe fixovaní to mohou cítit taky tak...držím moc palečky ať se to srovná... pohlaď kluky a
moc tě zdravíme a myslíme na vás tady všichni doma...:-).
Maldini už s námi není,...avšak poslal nám Tajgyho, jako jeho pohlazení ...
Tiger+L+J
Lidka

Předchozí

Zpět na Adoptovaní