Adopce chrtů - Greyhound Adoption Czech Republic

Adopce psů - greyhound, galgo, lurcher a podenco

Přejít na obsah

Leopold

Zde se dozvíte vše o adoptovaných pejscích v ČR. Zadejte profil svého pejska.

Re: Leopold

Příspěvekod Draza v 05 lis 2009 12:25

to je krasny,za takovou chvilicku,njn kdyby clovek umel koukat takhle pozitivne do budoucnosti i po spatne zkusenosti,bylo by to o necem jinym.Kdyz prijel Pupca,taky jsem z nej byla uplne hotova a myslela jsem si,ze to ani neni mozny,aby to bylo takovy zlaticko a on opravdu je :8: ja uz ho taky nechavam v celym byte otevreno a vzdycky na posteli najdu prehoz zmuchlanej na stredu postele a na tom smudla spi a vubec si niceho nevsimne,ze by zlobil,vi,ze musim,ja mu to vzdycky kdyz odchazim vysvetluju,kdyz na me kouka z pelisku a jeste mu pak zamavam a on tak smutne kouka.Kdyz to hold jinak nejde :(
Draza

Příspěvekod tereyska v 05 lis 2009 23:05

.. noo já měla s Blackym i jiné zážitky po návratu domů ;) , toto je zlatíčko fakt. ale můj je rpstě expert na vše :lol: . s tím vítáním .. to je prostě radost a Blacky toto pžedvádí i venku na venčení to znají začne vyštěkávat a radovat se - i doma to dělá když ho chytí raplík, což už nění tak často neb je to prý důchodce :lol: , točí se dokola, žduchá do mě, skáče a dělá "raplózo", to je jen hra neboj, Blacky si na měl dovolil jednou zavrčet možná i vícekrát, když jsem mu přilehla nohy nebo tak, ale to jen se lekl , to je normální, jinak je to hra... to by si určitě poznala..kdyby to mělo jiný význam přeci, vždyťje to děcko prdlé :lol: tvoje.
je dobře, že si začíná zvykat být i bez tebe, tak po nějaké době získá jistotu, že se vrátíš, a bude to pro něj rutina, vše chce jen čas.. :) . pak ho můžem pomalu zvykat jak být sám úplně.. aby si vystačil sám se sebou, hračkay naplněné masem atd.. je to i u mě v topicu jak se učit být sám doma, někdy je lelpší to zkoušt dřív než je pak z toho problém, ale tím neříkám že u vás je :103: :113:
tereyska

Příspěvekod kekkoa v 08 lis 2009 19:36

http://kekkoa.rajce.net/Leo_si_hraje_-

Ahojky, posíláme nějaké další fotečky Lea, jak tráví volný čas:-)
kekkoa

Příspěvekod pupulu v 08 lis 2009 20:44

jé ten je sladkej! :8: A co se týká toho trhání to je jistě nějaká pomluva,že!To on to tak nemyslel! :roll:
pupulu

Příspěvekod evana v 09 lis 2009 07:56

uzasne fotecky dekujeme :103:
evana

Příspěvekod kekkoa v 09 lis 2009 09:05

Krásné pondělní ránko.
Leo je úplný mazel s nádhernýma očima, ale když ho chytne dovádění tak to "valíme " oči všichni. Co potká tak si nanosí pěkně na pelíšek a pak si vybírá, co nechá jen tak ležet a co pořádně provětrá :-)
Pokaždé nejvíce provětrá ten polštářek nebo dva různé druhy míčků a s míčkama to je úplné rodeo doma. Ke všemu mu to na plovoucí podlaze děsně klouže, tak kolikrát nám ukazuje přímo akrobatické kousky, šampión jeden ((x:)
O víkendu byla návštěva z Lea několikrát překvapená. První, co je zarazilo bylo to, že když jsme obědvali tak Leo ležel na pelíšku a nějaký oběd ho vůbec nezajímal a pěkně pospával. Druhé překvapení, o to více komické bylo když, šla jsem do sprchy a Leoušek s nimi ještě zůstal v obývacím pokoji. Najednou ze sprchového koutu vidím, že se mi někdo vplížil do koupelny. No, kdo jiný než Leo. Ten dareba jeden popadl podprsenku a začal s ní běhat po bytě. Příbuzní se divili, s čím se k nim Leoušek vrátil a co si přinesl na pelíšek. Když jsem se vrátila, všichni jsme se tomu smáli :24:
Dnes odpoledne vyrážím s Leem na dvoutýdenní rekreaci na vojenskou zotavovnu na Měřín. Jsem zvědavá jak se tam bude to mé :54: :54: :54: chovat a co tam předvede. Uvidím, jak bude reagovat na to, že zmizím pryč z pokoje třeba na snídani nebo na nějakou krátkou dobu.
Ráno jsme lítali venku a nejoblíbenější činnost, při které se opravdu vylítá je, když si přinese malé dřívko a chce, abych mu jej házela. Zabírá tak, že mu od tlapek lítá trává jak koňům na dostizích. Takže my máme zahrádku připravenou na nové setí :21: Teď tady vedle mě leží tak spokojeně a pozor usíná tak ""2-()
Pomalu půjdu balit věci své i Leovi, aby jsme něco nenechali doma. Když mě to vyjde tak se ještě před odjezdem ozvu. Zatím pa
/7§:)
kekkoa

Příspěvekod Lucky v 09 lis 2009 12:18

Tož, Leošů a paničko, mějte se tam krásně. :) :103:
Lucky

Příspěvekod tereyska v 09 lis 2009 13:33

.. krásnáá pobyt a jsem zvědaví až dojedete jak vám tam bylo :103: , je to klučina aportovací ..to se málo vidí :113:
tereyska

Příspěvekod kekkoa v 29 lis 2009 20:58

Ahojky, zdravíme po dlouhé době.
Takjsme si s Leem vyjeli na rekreaci na Měřín. Bylo tam nádherně až na to, že na pokoji jsme byli ještě s jednou paní. Pokoj byl docela malý pro dva lidi, natož ještě pro našeho Lea. Leo neměl pro sebe moc prostoru, takže si pořád pobroukával. Paní byla výborná, Lea si hned zamilovala a klidně by ho nechala i spát v posteli. Jenže jednoho večera kdosi zavolal na recepci hotelu, že tam na pokoji vyje pes jim to vadí. Takže skoro celé první dny jsme trávili venku na procházkách, z kterých sem vložíme odkaz na fotky. Pak přijeli naši a Lea si radši vzali domu, když viděli jak se na pokoji sotva otočí.
Fotečky jsou na: www.kekkoa.rajce.net/Leo na podzimní procházce
V den, kdy si naši odvezli Lea domu, nastala u mě taková divná nálada. Bylo to, jako kdyby mi vzali kus mě, takové smutné a Leo se s nimi doma také moc nebavil. Pořád chodil po domě a čekal, že se někde objevím :-(
Až druhý den se rozveselil a pak už opět dováděl :113:
kekkoa

Příspěvekod kekkoa v 29 lis 2009 21:00

kekkoa

PředchozíDalší

Zpět na Adoptovaní