Adopce chrtů - Greyhound Adoption Czech Republic

Adopce psů - greyhound, galgo, lurcher a podenco

Přejít na obsah

Janie - TRINI

Zde se dozvíte vše o adoptovaných pejscích v ČR. Zadejte profil svého pejska.

Janie - TRINI

Příspěvekod simonaso v 25 říj 2009 19:09

Tak i já jsem se konečně dostala k tomu, abych napsala pář řádků. Musím přiznat že to dneska byl opravdu vyčerpávající den. Pro probdělé noci mi dneska Janie dala vážně pořádně zabrat. Je strašně hyperaktivní, vůbec žádná únava se nekonala. Myslím ale, že den nakonec všichni zvládli docela dobře.
Janie se u nás asi snad líbí, dneska běhala celé odpoledne na zahradě. Svítilo slunce a bylo hezké počasí tak běhala jak blázen až jsem měla stach, že si něco udělá (přece jenom to u nás ještě nezná a tak) a tak jsem trnula aby si neublížila. Naštěstí se nic nestalo. Hrála si s mýčem, běhala, očuchávala upně všechno....Učila jsem přiběhnout na zavolání na jméno. Budeme muset hodně cvičit protože zatím nerozumí a tudíž nereaguje. Snad budeme úspěšní. Po dněšku teď spinká unavená vedle mě.
Snažila jsem se dneska fotit, pár fotek mám, tak se je sem pokusím dát, ale focení moc nešlo, Janie venku litá jako blázen. Na procházce jsem měla plné ruce vodítek a Janie to na vodítku zatím moc nejde, takže tahá, do toho ještě Dingo, který se od Janie dneska celý den nemohl odtrhnout. Byla jsem v jednom kuse zamotaná.
Janie jsme dali ještě druhé jméno Trini, zdá se, že na něj i lépe slyší. Když zapískám a zavolám tak už přiběhne. Trénujeme na pamlsek a zabírá to.
Jinak je velice miloučká, hodňoučká i rozpustilá. :8:
simonaso

Re: Janie - TRINI

Příspěvekod pzlkovanova v 25 říj 2009 19:17

Super Trini.. vítáme tě v ČR a těšíme se na setkání :113: budeme se těšit na fotečky a další nové zprávy :11:
pzlkovanova

Příspěvekod dadynka v 25 říj 2009 19:29

Ta vaše holčička je už na těch fotkách z Irska moc roztomilá a na první pohled pěkné čertisko. Co je moc prima, že váš pesánek holčinu bere. Přeji moc radosti, štěstíčka a zdravíčka vám všem.
/§:7)
Kája s Baruš a naše štěstíčka Ladynka a Wingsík
dadynka

Příspěvekod simonaso v 25 říj 2009 19:45

První fotečky
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
simonaso

Příspěvekod Solejka v 25 říj 2009 19:55

Mooc hezký :53: A Dingoušek je taky fešák... ;)
Solejka

Příspěvekod Katerina v 25 říj 2009 20:18

Jak se slastne usmiva...k zulibani :11:
Katerina

Příspěvekod tereyska v 25 říj 2009 20:31

.. jjo je to prdellka akční :D , ale to zvládnete Simonko , věřím, je učenlivá potvůrka :)
to jak spí.. znám z auta.. jako miminko byla, moc krásná :11:
akce věnčení musle abýt zajímavá jak píšeš, ať se jen daří :113:
tereyska

Příspěvekod Šárka v 25 říj 2009 20:35

Trini je úžasná holčička. Nějaké tisíce kilometrů v autě ji včera na energii vůbec neubrala.Těšime se až se sejdeme na srazu.Lesko bude moc rád ,že zase našel stejně splašenou kamarádku .jako je on sám. :lol:
Šárka

Příspěvekod Magda v 26 říj 2009 07:04

V posteli je jak andílek, ale jinak anděl s ďáblem v těle, že? Přejeme krásné zžívání, a Dingo je úžasný, že ji tak přijal, budou super dvojka. :113:
Magda

Příspěvekod Dona v 26 říj 2009 08:47

Je jak miminko v těch peřinách.....sice vám dá chvíli zabrat, ale u tak mladé holčičky máte tu možnost udělat z ní vychovanou milou společnici. :54:
Dona

Další

Zpět na Adoptovaní