Adopce chrtů - Greyhound Adoption Czech Republic

Adopce psů - greyhound, galgo, lurcher a podenco

Přejít na obsah

Leopold

Zde se dozvíte vše o adoptovaných pejscích v ČR. Zadejte profil svého pejska.

Leopold

Příspěvekod Lucky v 25 říj 2009 19:46

Přesunula jsem staré Leopoldovo téma do "Transporty - Past" a zakládám pro něj nové téma v "Adoptovaných". :-)

Níže kopíruji dnešní příspěvek paničky, aby se neztratil a budeme se těšit na fotečky. :103:

Ahojky všichni,
včera jsme během čekání vymýšleli vše možné. Zašli jsme do kina, pak na nějaký dobrý drink a pak jsme obcházeli parkoviště u Ikei na Černém mostě. Pracovníci, co tam vyskladňovali zboží tak si v jednu chvíli na nás posvítili jak nejlépe to jen šlo... Krasavci přijeli ve tři ránko, ještě jsme se vítali a pak loučili a domu jsme dojeli v 04:00. Největší překážkou byly schody do domu, takže jsem ho vynesla a pak se rozkoukával doma. Prošel si všechny pokoje, vzbudil ostatní členy rodiny, kteří zůstali doma a pak nás čekalo vyjít ještě do podkroví. Nahoře dělal procházky, v každé místnosti obkroužil osmičky, vše si očichal a usnuli jsme někdy kolem půl páté a v 6:20 už jsme byli opět vzhůru. Vyšli jsme ven, obdivovali jsme zahrádku, pouštěli jsme slepice a pak jsme se šli projít kolem naší krásné vísky. Jde těsně u levé nohy a vše tak roztomile prozkoumává :113:
Vrátili jsme se a ještě jsme trávili čas venku na zahradě, udělali jsme nějaké fotečky tak v nejbližší době je sem dám ;)
Teď už vyběhl schody nahoru sám, ale máme problém ještě seběhnout dolů. I když na každém schodě má nějaký pamlsek pořád nám to nejde. Když sejdu dolu a nechám ho chvilku nahoře, aby si to rozmyslel, začne mě volat zpátky.
Musím se mu ukázat, ať ví, že tu stále jsem. Během dne nebo večer opět písneme, co nás potkalo nového, ju? :3:
Lucky

Re: Leopold

Příspěvekod tereyska v 25 říj 2009 20:36

.. Leo je výborný kamoš :11: , ať se jen daří a doufám, že ho zsae uvidím brzo ..
po cestě jsem mu říkali Leošek :D , byl moc hodný a krásně se po cestě přihlásil vzdau o pohlazení a pak zase usnul.. jsme rída, že vám to klape spolu, vše půjde samo.. i scody časem :113:
tereyska

Příspěvekod kekkoa v 25 říj 2009 20:46

Krásný večer,
tak už sepisuji nový příspěvek, Leo si právě na chvilku lehl :-)
Jsme moc šťastní, všichni, celá rodinka si Lea hned zamilovala. Ráno mu hned jeli koupit nějaké dárečky, které si pak Leo vychutnával. Je to pěkný kulišák :105:
Nový pelíšek, který jsem koupila na setkání v Chrastavě, tak ten nevnímal. Rychle skočil na postel a jakmile jsem se opozdila třeba na chodbě, stál na posteli a štěkal, aby si mě zavolal. Odpoledne jsme šli na dlouhou procházku. Bydlíme na konci vsi a všude kolem máme pole, lány různých plodin a lesy. Bez připnutého vodítka bysme za vrátka nevyšli, protože srnky se nám procházejí možná tak kilometr od domu. Některé z nich zbystřil, ale šel pěkně při noze, jen měl úplně napnuté uši. Pak ještě běhal po zahradě a seznamoval se s kocourem. Má ohromnou chuť k jídlu, snědl by vše na co přijde ""-1()
A s těmy schody děláme pokroky :113: Venkovní schody a schody k prádelně seběhne a vyběhne jako by tu bydlel už dlouho. ""4-() Schody uvnitř, těch je více a jsou trošku strmější, tak ty vyběhne nahoru, ale pak když stojí nahoře tak se bojí dolů.
Před chvílí to zkoušel opět s postelí, ale pak za mnou přišel do obývacího pokoje a rozvalil se na ten nový pelíšek. Je to takový mazel, že bych ho umačkala.
Zajímavé je, že než si ulehne tak se dvakrát zatočí kolem dokola a pak teprve ulehá. Ještě si dojdeme jednou ven a vypadá to, že budeme už spát. /§:1)
Zatím dobrou noc všem a krásné sny
kekkoa

