Adopce chrtů - Greyhound Adoption Czech Republic

Adopce psů - greyhound, galgo, lurcher a podenco

Přejít na obsah

Rhyna a Melody

Zde se dozvíte vše o adoptovaných pejscích v ČR. Zadejte profil svého pejska.

Re: Rhyna a Melody

Příspěvekod Lidka v 03 pro 2013 00:00

{5;24} {5;24} {5;24} .
Maldini už s námi není,...avšak poslal nám Tajgyho, jako jeho pohlazení ...
Tiger+L+J
Lidka

Příspěvekod colorka3 v 04 pro 2013 09:29

Blani ,vím,že jsi vtipná holka a své holky dvounohé a čtyřnohé miluješ.Vždycky se najde nějaký mudrlant,který ti napíše,co děláš špatně!!! :) Mě to píší taky,ale je mi to fuk!Moje holky neumí žádné povely a mě to vůbec nevadí.Jsou to moje prdky milované a mě to stačí. :D Že nacházím kelímky od Ramy,jogurtu v posteli,pelíšku no co!Jak píše Liduška,jsme jen obyčejní lidi,ne nějací odborníci,ale ty naše čtyřnohé důchodce milujeme a oni nás,to je důležité! Jsem ráda,že tu u nás v Mostě máme takovou smečku a držíme spolu,to je důležité.Jste moje rodina,mám vás ráda. ♥♥ {5;40}
Starinka, Hanička a Summer Mostecký,Zdenčí a Míša
colorka3

Příspěvekod Blanka.Mull v 04 pro 2013 17:54

Zdeni a ostatní,taky mám vás hodně ráda a jak píšeš,opravdu jsme se hledali až jsme se našly..Jsem tu prima parta a jak je možné že tu žijeme celý život a nikdy jsme se nepotkaly.Všechnny co se tu slejzáme kvůli těm našim raubířkám..Kromě modela Andýse tu snad máme všichni samý holky..No ještě vlastně Nibler..Škoda že se to všechno neodehrávalo aspon o nějaký ten rok dříve a kdy já ještě byla zatvrzelej mostečák.Aspon se na vás těším o to víc..Samozřejmě to platí i pro ty nemostecký..Prostě pro všechny chrťomámy...
Rhynuška grey, Melody grey, Stacynka pudl, Nikolka a Simonka - moje děti, kanárek Čenda, aquárium a nakonec já Blanka.
Blanka.Mull

Příspěvekod Lidka v 04 pro 2013 22:38

Zdeni a Blanko, i když z dálky, ale jsme s vámi a jsem ráda, že tady takový správný holky jsou !!!!!!
Prostě normální citový ženský !!!! "1"-() .
Maldini už s námi není,...avšak poslal nám Tajgyho, jako jeho pohlazení ...
Tiger+L+J
Lidka

Příspěvekod Petula v 05 pro 2013 10:24

:54: :8: :57:
Peťula, Pája, Majla, Nera, Valina a šéfová Amy, Pongo (žijící ve Španělsku)+ přímé příbuzenstvo Verdy :-)

Zásadní životní otázka dne:
Chcete muže nebo psa?
Odpověď:
Záleží, jestli si chcete nechat posrat koberec nebo celý život...
Petula

Příspěvekod Johnka v 05 pro 2013 11:22

Toho si vážím - modela Andýse, škoda,že jeho panička není ještě modelka. Taky jsme s Vámi moc rádi. :113:
Martina a Andýsek
Johnka

Příspěvekod Nikola.Mull v 07 úno 2014 16:59

Ahojky, posílám sem za mamku pár foteček, jak jsme byli na pěkné procházce u nás v lese na Resslu kam nás vzala Peťula s její smečkou, bylo moc krásné počasí, cesta byla do kopce z kopce takže mamku bolí celé tělo :D ale pesani si to moc užili - zase nové pachy na čuchání.
Přílohy

DSCF8167.jpg
první odpočinek a fotka
DSCF8167.jpg (251.43 KiB) Zobrazeno 2253 krát

DSCF8171.jpg
drbeme, drbeme
DSCF8171.jpg (249.88 KiB) Zobrazeno 2253 krát

DSCF8180.jpg
krásné počasí na Resslu
DSCF8180.jpg (249.94 KiB) Zobrazeno 2253 krát
Miláček greyhoundí princezna Urla, bývalý dočásek Dream a v Německu Rhyna, Melody a Stacy.
Nikola.Mull

Příspěvekod L + L v 07 úno 2014 19:42

Hezká prochajda :-)
Klikněte a podívejte se na další naše nová videa, je jich už více než 450 !!!:
video.html
L + L
Administrátor

Příspěvekod Blanka.Mull v 12 črc 2014 19:29

Tak jsem se zase po pár měsících probudila a něco napíšu..někteří jste to již viděli na FB..Tak jsme byli na trzích a pan domácí si vítězoslavně zakoupil takový ornamentovaný stoleček..Byl celý štěstím bez sebe....No mě se taky líbil a hlavně i ceny byla odpovídající,,Dal si ho do svého doupěte a já měla za úkol ho nějak ozdobit..Tak jsem ´vyštrachala nějakou tu starou dečku a nahoru dala figurku s tím ,že jí stejně psice brzy shodí..-A MĚ JÍ LÍTO NEBUDE- TO JSEM MU ALE NEŘEKLA..Stoleček se tam parádil asi tak měsíc a jednou jsme někam odjeli jen na chvíli asi víc jak hodinku.Jindy jsme pryč déle..Vrátíme se a něco studujeme na PC u něj v pracovně a já si tak říkám .co to je na tý zemi ta rozkousaný dřevo??Nějaký zase žaludy,pudlice je žere a natahala si to domů a rozžvejkala to tam..No nic,asi po půl hodině jsem se najednou někam odívala směrem toho stolečku a začala jsem ječet,jako kdyby tam ležela mrtvola-ta tam málem ale byla....takovej kus okousanýho stolku a ty žaludy byl ten stolek???No já myslela že mě klepne a páníček málem brečel..Tak jsem hned utíkala pro lepidlo a jala jsem se ty ožvýkaný kusy nalepit zpátky,no nešlo to ,protože to bylo i oslintaný a mokrý..Musela jsem to nechat usušit a ještě druhý den jsem sbírala z koberce ty kousky a lepila je zpět.No můžu se pochlubit .že se mě to celkem povedlo slepit.Ještě to ale musí projít jinýma úpravama,aby to aspon trochu vypadalo,tak jako před tím.. A to hlavní jsem nenapsala-KDO TO BYL???No přeci Rhyna,ta to dělá a dneska zase okusovala židli ,naštěstí venkovní,umělou..
Přílohy

IMG_2437.JPG
IMG_2437.JPG (83.89 KiB) Zobrazeno 1877 krát

IMG_2436.JPG
krásný stoleček
IMG_2436.JPG (109.79 KiB) Zobrazeno 1877 krát
Rhynuška grey, Melody grey, Stacynka pudl, Nikolka a Simonka - moje děti, kanárek Čenda, aquárium a nakonec já Blanka.
Blanka.Mull

Příspěvekod Zuzana v 14 črc 2014 07:24

:o No, šikulka...asi měla jinou představu o výzdobě stolečku :roll: ;)
Zuzana, Bedříšek, Jenny a náš páníček Michal
Zuzana

PředchozíDalší

Zpět na Adoptovaní