Adopce chrtů - Greyhound Adoption Czech Republic

Adopce psů - greyhound, galgo, lurcher a podenco

Přejít na obsah

Ellen a Erik greyhound

Zde se dozvíte vše o adoptovaných pejscích v ČR. Zadejte profil svého pejska.

Re: Ellen a Erik greyhound

Příspěvekod Dáša Trojáková v 19 črc 2013 21:06

To je parádní, to budou koukat- sami vyběhnou kdykoliv ven :-)
ObrázekPes je jediné stvoření, které vás miluje víc než sebe a jestli nejde po smrti do nebe, tak chci jít tam, kam půjde on...
Dáša Trojáková

Příspěvekod Nikola.Mull v 20 črc 2013 10:00

Tak to je moc super, hratuluju k novému domečku určitě se jim tam bude moc líbit :-)
Miláček greyhoundí princezna Urla, bývalý dočásek Dream a v Německu Rhyna, Melody a Stacy.
Nikola.Mull

Příspěvekod Miaa v 22 črc 2013 08:42

Zuzí, to vám móóóóc přeju "1"-()
Martina, podenkové Čenta a Rody a činčilák Joke
Miaa

Příspěvekod markys v 04 srp 2013 10:13

Moc gratulujeme k novému bydlení. Eričkovi to určitě prospěje a věřím, že bude tak vyběhaný, že na " PRANÍ PRÁDLA" či na " ÚPRAVU VCHODOVÝCH DVEŘÍ " nebude mít čas. Moc Vám to přejeme!!! Market a Millie :103:
"Teprve láska ke všemu živému udělala z člověka lidskou bytost."
markys

Příspěvekod Zuzana Ellen v 02 led 2014 00:19

Ahoj všem,
zdravíme z nového bydlení. Domeček vyšel - takže místo 1 + 1 mají pejsci 100 m2 a zahrádku :-) Docela jsem se namakala s rekonstrukcí - někdy to bylo opravdu už na mašli - to když jsem se stěhovala na staveniště (dělala jsem komplet rekonstrukci) a psi mi běhali kupř. v nivelačce a podlaha se musela znovu brousit nebo když mi Tygřík (Erik) vypil bílou barvu na zeď. Ta bílá barva mi nahnala strach - chtěla jsem ještě večer k vetovi, ale ten lump z té barvy měl hovča jak lusk - pevné, ale zcela bílé :-)
Tak jsem si pak říkala, že až budu chtít některé závistivce naštvat, tak Tygříkovi nechám vypít zlatou barvu - to pak budou koukat, že mi Tygřík kaká zlatá hovča! Jinak jsem zkrátila obývák a vytvořila pejskům vlastní oranžovo žlutý pokoj, koupila jsem Ellence speciální matraci z kokosového vlákna - dělá se pro děti no a Tygřík ji hned "upravil". Stačilo 5 minut a matrace je poněkud upgradovaná :-)
Tygřík je ale dost bojovník - připadá mi, že pochopil, že ve smečce je vlasatý Riči vůdce, ale s Ellenkou bojují o druhé místo. Musím najít fotky z léta a podzimu a dát je tady.... Teď ale pár ze Silvestra, který už tradičně trávíme s kamarádkou dohromady s pejsky, takže Riči byl opět se svou velkou kamarádkou obtloustlou RTW Angie. Petardy ani jiný hluk pejsky vůbec nerozhází. Tygřík obcházel stoly, jestli mu něco náhodou nespadne do tlamičky a pak si šel ustlat do mé nové postele - ale byl Silvestr, tak jsem to jako neviděla :-)

Zdravíme všechny a přejeme krásný rok 2014.

Zuzka, Riči, Ellen a bláznivý Tygřík
Přílohy

P1050782.JPG
P1050782.JPG (47.55 KiB) Zobrazeno 3431 krát

P1050778.JPG
P1050778.JPG (81.9 KiB) Zobrazeno 3431 krát

P1050756.JPG
P1050756.JPG (65.36 KiB) Zobrazeno 3431 krát
Zuzana Ellen

Příspěvekod Zuzana Ellen v 02 led 2014 00:20

poslední..
Přílohy

P1050792.JPG
P1050792.JPG (65.09 KiB) Zobrazeno 3431 krát
Zuzana Ellen

Příspěvekod Johnka v 02 led 2014 08:45

Krásné čtení a fotky na začátek roku. Ať se Vám v novém domově krásně bydlí.
Martina a Andýsek
Johnka

Příspěvekod Baby v 02 led 2014 09:16

Zuzi, tak to je paráda. Hele s tou barvou je to dobrej nápad, můžeš to pak prodávat, jako zlatý nugety :lol: . Já nevím, co ti chlapi mají s těma matracema. Dala jsem Babu matraci na zahradu a ten náš chlupatej ji hned musel rozervat. Oni jsou jak navedený a pak ty naše holčičky nemají na čem ležet.
Silvestra jste si teda užili. My byli doma s bafanama, i když Archiemu je to šumák, Emilka štěká, když někde něco bouchne no a jediná Baby má depku. Ale přežila to v klidu, pustili jsme ji rádio, takže nebylo nic slyšet. Jen když chtěla na záchod, tak ani nedošla k venkovním dveřím a mazala zpátky.
Eliášek+Péťa+Olda, Emilka+Baby+pohodář Archie
Baby

Příspěvekod jitka v 02 led 2014 09:51

Erik je pěkný :49: já bych zpanikařila a už bych volala taky na kliniku. Teď to píšeš s humorem a nadhledem ale dokážu si představit jak Ti v té chvíli bylo. Můj Cashel měl nedávno venku incident s ropuchou a jeli jsme v noci na veterinu, jenom mu zčervenali sliznice a dostal injekci. Na klinice se zrovna nudili tak mu alespoň ostříhali drápy, já dostala vynadáno že je má jak orel, jenže já to omlouvala, že ostříhat drápy nevychovanému russlovi nejde. Doktorka sříhala a doktor měl co dělat ho udržet. Bylo mi trapně, Cashel dostal od doktorky na prdel a mě bylo řečeno, že na výchovu není nikdy pozdě. Zaplatila jsem dvě stovky a do druhého dne na darebáka nepromluvila.
Musím pochválit Ellen jak ve svém věku pěkně vypadá, krásně osvalená a udržované drápky. Z nového domku to máš určitě dál do práce ale psi mají zahradu a svůj pokoj, nejsi sama kdo ,koupil psům barák,. Na baráku jsi se určitě nadřela a od jara Tě čeká ještě práce na zahradě tak si to hezky v pevném zdraví a síle v novém domově užívejte.
jitka

Příspěvekod Miaa v 05 led 2014 14:52

Ahoj Zuzanko a smečko, zdravíme z Písku! Gratulujeme k domečku a jeho rekonstrukci, jsi opravdu dobrá! Psíčci se u tebe snad už ani nemůžou mít líp :P Kdyby nebylo tygříkových vylomenin, tak byste se doma třeba nudili ;) , takhle tě pořád udržuje ve střehu :113:
Mějte se hezky a zase o sobě dejte vědět. Snad se zase uvidíme na dalším srazu. :103:
Martina, podenkové Čenta a Rody a činčilák Joke
Miaa

Předchozí

Zpět na Adoptovaní