Adopce chrtů - Greyhound Adoption Czech Republic

Adopce psů - greyhound, galgo, lurcher a podenco

Přejít na obsah

DENNIS greyhound

Zde se dozvíte vše o adoptovaných pejscích v ČR. Zadejte profil svého pejska.

Re: DENNIS greyhound

Příspěvekod Zuzana v 19 zář 2011 06:58

Jojo, je separačka a seperačka, takove to, že si pejsek malinko pofňuká se jistě dá uchlácholit, ale pak jsou jisté případy, kdy to je opravdu na hodně dlouho a o pevných nervech páníčků a jejich trpělivosti a důslesdnosti, ti psi v ten moment nevnímají, nejsou schopni postřehnout to, že na ně někdo mluví, vidí jen to, co se děje a to že s tím je spojeno, že budou sami...Však Romča si tím procházela dlouho s Redíkem, Verča s Nibem taky (a pak je plno dalších, třeba i já s Badgerem...) a zrovna u nich to vyřešil druhý pesan... Bohužel, ne vždy to vyřeší psí kámoš...i když si myslím, že zrovna u dostiháků je vysoká pravděpodobnost, protože oni nevyrůstají s lidmi ale s ostatními psy, takže jsou spíš fixováni na ně...
Přeju mnoho úspěchů
Zuzana, Bedříšek, Jenny a náš páníček Michal
Zuzana

Příspěvekod Verda v 19 zář 2011 07:36

je pravda, že u nás druhý pes zafungoval téměř okamžitě..
Verda

Příspěvekod ordeel v 03 říj 2011 12:59

S Martinkou jsem se sešla v minulém týdnu, ale nějak jsem nestihla napsat :9: Vše jsme dopodrobna probraly a Marťa dělá vše naprosto správně a trénuje a trénuje :) Tak jsme poklábosily o bolavém zadku a naběhaných schodech :) Ale vypadá to slibně a Dennisek začíná pomalu chápat.
Doporučila jsem Martě, ať Denniska natočí, abychom věděly, jak se chová celý den. Tak uvidíme, jak to dopadlo. Ale věřím, že Dennisek brzy pochopí a naučí se být sám.
V "domečku" se mu líbí a sám si do něj chodí v noci lehat, tak to je dobré znamení. Když chodí Marťa domů, tak je tichoučko, takže věřím, že si možná párkrát za den štěkne, ale pak hezky odpočívá. {5;13} Musíme na Marťu myslet a vysílat jí hodně energie, protože z vlastní zkušenosti vím, že tohle je opravdu dooost psychicky náročné!
Jinak Dennisek vypadá naprosto vyladěně! Má už uplně jiný výraz, než když jsem ho viděla před měsícem. Je naprosto vyklidněný, pejsci ho venku už vůbec nerajcují. Taky trošku schodil, tak mu to mooc sluší klučinovi! {5;35}
ordeel

Příspěvekod Zuzana v 03 říj 2011 14:31

Jé, holky, tak to jsem moc ráda!!! Posílám pozitivní energii, ať to společně zvládnete. Já si užívala jak s Béďou, tak i s Jenny...nemyslím konkrétně s takovou formou separačky, tu měl jen Béďula, ale psychicky těžké začátky byly s oběma...Jenn stále není psychicky vyrovnaná, možná ani nikdy úplně nebude, ale je dobrá, paniku chytá stále při stejných situacích, děti a cizí lidi...
Zuzana, Bedříšek, Jenny a náš páníček Michal
Zuzana

Příspěvekod corc.kerry v 02 lis 2011 09:36

Tak co ty moje lásko ještě zlobíš tu tvoji paničku Dendo?
Angelika,Kristýna,jezevec Šmudla, dva drobečkové Sonic a Bambi
corc.kerry

Příspěvekod Morganka v 30 lis 2011 09:43

Jakpak se má Denis s paničkou cože se ani neozvete Marti ? Rádi by jsme o vás věděli rádi by jsme vás viděli
Morganka

Příspěvekod Dáša Trojáková v 12 dub 2012 21:13

Dennisku, my bychom rádi všichni určitě nějaké fotečky:-) Kdepak tě máme? A jak se máš?
ObrázekPes je jediné stvoření, které vás miluje víc než sebe a jestli nejde po smrti do nebe, tak chci jít tam, kam půjde on...
Dáša Trojáková

Předchozí

Zpět na Adoptovaní