Příspěvekod Solejka v 25 říj 2009 20:59

Vítáme hafíka konečně v Čechách, určitě se tu bude mít výtečně :11:
Solejka

Příspěvekod Lucky v 25 říj 2009 21:45

Leošek je takový srdečňák :) Bude to miláček... Tedy, vlastně už je. :8:
Mějte se spolu moc pěkně.
Lucky

Příspěvekod tereyska v 25 říj 2009 21:55

.. to se tak krásně čte :8: .. superko , bude z něj asi závislák jak Blacky, tož pozor na to :D
ale určitě bude větší mazel než Blacky, přejeme dobrou a pohlazení :103:
tereyska

Příspěvekod pzlkovanova v 26 říj 2009 15:46

Tak vítáme Poldíka :113: moc se na něj těšíme až ho uvidíme a co se týče schodů, tak neboj.. zachvilku po nich bude běhat jako nic - asi to známe všichni - mě Tajgy dokonce dole v baráku naboural první den do skleněných dveří :21: .. pak už si dával pozor.. no a schody - to nám zabralo asi tak necelý týden :113:
Loepold bude určitě šikula jako jsou ostatně všichni mazlíkovatí adopťáci :11:
pzlkovanova

Příspěvekod Marta v 26 říj 2009 17:06

Dobrý večer a vítáme...Je to štěstíčko s novým miláčkem, jen ty schody..dejte pozor, Hannah si zlomila nohu na čtyřech schůdcích, když viděla, že se ji chystá jídlo...Ale hoši snad jsou na sebe opatrnější... Držíme Leovi palečky... :113:
Marta

Příspěvekod kekkoa v 26 říj 2009 19:32

Zdravíme všechny,
dnes se Leo už rozkoukal a začal dovádět. Byli jsme navštívit Šárku s Lescem. Na začátku se poňoukali a honili se před domem i kolem domu. Pak už se Leovi ani tak běhat nechtělo, ale Lesco na něj pořád dorážel a vrčením ho lákal na další honičku. Chvilku si odpočinuli a pak tak běhali, že když se vrátili dovnitř dodomu tak to vypadalo, že Leo sotva popadne dech. Byl úplně uhoněný. Aby to Lescovi vrátil, tak se mu po nějaké době vrhl do misek a dopřál si jak jeho granule tak i vodu. Lesco stál vedle něj a díval se na něj jak na vetřelce :-)
Pak jsme se stavili ve městě na nákup, prošli jsme se a návrat domů. Odpoledne jsme chvíli leželi a pak už jsme opět byli venku. Dováděli jsme na zahradě, lítali v listí a honili se. Dokonce už se ukazují pokroky i ohledně schodů, už je jednou sešel úplně sám. Předtím jsem jej ještě musela vzít a třeba v polovině schodů jsem ho postavila na vlastní a půlku dolů už musel sejít sám.
Jediné z čeho jsem smutná je, že už dvakrát mi udělal to, že jsme se vrátili z venku a on se klidně uprostřed obývacího pokoje vyčůral. Pak si uvědomil, že něco udělal a odešel se sklopenou hlavou do vedlejší místnosti a vždy jen vykouknul zpoza dveří, jestli tu jsem.
Bojím se ale na něj více zvýšit hlas, aby se pak pořád nebál :(
Janča a Leo
kekkoa

Příspěvekod evana v 26 říj 2009 20:13

Mno supr zpravicky pekne si tu zvyka prdelka psi.Ja bych moc nehubovala jeste bude vylekanej jen by rekla fuj ne prijemnym to nem ale zas ne rvacim. Jinak dekujeme za mms mejte se pekne a budem se tesit na dalsi fotecky mejte se :103: :103: :103: :103: :103:
evana

Další

Zpět na Adoptovaní