Adopce chrtů - Greyhound Adoption Czech Republic

Adopce psů - greyhound, galgo, lurcher a podenco

Přejít na obsah

Janie - TRINI

Zde se dozvíte vše o adoptovaných pejscích v ČR. Zadejte profil svého pejska.

Re: Janie - TRINI

Příspěvekod evana v 26 říj 2009 09:20

Mi take zdravime je uzasna v tech perinach se ji asi uz zda neco moc hezkeho. :103:
evana

Příspěvekod Petra v 26 říj 2009 09:29

Vítáme novou holčičku dorodiny adoptáků. :53: Holy nevěděl, že má jméno asi 14 dní. ted se slyší i v běžném hovoru a hned se chodí ukazovat, že se mluví o něm :lol: To určitě rychle zvládnete. ""5-()
Petra

Příspěvekod pzlkovanova v 26 říj 2009 15:22

nádherné fotečky a nádherní pesani.. je super že bude mít Trini i kámoše - takového staršího bráchu :113:
pzlkovanova

Janie - TRINI

Příspěvekod R횹a v 26 říj 2009 19:20

Krásná holčička.A v pelíšku učiněný andílek. ;) Vítáme novou slečnu a přejeme jen radost,pohodu a hodné pánečky. :)
R횹a

Příspěvekod Jana v 27 říj 2009 21:11

:113: Je to krásná holka a vystavuje se jako princezna- a ani se nedivím,že Dingo se od ní nemůže odtrhnout. Přejem hodně radosti a štěstí.
Agir a Keliška a Jana ze Dvorů
Jana

Příspěvekod simonaso v 27 říj 2009 21:14

Tak dneska odpol. byla Trini poprvé chvilku sama doma. Dostala kostičku na kousání aby se měla čím zabavit a neokousáva vše možné. Zvládla to na jedničku. Nic se doma nestalo, tak mi udělala radost. Čekala jsem, že až se vrátím bude doma pohroma.
Včera jsme byly u veta, tak tam z ní byli nadšeni. Moc se jim líbila. Trinuška byla hodná všechno jsme zvládli, nechala se prohlídnout a všechno dopadlo ok. Je zdravá, jizvička po kastraci pěkně zahojená, jen má zánět v ouškách tak vyplachujeme uši a kapeme kapky. Dneska už je to vidět, téměř vůbec si je neškrábe.
Na ostatní psyska štěkala a štěká jak blázen a na děti taky. Vezla jsem jí v autě, zastavily jsme na křižovatce a kolem prošla školka. Trini v autě všechny děti vyštěkala, je to bláznivka. :D
S Dingem jsou v poho, překvapilo mě, jak rychle si na sebe zvykli. Dingoušek jí první den nepusti z očí. Zamiloval se a pořád žadonil, chodil za ní všude, oblizoval jí, očuchával :roll: až jsem si říkala, že jestli ho to nepustí budeme ho muset dát vykastrovat, aby jí neoběžoval. Trini to ale vůbec nezajímalo chtěla si pořád hrát. Dneska už jsou naprosto v poho. Dingo už to vzdal :18: a už neloudí :) .
Jinak tempo neopadlo, pořád lítáme jak blázen, skáčeme, hrabeme, štěkáme a na procházce táhneme jak blázen :D .
simonaso

Příspěvekod Lenka Č v 27 říj 2009 21:26

Také vítáme Trini mezi námi i jeho Kámoše Dinga :113: V přinách je úžasná,ale jinak asi pěkná čertice :21: mějte se krásně :103:
Lenka,Michal a Matýsek+ grey Bob,afghán Barbucha Armani a Agátta hroznýšová a Emilie osminohá
Lenka Č

Příspěvekod Lucky v 27 říj 2009 23:03

Malá, krásná bláznivka Trini :-) Posíláme pozdravení, samozřejmě i Dingouškovi, paničce a pánečkovi. :103:
Lucky

Příspěvekod tereyska v 28 říj 2009 00:27

.. to je parádička, super, že si sedli oba :) a moc moc zdravíme a hladíme .. jéé to byla cesta, mazlivka jedna :8: . s těma ouškama jsem měla nakonec pravdu, něco se mi nezdálo, ale jsem ráda, že se na to přišlo a za chvíli bude oki :) .
zdravíme štěkalku a dinga :103:
tereyska

Příspěvekod Dona v 28 říj 2009 16:08

Ono je možné, že Trini ještě po té kastraci pejskům voní. Když nám přijela Donuška, také se kolem ní pejsci sbíhali, ale přešlo to..
Dona

PředchozíDalší

Zpět na Adoptovaní