Adopce chrtů - Greyhound Adoption Czech Republic

Adopce psů - greyhound, galgo, lurcher a podenco

Přejít na obsah

DENNIS greyhound

Zde se dozvíte vše o adoptovaných pejscích v ČR. Zadejte profil svého pejska.

DENNIS greyhound

Příspěvekod L + L v 14 srp 2011 12:24

DENNIS

Závodní jméno: Eezar Winner
Datum narození: 2005-11-01
Barva: bílá s modrým žíháním
Tetování: MPN7
Příjezd do ČR: 2.7.2011

Pejsek Dennis odběhal 75 závodů a nyní už je doma v Praze

Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek

Dnes odjel domů do Prahy, ale brzičko pojede na svoji první společnou dovolenou
s paničkou do Jižních Čech, kde stráví krásné chvíle s novým kamarádem Brandy z Brna...

Trocha videa:
Klikněte a podívejte se na další naše nová videa, je jich už více než 450 !!!:
video.html
L + L
Administrátor

Re: DENNIS greyhound

Příspěvekod ordeel v 14 srp 2011 12:40

Dennisku vítej mezi Pražáky! ""4-() Doufám, že se panička ozve a budeme se moci scházet na společné procházky, lítání a venčení :)
Hezky to doma očuchej, prozkoumej a zabydli! Těšíme se na první dojmy! {5;13}
ordeel

Příspěvekod Lenka Č v 14 srp 2011 12:53

Dennisku hodně štěstí v novém domově! :54: :11: :103:
Lenka,Michal a Matýsek+ grey Bob,afghán Barbucha Armani a Agátta hroznýšová a Emilie osminohá
Lenka Č

Příspěvekod westička v 14 srp 2011 13:02

Hodně štěstí Dennísku v novém domově :-) Nezlob paničku a užij si dovolenou! Moc ti to přejeme a těšíme se na zprávy o tom, jak se zabydluješ :-)
"Za peníze si můžeš koupit docela dobrého psa, ale nekoupíš si zavrtění jeho ocasu."
westička

Příspěvekod corc.kerry v 14 srp 2011 18:09

Hodně štěstí Dennisku :54:
Angelika,Kristýna,jezevec Šmudla, dva drobečkové Sonic a Bambi
corc.kerry

Příspěvekod Magda v 14 srp 2011 19:43

Denisku, zapomněl jsi opět venku medvěda a prší, vzhledem k tomu, že už si měl naspěch tak tě to omlouvá, ale v novém domově si koukej po sobě uklízet, víš že to umíš, když chceš. Moc na tebe myslíme.
Magda

Příspěvekod Mautinka v 14 srp 2011 19:50

Ahoj všem,
tak jsem dnes odpoledne přijel do Prahy. Už jsem tady někdy byl, ale vůbec si to nepamatuju. Hned jak jsme přijeli, šli jsme na procházku, prý na Vyšehrad. Mně se tam mooc líbilo, bylo tam všude kolem tolik pejsků i těch malých a mě všicni moc zajímali. Panička sice říká, že nesmím, ale já stejně vím své :lol:
Potom jsme šli konečně domů. Teda řeknu Vám, těch schodů, do 4. patra. Moc jsem se bál, ale nakonec jsem to zvládnul, nejsem přece žádná bačkora. Jo, jenže to jsem ještě netušil, že mě doma čeká sprcha. To se mi vůbec nelíbilo, tak jsem s paničkou nemluvil. Myslela si, že mě uplatí pamlskem, csss, jsem se na ni vyprdnul a to pořádně :lol: Jenže já to stejně nikdy dlouho nevydržím, tak když se za mnou přišla pomazlit do pelíšku, odpustil jsem jí. Už jsem se zmínil, jak krásnej mám pelíšek? Velikánskej, s hračkama, hned se mi líbil. Ale ještě trochu víc se mi líbí paničky sedačka. Hned jak odejde, je moje :P
No a potom panička odešla. Teda ona vlastně pořád někam odcházela a zase se vracela. Jenže já jsem byl hodnej. Vůbec jsem nezlobil, ani jsem se nebál. Hlídal jsem to tady, když musí panička pryč. Ale kdo jí to tady hlídal, když jsem tu nebyl já?
A večerní procházka? Paráda! Byli jsme venku dlouho, zase tam bylo kolem všude tolik pejsků..to mě baví. Když jsme přišli domů, byla bašta a dostal jsem taky kousek sýra a teď tu ležím a sleduju telku. Teda řeknu Vám, nějak mě ten dnešní den zmohl. A co asi bude zítra? Musím jít brzo spát...
Tak dobrou noc Vám všem
Dennis
Dennis a Martina
Mautinka

Příspěvekod Věra od Aimee v 14 srp 2011 20:43

Ahoj Dennísku, tak vítej v Praze, my bydlíme v centru a moc rádi bysme se s tebou někde sešli, pamatujeme si tě z transportu, jsi úúúúúžasňák, sice teď ještě trochu cestujeme, ale od září budem v Praze častěji. Moc se na tebe těším Aimee {5;17}
Věra od Aimee

Příspěvekod Monča v 14 srp 2011 23:01

Dennísku přejeme ti hodně štěstí v nové rodince!! :54:
Monča

Příspěvekod hrdlička v 14 srp 2011 23:15

Tak Dennýsku, krásně si to užívej s novou paničkou a měj se krásně :113: . Hodně štěstí, broučku :54:
Andrea+Milan+Adámek+Matoušek+bělouš Cargo +greyka Rose +kočičky útulníčci Mourinka a Barča = Sázavská smečka
http://www.mujpejsanek.estranky.cz
http://www.cargoqueenoftwins.estranky.cz
hrdlička

Další

Zpět na Adoptovaní